Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Návštěvník (Ne, 8. 1. 2023 - 15:01)

Ako decko nám to kontrolovala vo vani mama a nejak ma nezaujímalo v tom veku, ako to ma kto z mužov. Stiahol som pomaly, kus pobolelo, umyl som a dobre. Neskôr keď sme už začali chodit s ocom do spŕch a šatni na kúpaliskách som si všimol, že nie každý muž to ma vždy rovnako. Videl som, že aj otec ma v sprche žaluď odkryty a nevníma dotyky uteraku alebo sprchy a tlaku vody. Páčilo sa to aj mne, ale bolesť bola vysoká a odvaha chýbala. V sprche sme museli stiahnuť aj my predkozku a vysprchovat si žaluď. Vtedy som to vnímal ako take nejake ponizenie a bolesť, pretože on to tak nemal, len v sprche stiahol a osprchoval sa. Keď sme boli doma a sme sli do sprchy, museli sme hneď po vyzlečení slipov stiahnuť predkozku a tak ísť do sprchy. Po sprche ho nechat trosku uschnut a ona sa uz vrátila spat na žaluď sama časom a zakryla ho. Ráno po nočných polúciach sme hned boli hnaní do sprchy a skončilo vracanie spat na žaluď, ale hned po sprche slipy obliecť a odchod. Jasne, že kus sa stiahla sama, ale vždy menej, ako ked som ju stahoval ja sám. Podrástli sme a prekryvala nám predkozka v priebehu roka uz len 1/3 žaluďa a tak to mám dodnes, pre lepší pocit a hygienu si ju sám v boxerkách stále stiahnem úplne.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 23:08)

Opolum

Lenka (Pá, 12. 8. 2022 - 02:08)

Ahoj já jsem jako malá viděla nahého svého tátu i bráchu oba dva byli obřezaní . když jsem v 11 viděla poprvé nahatého mého prvního přítele byla jsem dost překvapená , že má zakrytý žalud kuzickou,koukala jsem na to dost divně.

Irena (Pá, 12. 8. 2022 - 10:08)

Já penis svého táty ještě nikdy neviděla, ale bráchu jsem viděla od malička jak mu postupně roste i jak si musel od malička při koupání stahovat předkožku a oplachovat žaluba. On také viděl od mala mojí pipinu. Když mu bylo již asi čtrnáct, tak jsem viděla i jak ji ho honí a jak mu z něho stříká sperma. Jen vím, že když ho má v klidu, že má na něm předkožku. Co jem teprve jednou měla poměr s klukem, tak když jsem mu ho vyndala z kalhot tak ho měl v klidu přetažený a když jsem mu ho chvilku honila, tak se mu postavil a hezky jsem mu stáhla předkožku a pak jsem se mu ho snažila kouřit. Je fakt, že jsme to oba dělali poprvé a byli jsme dost nervózní. Vše nakonec dopadlo dobře.

Návštěvník (Pá, 12. 8. 2022 - 06:08)

To je pochopitelné, když si to předtím jinak neviděla. Setkala si se s tím pak ještě někde? Jinak co se ti líbí víc a co preferuješ, zakrytý nebo odkrytý žalud?

Lenka (Ne, 14. 8. 2022 - 21:08)

Mám radši, když ho má kluk obřezanýho , můžu mu ho alespoň pořádně honit a kouřit. Hlavně mám ráda pořádně velkýho a tvrdyho , přes 25cm je úplně nejlepší pro mě a k tomu obřezaný oooo

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 21:08)

Nic proti, ale správně posazená a uvolněná předkožka je úžasná hračka.

Lenka (Po, 15. 8. 2022 - 00:08)

To máš pravdu,ale některým klukům jde stáhnout jenom drobet za žalud,musím si dávat pozor, hlavně když ho má pořádně velkýho

Mirka (Út, 2. 8. 2022 - 16:08)

Aleno a líbí se ti víc penis se staženou předkožkou nebo nestaženou?

Alena (St, 3. 8. 2022 - 07:08)

Nevím co tím myslíš, můj pokud se mu postaví má vždy žalud obnažený a když ho má v klidu, tak má přetaženou předkožku. Pokud se milujeme, tak je vždy obnažený žalud, tak mám raději takový.

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 17:08)

Dotaz byl spíš jestli se ti líbí když i normálně v klidu má penis odhalený žalud, nebo máš radši když je v klidu zakrytý kůžičkou

Vladěna (St, 3. 8. 2022 - 14:08)

Vím, že kámošky již dávno měly sex s klukem, některým nebylo třeba ještě možná ani patnáct. Já měla několik kamarádů, ale s žádným nic vážnějšího. Sice mám staršího bráchu, jenže když on dospíval, tak já byla ještě malá a teď má svoji rodinu a tátu jsem také neviděla úplně nahého natož když má stopořený penis. To, že s mamkou provozují sex to vím, protože je i v ložnici slyším a někdy se i o tom baví. Stydím se to říkat, ale je mi 22 roků a žádný penis jsem ještě neviděla, mimo internetu a už vůbec ne, abych do držela v ruce a nebo dokonce ho měla v pochvě. Máme takovou partu a mě připadá, že tam jsme všichni takový asi zdrženlivější, snad se to nějak povede a nebu jedna z těch starých panen.

Jaruš (Čt, 4. 8. 2022 - 13:08)

My jsme si ukazovali pohlaví s klukama už jako malý a tátovo jsem viděla mockrát, když chodil za mámou do ložnice nahej se ztopořeným a honěným a zpátky s mokrým a vyteklým. Spali odděleně, protože strašně chrápal a máma by se s nim nevyspala a tak si k ní chodil jenom zašukat. Nevím jestli věděl že ho sleduju, nebo mu to spíš nevadilo.

Karel (Čt, 4. 8. 2022 - 13:08)

Jaruš, a vzrušilo tě to tehdy? Nebo sis to ještě neuvědomovala?

Jaruš (Čt, 4. 8. 2022 - 13:08)

Když mě vzrušovali i malí kluci tak táta asi taky, né? Ale bylo to jiný, takový zakázaný. Taky mě vzrušovalo to co dělali s mámou protože při tom zrovna moc potichu nebyli a trvalo jim to dost dlouho. Při tom jsem si pěkně chlácholila žabku.

Karel (Čt, 4. 8. 2022 - 14:08)

No, když jsem byl malý, tak mne také vzrušovaly malé holky, tehdy mé vrstevnice. Nejvíc zážitků mám z koupaliště. Ty holky tam nejen běhaly nahé, ale ještě i dost často močily. A to kdekoliv, kde zrovna byly. Já jsem u toho měl vždycky erekci, a to už asi ve čtyřech letech. Matka se mne stále ptala, jestli se mě nechce čůrat, a říkala, že ho mám jako roh. Nechápu, že nepoznala erekci, byla to zdravotní sestra.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 14:08)

Moje matka nebyla zdravotnice, věděla proč nám erekce a asi by byla znepokojena kdyby nebyly. Docela se bavila na můj účet a to i v dospělosti. Asi jí to bavilo.

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 08:08)

Tak by měl vypadat normálně zdravý penis. Pokud předkožka kryje žalud trvale, tvoří se za ním kyseliny a bílkoviny z potu a výměšků tzv. sejra a hrozí záněty. Také může předkožka přirůstat, což vyžaduje velice bolestivé chirurgické zákroky. Proto je třeba hygieně penisu věnovat mimořádou pozornost častým přetahováním a mytím těchto partií.

stará Blažková (Po, 1. 8. 2022 - 19:08)

Já jsem poprvé viděla penis,to mě myslím bylo 84 nebo 85,teď mě táhne na devadesátku.

Jiřina (Pá, 22. 7. 2022 - 15:07)

Teď je možností díky internetu hodně, za nás jsem viděla jen malé kluky, ža to mají jiné než mi holky s takovým čůráčkem. To že mají chlapy velkého a navíc, že se jim postaví, jsem skutečně zažila až ve 22 letech, když jsem již vážněji chodila s klukem a svlékli jsme se před sebou, kdy on byl také panic, ale věděli jsme oba, že se to tam strká, tak jsme společně to dokázali. I on viděl vaginu poprvé. Bez pomoci jsme to zvládli a ještě nějakou dobu si to užívali než jsme si udělali miminko.

Reklama

Přidat komentář