Reklama

V kolika letech ste poprvé zahlédli mužský penis

Návštěvník (St, 8. 3. 2023 - 12:03)

Aj mne to kontrolovali naši od mala a sakra to bolelo, nikto to ale odo mna nechcel do slipov ani do pyžama. Až neskor, keď už som to mal rozchodene ako-tak som si príchodom do puberty začal uvedomovať, že mna to učia sťahovať , ale nikdy som nevidel oca, aby si to stahoval on, no napriek tomu či na wc alebo v sprche mal skoro vždy žaluď von. Potom som až pochopil, že on tu predkozku ma tak krátku, že ma skoro vždy cely žaluď odkryty. Ja mám len koniec žaluďa von stále, uvidíme ako to bude v dospelosti.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 13:03)

Aj mne to kontrolovali naši, ale nahota medzi mnou a ocom pestovaná nie je, takze neviem ako to on nosí alebo ma. Do slipov nemusím ani ja preťahovať, ani do pyžama.

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 18:03)

Já otce nahého viděl odmalička, vždycky měl předkožku na žaludu že mu ani kousek nekoukal ven, a i já byl vychován v tom že takle to je normální, do pyžama nebo slipů jsem přetahovat nemusel. Přesto jsem nakonec skončil s odkrytým žaludem

Návštěvník (Čt, 23. 3. 2023 - 21:03)

Ja som oca nevidal počas detstva vôbec, bral som preto, že je normálne mat predkozku na zaludi, keďže odo mna to nikto nechcel ani do pyžama, ani do slipov. V tom detskom veku mi to nekontroloval nikto. Všimol som si až počas dospievania spolužiakov niektorých, že nie každý z nich ma žaluď úplne zakryty, no bral som to skor tak, že frajeruju alebo sa chcu ukázať. O to viac ma prekvapilo raz na chate, keď sme šli z bazéna a oco sa prezliekal pri mne v šatni a to som ho len zahliadol, ako už vyzlečené plavky mal a obliekal slipy a cely žaluď mu úplne strčal von a tak ho vopchal do slipov. Samozrejme ma to prekvapilo, lebo som netušil, ze aj on to tak mava. Potom boli prípady, kedy som ho zazrel a mal žaluď úplne zakryty, inokedy stiahol slipy a mal ho von už v slipoch.

Návštěvník (Po, 27. 3. 2023 - 18:03)

Moj oco nosí žaluď zakryty, nikdy som ho nevidel s odkrytým, jedine na WC alebo keď sa sprchuje tak vtedy odkryje na chvíľu a umyje ho. Ja ale musím odkryty, pretože to tak odo mna chcu obidvaja. Kontrolovalo sa mi to od mala, ale nechcelo sa to po mne trvalo. Keď som začal mat nočné polucie, už som musel aj do slipov, aj do pyžama, stále.

Návštěvník (Čt, 4. 5. 2023 - 00:05)

Mna k trvalému pretiahnutiu otec neviedol. Hygiena, wc, sprchy a tak to samozrejme áno, ináč nie a otec mával vždy žaluď zakryty, aj keď cural. V poslednu dobu však registrujem u neho čoraz castejsie keď sa prezliekame, že ma väčšiu časť žaluďa von. Je to prosím vekom alebo si to preťahuje úmyselne?

Návštěvník (Po, 22. 5. 2023 - 23:05)

K trvalému odkryvaniu neviedol ani mna, ale pretiahnut nadoraz som si ho musel od mala napríklad vo vani alebo pri curani. Keď som bol starší vsimol som si raz na záchode, ze cural s nepretiahnutou úplne a potom na konci odkryl žaluď a odložil ho takto. Niekedy keď sa prezliekame alebo naopak obliekame, si vsimnem tiež, ze sa vyzlecie a už ma žaluď komplet odkryty, takze asi podľa toho, ako ma chuť alebo je vonku teplo. Ja to zatiaľ skúšam iba občas, nevidím v tom zatiaľ žiadne veľké plusy, popravde sa skor za svoj žaluď hanbím.

Návštěvník (Út, 23. 5. 2023 - 00:05)

Já teda při močení nemusel, byl jsem naučen močit skrz kůžičku. Jen při občasné kontrole ano a až nadoraz. V trvalém stažení jsem také zpočátku žádné výhody neviděl a spíš se za odkrytý žalud styděl

Návštěvník (Út, 23. 5. 2023 - 06:05)

To si musel nosit trvale stiahnutu alebo si ty chcel? A nehanbis sa za svoj žaluď na verejnosti? Ani pred ocom alebo kamarátmi? Dedom?

Návštěvník (Út, 23. 5. 2023 - 07:05)

Nemusel, k tomu mě nevedli. Byl jsem odmala zvyklý že žalud je obvykle vždy zakrytý, jak při močení tak i jinak. Až jednou jsem se rozhodl potají vyzkoušet jaké by bylo mít obřízku když je žalud pořád odhalený a musí se snášet neustálé dotyky o prádlo. Pak jsem si řekl že mít obřízku znamená muset žít s tím že ten odkrytý žalud ostatní uvidí, takže jsem to přestal skrývat. Styděl jsem se, ale postupně už to bylo lepší, pak už jsem si na to celkem zvykl

Návštěvník (Út, 23. 5. 2023 - 13:05)

A koľko si mal vtedy rokov, keď si začal? Aj mne to občas skontrolujú ešte, ale trvale to odo mna nechce ani mama ani oco. Mne je blbe aj v sprchach alebo v šatni si len tak stiahnuť predkozku a odkryt žaluď pred ocom alebo dedom. Pred kamošmi zatiaľ holy nie som, pri curani už sťahujem teraz len kúsok, aby som nemal von cely žaluď.

Návštěvník (Po, 26. 6. 2023 - 05:06)

Mne to preťahovanie kontrolovali do 12, keď došla puberta, už nie. To myslím, že každý chlapec začne riešiť citlivý žaluď a skúša robiť všetko preto, aby to take nemal. Ja práve od puberty sa snažím, aby som mal žaluď von čo najviac, pretože práve to je znakom dospievania.

Návštěvník (St, 24. 5. 2023 - 19:05)

Je to o zvyku. Taky mi vždy bylo blbé si ve sprchách tu kůžičku stáhnout, ať už před kýmkoliv. Stejně tak i při čurání jsem nestahoval, i proto aby mi u toho nebyl vidět žalud. Nějak jsem to bral tak že žalud je něco intimního co se neukazuje a nemá být viděno. Když jsem pak začal s trvalým stažením tak o to horší to najednou bylo žít s tím že to ostatní uvidí

Návštěvník (Ne, 28. 5. 2023 - 14:05)

Koľko máš rokov a od kolkych si to tak začal nosit?

Návštěvník (St, 24. 5. 2023 - 21:05)

Já mám od puberty holého žaluda, předkožku skoro žádnou a problém s tím nemám.

Návštěvník (Čt, 25. 5. 2023 - 07:05)

Někdo s tím problém nemá, že si zvykne hned a neřeší ani stud pred ostatními. Kdez pro někoho už to tak snadné není

Návštěvník (Út, 23. 5. 2023 - 14:05)

Proboha, celé vlákno se tady táhne ta tvoje stažená předkožka. Už se na to vykašli, je to otravné.

Návštěvník (Čt, 11. 5. 2023 - 17:05)

Nepíšeš, koľko máš rokov, no súdiac z otázky zrejme ideš do puberty a čoraz viac si v prítomnosti nahých dospelých mužov. Možno si to doteraz nevnímal alebo si nebol, prípadne netušil, že odhalený žaluď u dospelého muža nie je nič výnimočne, ani intímne. Či kvôli hygiene v sprche alebo pri curani, dokonca aj pri bežnom noseni v spodnom prádle. Dokonca sú aj mladší chlapci, ktorých k tomu vedu priateľky alebo dokonca rodičia sami. Za odkryty žaluď sa nemusíš hanbiť ani pred ocom, ani pred inými mužmi, je to úplne v poriadku. Myslím, že skor to dievčatá ocenia, ako budú mat námietky.

Karel (Út, 28. 2. 2023 - 10:02)

Ve 13 letech jsem viděl penis mého kamaráda měl ho strašně velkýho, potom když jsem si je měřili měl už hodně přes dvacet cm zatím co já jen nějakých 14 cm ,bylo mi dost trapně,jak si ho přede mnou postavil takového obra

Návštěvník (Ne, 26. 2. 2023 - 09:02)

Haha

Reklama

Přidat komentář