Reklama

Plenky jako trest pro větší děti?

Default User Image
Jan 10 let (Čt, 5. 10. 2023 - 20:10)

Mne mamka dává pleny také na dlouhé cesty ty klasické dětské jednorázové seni kids xs a nebo max S na lepitka aby mne mohla kdekoliv prebalit když tomu dojde ale minulý týden mne začalo dávat pampersky č.7 ty jsou snad největší ty mne jsou i mamka se divila že mne byli ale většinou na noc dostávám klasické látkové pleny a větší pvc kalhotky pro juniory ty objednala Jana rubcova a všimla si že tam šíji i větší bodyčka tak těch objednala rovnou 3 na výměnu abych měl a každý večer před spaním se musím podrobit ještě výsměchu mladšího bratra kterému je 7 let a ten plenky nenosí já jsem postižené děcko mám hyperaktivní měchýř ale dnes to bylo jiné jelikož pismevacek dostal plenky také z bodyčkem ze zipem vzadu dostal 6 látkových plen složené na šířku a čípek do zadečku jelikož říkal máme že má nijakou zácpu tak to takto vyřešila já mám pouze 4 látkové pleny plus i k tomu patří jak pvc kalhotky tak i bodyčko a každé ráno nosím pod kalhoty už i punčocháče frote beru si je dobrovolně sám ale spíš má tepláky a punčocháče samozřejmě i s plenkami rovnou já totiž mám školu pro postižené děti já jsem chodil do školy normální až do druhé třídy jelikož mne nechtěli přesouvat na konci školního roku těsně před prázdninami tak jsem začal chodit od září do této školy a jsou tam na děcka tety hodné ono spoustu děti mají většinou plínky ale bohužel tato škola zatím u nás není jelikož bydlíme u německých hranic tak spíše tato škola je kousek na pomezí hranic ale i je česká teď píšu z nudy jelikož bude ještě jedno přebalování teď v 21 hodin tak si takto jsem píši stejně jsem úplně durch mokrý i pokadeny pak mi bude odebrán telefon a dostávám na spaní dudlík který má na řetízku na dudlík a pak usnu jako Dudek a spím až do rána jako batole úplně v klidu a pohodě. 

Default User Image
Jaký dudlík máme koupit? (So, 2. 9. 2023 - 10:09)

Holka bude mít za 3 měsíce 6 let. 

Default User Image
(Čt, 5. 10. 2023 - 20:10)

0 až 6 měsíců hlavně ortononicky. Neničí dásně a následně pak zoubky takto děcko může mít dudlík do 7 let úplně v klidu. 

Petra (Út, 22. 8. 2023 - 11:08)

Dávat klystýr jako trest je zajímavý nápad
Myslím že to taky zavedu
Mohla by jste mi říct jaký používáte a tak?

Default User Image
Jana (Ne, 8. 10. 2023 - 20:10)

Vlazna voda a mýdlo tuhé nastrouhané a zavést hadicku do zadečku ale pak dát mezi nohy balík plenek jinak to na wc nestihne a nebo jako klystyr pomáhá dát večer vypít vlažné mléko s projimadlem ale doporučuji dát i plenky složené na šířku látkové když dáte klasické jednorázové plínky tak to bude všude kolem nejenom v plenkách náš syn měl zácpu a já jsem to takhle udělala svařené mléko s projimadlem a účinek ráno byl výborný nejenom že on byl posrany hlavně měl látkové pleny na šířku složené a že ty pleny ještě měl nejdříve je nechtěl ale pak mi děkoval za ně a ráno se pak umyl a ve škole jsem ho musela omluvit kdyby náhodou to na něj ještě působilo a celý den byl pouze v plenkách ale vše se uvolnilo a teď má zatím stolici pravidelně samozřejmě bez plenek ale občas si o ně řekne sám že je chce na noc jen tak ale vždy ráno je mokrý hlavně pocurany a synovi je 10 L teď se používáji pouze seni kids xs ale měl i větší pampersky dají se sehnat v čísle 8 a nedělám s tím žádný problém že syn je v plenkách občas ono se hodí když se nikam jede tak plenky prostě má on to má vyřešené a já také kdykoliv se prebali použiva jak plenky na lepitka tak i nasazovaci hlavně přes noc ale vždy má přes ně ještě radši 2 látkové pleny se svrchnimi kalhotky. 

Návštěvník (Po, 14. 8. 2023 - 22:08)

Když dáváte dceru za trest do pleny dáváte jí i grocelinové čípky ?

Petřík (Pá, 21. 7. 2023 - 11:07)

Já to nemám jako trest ale plenky nosím normálně 24 hodin denně nebo li non-stop sice doma mám klasické látkové pleny se svrchnimi kalhotky a bavlněné dětské punčocháče a mne to vůbec nevadí a mamce také ne ráda mne prebaluje je to pro ni lepší než abych byl mokrý v oblečení tak celý den a noc jsem pouze v plenkách a punčocháčich a to i venku na zahradě chtěla mne dát i oteplovacky ale to jsem odmítl a řek jsem že nejsem nijaky Tonda co tady píše že musí nosit oteplovacky i v létě já pouze dostávám pleny a i punčocháče frote dětské a vůbec mne to nevadí a mám i malou nohu 34 tedy spíše 35,5 ale doporučuji mít o číslo menší mám ty kensis černé a nebo Adidas modro žluté ale i občas i dětské boty prestige a nevadí že jsem i při smích že mám obyčejné prestige to by se mi museli posmivat že nosím plenky a veškeré dětské oblečení ve 14 letech.

Tonda (St, 9. 8. 2023 - 17:08)

Ahoj já bohužel zimní oblečení nosím že mi to hřeje ale v létě mi to chladí a je mi v tom akorát a bohužel nosím i punčocháče já když vylezu z vody tak se začnu hrozně klepu zimou a trvá mi dlouho než se zahřeju a proto se oblékám do zimního oblečení děkuji

Návštěvník (St, 9. 8. 2023 - 19:08)

Ty seš psychopat. Běž se počurávat do kombinézey a neonanuj tady

Návštěvník (Út, 18. 7. 2023 - 08:07)

Potřebuji pomoc můj e-mail [email protected] moc děkuji za pomoc

Jitka (Út, 18. 7. 2023 - 06:07)

Když chcete potrestat větší děcko tak dát plenky klasické látkové tak 4 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče a pak bodyčko ze zipem vzadu a nebo dámské plavkove bodyčko a nechat ho v plenkách a punčocháčich celý den a noc a nebo 24 hodin non-stop a nebo celý měsíc a on si pak rozmysli to zlobeni u neseho syna 10 let to začalo od začátku prázdnin a už si na pleny zvykl a už je prebaleny v čistých plenkách dala jsem mu 6 látkových plen se svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a pak bodyčko ze zipem vzadu a teď bude snídaně v kojenecké lahvi dětská kaše s ovazanou lat plinkou kolem krku jako brindak jelikož je vždy pospinen a když má klasickou stravu tak ho většinou krmim tak je s něj 10 letech takové batole co nosí vše dětské ale i plenky a mne nevadí že peru každý den látkové pleny hlavně se dávají plenky jak na venek tak i na cesty krátké či dlouhé a když jdeme k vodě tak u vody se plenky sundaji a po vykoupani až k večeru zase nanadaji zpět mezi nohy a hoch trochu zarusta tak musím ještě oholit mezi nohama úplně na hladko a pak jen mazat a pudrovat a když se mu náhodou chce u vody čůrat či kadit tak na tu chvíli dostane pleny udělá svou potřebu a špinavé plenky se sundaji a dají čisté na koupání a je jenom v plenkách už mi říkal že by plenky nechtěl ale má smůlu musí vydržet až do konce prázdnin.

Tomáš 12 (Pá, 14. 7. 2023 - 10:07)

Jednoho dne jsem přišel ze školy. Matka stála ve dveřích a řekla poď do pokoje. Na postele byly pleny řekla slíkni se do naha a lehni na postel. Lehnul jsem si na postel a dala my jednorázovou plenu. A tomu my dala bodíčko ze zipem zádu abych si to nemoch sundat. Měl jsem to i na noc. Ráno jsem potřeboval na záchod. Tak jsem řek mámě ať mi to sundá ale řekla že si to ma tu podřebu udělat do plínky. Pak jsem šel do školy a měl jemná sobě plínku a bylo to strašní pocit. Pak jsem přišel domu máma mě přebalila do nové plínky. A tak to pokračovalo celí týden.

Návštěvník (St, 12. 7. 2023 - 09:07)

Plenky jako trest pro větší děti ? Pokud není větší dítě mimo, tak si plenku sundá. To by jste ho museli ještě přivázat, to už by bylo týrání.

Návštěvník (Čt, 13. 7. 2023 - 14:07)

to nešlo, měla jsem přes ni takoví ty plavky v celku a na zips jsem nedosáhla, nešlo to, ani k té plence jsem se nemohla dostat, to nešlo sundat,

Návštěvník (St, 12. 7. 2023 - 07:07)

pomoc, mamka mě chce dát na 24 hodin za trest do pleny, vůbec si to nedovedu představit že bych na sobě měla plínku jako malé děcko, co když se mi bude chtít na záchod? to nevydržím. :-( :-( :-( :-(

Jana (Ne, 20. 8. 2023 - 11:08)

Mám dva kluky 11 a 13 let a plenky používají běžně. Když je teď teplo tak mají jen nějaké tričko a plenku mezi nohama a nestydí se. Čtu že spousta používá plenky za trest, to u nás ne, klukům to tak vyhovuje tak jim nebudu bránit.
Ale jako trest když zlobí nebo špatné známky nebo tak tak dostávají klystýr

Mirka (Ne, 20. 8. 2023 - 14:08)

Jani a čůraji a kakaji do nich?

Návštěvník (Ne, 20. 8. 2023 - 15:08)

To je výplod uchyla, na to nereagujte .

Kuba (Út, 4. 7. 2023 - 19:07)

Tak to vám řeknu to jsou prázdniny bohužel v plenkách i plus co k nim patří ráno si teta nakrmila svého synka po přebalování a mne teta dala sunar v kojenecké lahvi byla to větší flaška snad 300 ml tak jsem si dudal s ovazanou plinkou kolem krku jako brindak a mne prebalila až po snídani jelikož jsem měl v zadku ten čípek tak jsem se musel pořádně vykadit ale byla to poradna nálož sotva jsem se hybal pak po demne dala přebalovací podložku a sundala mne bodyčko a punčocháče a na konec špinavé pleny a pak jsem čekal až se napusti vana a přenesla mne do ní a dala mne tam i dětskou pěnu a hlavně i hračky abych si hrál s nimi abych se nenudil a po půl hodině přišla ta už pěna mezitím upadla a pak mne umyla do čista a pak mne dala větší osušku spíše velká plena tak jsem se trochu otřel ale řekl jsem jí že to moc dobře nejde a ona řekla všechno jde ale musí se chtít tak mne tedy otrela sama o pak mi řekla abych furt neměl látkové pleny tak jsem dostal jednorázové pleny seni kids na lepitka ale radši do ní dala ještě dvě látkové pleny pro větší jistotu a čisté punčocháče jsem dostal s obrázky a dlouhé tričko předtím viděla že nám proč si sundavat pleny tak to takhle udělala a po obědě a následného spánku jsem musel jíti s nimi na procházku ale to jsem měl to dlouhé tričko a pad ním jednorázové pleny seni kids proměnu nasazovaci zatím xs ona je má na malyho prý mu vždy do nich dá tak 2 látkové plínky a vše je mu akorát akorát mne dala ponožky s obrázky a nasadila mi moje botky já mám číslo 32 zatím ještě a vyrazili jsme no chvíli jsem nechtěl ale poslechnout jsem musel a večeře byla v 17 h a pak nastalo velké přebalování a už ležím v posteli a právě píšu svůj příběh o dnes bude ještě jedna přebalování kolem 21 hodin a pak si vezmu dudlajz do pusy a spát a mamka přijde až pozdě večer tak tady budu ještě až do zítra odpoledne jelikož zítra z mamkou jedu na výlet ale jede i sousedka s malim tak plenkam zdar a dobrou noc vám přeji a krásné sny o plenkách.....

Kuba (Út, 4. 7. 2023 - 08:07)

Tak mne mamka soupla ke kamarádce na hlídání a řeknu vám to je největší trest mám nejenom pleny ale i punčocháče frote dětské s bodyckem a už jsem přebalovány zhruba 3x jelikož mi mamka dala ráno čípek do zadku jelikož jsem dlouho nekadil stále mne měnila pocurane plenky pouze a mám pouze látkové pleny ale 70x60 a jsou mne také úplně v klidu a pohodě ale mám je složené na nudlí ale vzala větší plinu a udělala je jakoby šátek a já jsem si zjistil na internetu že to je sklad na draka ale přidala tam potom ještě další 3 látkové pleny a pak mne sepla se snapi sponou tu znám jako batole když jsem byl a pak jsem dostal svrchní kalhotky a bavlněné punčocháče a pak mi řekla abych si plínky nemohl sundat tak mi dala bohužel bodyčko a zapla ho vzadu na zip ležím v posteli v plenkách jako originální batole a řekl jsem když bude odpoledne teplo jestli mohu do bazénu a řekla že ano ale dostanu prý rukavky a nebo kruh ale já plavat umým ale ono mi řekla pro větší jistotu ale budu mít i plenky do vody a nebo co mi pořídila mamka jsou to kraťasy do vody kde mohu mít i látkové pleny úplně v klidu tak to moc nejsem rád myslel jsem že aspoň v té vodě budu nahaty ale kdepak musím mít pleny i tam bohužel....

Reklama

Přidat komentář