Reklama

Plenky jako trest pro větší děti?

Eva (Út, 2. 8. 2022 - 16:08)

Já kluka 13 let prebaluji za den zhruba 7x jelikož dávám látkové pleny se svrchnimi kalhotky ale teď se koupe v bazénu na zahradě ale má bohužel i plenky jednorázové do vody ale má i plavky se kterými může použít klasické látkové pleny ty mu dám kolem 17: 30 pak večeře formou kojenecké láhve 360 ml a Sunar v ní 6 plus a po vydudani spát to je v 18 hodin s dudlíkem v puse ale nejdřív mu přečtu pohádku takto nosí plenky od začátku prázdnin jako trest za zlobeni a špatné známky ale už si na pleny zvyknul stejně si pleny nesunda jelikož má gumové kalhotky se zámkem a overal ze zipem vzadu udělaný. A nikdo se bude ptát proč dávám spát už kluka v 18 hodin to by nebyl trest ale vždy i po obědě chodí spát na 2 hodiny po obědě ho prebalim do čistých plenek a já občas syna i krmim že dostane brindak spíš látkovou plenku kolem krku jako brindak tyto plenky co jsou do vody tak jsou normálně z obrázky a vždy nezůstane plenka suchá vždy je pokadeny já vím že do ní natece voda ale jinak to jde už přišel že se pokadil tak ho rovnou umyji a prebalim do čistých látkových plen se svrchnimi kalhotky a je teplo tak dám bodyčko s dlouhým rukávem a nohavici jsou těsně pod kolena a tohle bodyčko se zapíná ve předu ale zip začíná mezi nohama spíš na nohavici... Po koupání dám 4 látkové pleny skládám jako by na draka na YouTubu je popis jak se to skládá a vše sepnu snapi sponou a pak dostane svrchní kalhotky a pak toto bodyčko a zapne jakou nohu má vaše dítě ve 13 letech nás má zatím ještě 34 až 36,5 maximálně....

Bouše (Út, 2. 8. 2022 - 16:08)

dudlík, sunar, kojenecká láhev, kalhoty se zámkem, v každém řádku pleny....toto je typický výplod úchyla. Je nám líto, ale další úchyl.

Lenka (Út, 2. 8. 2022 - 14:08)

2 synové 8 a 12 a let ten mladší se stále více pocurava do postele a oblečení tak jsem mu jako trest pro větší děti dala hold pleny doma látkové pleny se svrchnimi kalhotky ve kterých je vyšitý silnější igelit a takto to dostává stále jak přes den a ale v noci má dětsky overal místo pyžama a starší se mu začal posmivat že je miminko či batole tak jako trest dostal také látkové pleny ale rovnou 6 látkových na to a den ale i z bodyčkem a vzadu je zapínání na zip a pro jistotu má i gumové kalhotky na zámek aby si plenky nemohl sundat sám a čekat na přebalování a už se mu neposmiva ale plenky stále nosí řekl mi že se neposmiva ale plenky chce nosit ale už mu dávám jenom 4 na den a noc a na venek jednorázové pleny dostává také jako mladší a mne nevadí že kluky prebaluji jsou s plenkami spokojený že kdykoliv se mohou vykadit či pocurat tak hold zase peru pleny a jiné věci co k plenkam patří teď jsou oba dva venku ale mají jednorázové pleny se svrchnimi kalhotky a kraťasy teď jsou jenom na zahradě s plenkami mezi nohama ve 14 hodin měli každý malou svačinu formou kojenecké lahvi kaše s ovocem Krupičnou vše vydudali a pak si lehl na podložku a prebalila jsem je a vždy po obědě chodí spát jako každý batole co nosí plenky a veškeré dětské oblečení stále a 4x až 6x denně prebaluji. Kolikrát své ratolesti prebalujete když ve visim věku nosí plenky...

Návštěvník (Út, 12. 7. 2022 - 09:07)

Dobrý den mám doma syna 16 len za špatné a neomalené chování jsem mu dala plínky aby jsi uvědomil že je stále malý kluk. A chtěla bych se vás zeptat jak to mají kluci s masturbaci v plínkách. Předem děkuji za odpověď.

Návštěvník (Ne, 10. 7. 2022 - 23:07)

Dobrý den, toto vlákno se promazavalo? (upravobavlo moderátorem)

M (Pá, 1. 7. 2022 - 04:07)

Tak jsem si myslela že syn byl vždy slušný ale ta 2 schovani mne překvapila ale jinak známky velmi dobrý chápu že dítě ve 3 třídě je ještě zlobive ale říkal že to nemá jenom on že za to nemůže ale to ví pouze asi učitelka a ředitel školy prý že až půjdou do 4 třídy tak ho mám přihlásit nikam jinam ptala jsem se ho jestli ho nikdo nesikanoval či on a řekl že nikoliv tak tedy nevím proč vždy se mi pomocoval v noci že to měl že strachu tak vždy dostal pleny ale ne za trest je nemá a dnes večer jsem mu musela dát 3 látkové pleny s jednorázovkou takto to chtěl a od září ho přihlásím do speciální školy. Když jsem se ptala jednou paní učitelky tak mi říkala že se občas pocural mezi vyucovanim ale ona to je chápala řekla že s těmi dětmi má zkušenosti že to chápala že se to stát ještě může já jsem v nemocnici dělám ošetřování děti ale jsou tu i děti ve kterém je syn ale ty pleny si vyžadují sami ale když jim pleny nedáte tak ráno je musíte jak postel tak je celé umit ale ty většinou jsou postižené dnes ho hlídá sousedka a s přebalováním nemá žádny problém vždy ho prebali do čistých plenek ale zítra ho vezmu na vyšetření až půjdu na noční půjdu dříve naše paní doktorka která dělá na oddělení tak řekla abych s ním klidně přišla že si ho týden nechají na pozorování no to mu začínají tedy prázdniny v nemocnici ale vyšetřit ho musím nechat ale ona mi i tu speciální školu poradila řekla že když mám s ním takový problém. A promiňte musím běžet na přebalování děti už to takto dělám už pravidelně tuto hodinu.

Skoč do pole (Čt, 30. 6. 2022 - 22:06)

Kdo má co na obuv prestige jak to dětské či dospělé ale kluci nosí cokoliv hlavně když se jim boty líbí jak Adidas, Nike puma, a různé značky.

Lucka (Ne, 26. 6. 2022 - 22:06)

Já synovi 12 let dávám plenky jednorázové vždy když v zimě má punčocháče ze zimní kombinézou je to lepší než aby se pocural do punčocháču z kombinézou a to nosí jenom když jsme na horách když lyžuje jinak zatím ještě na noc je má také a teď přes léto ji taky má přes den a noc a z malou nohou si nedělejte žádný problém syn má nohu od Č. 33 až max 36 ono záleží co máte za obuv k dětem malá noha ještě patří..

(Ne, 26. 6. 2022 - 22:06)

Přemýšlím o tom že klukovi jako trest dám taky pleny jestli přinese špatné vysvědčení občas i teď na noc dostane taky pleny jelikož se občas pocura do postele teď už také spí ale v plenkách ale od prázdnin by je měl non-stop teď zatím ještě dávám jednorázové S také na lepitka s bočním elastickém páskem kupují molicare pleny na noc a klukovi je už ale 12 let ale zatím používá dětský overal a mají vaše děti v zimě jak punčocháče tak i zimní kombinézu ale i s plenkami rovnou a syn má nohu malou 35,5.

Návštěvník (Ne, 26. 6. 2022 - 22:06)

hlavně nezapomeň dát Prestige

M (Ne, 26. 6. 2022 - 22:06)

Ráno se kluk vzbudil úplně mokrý prý je nacblazeny tak jsem mu řekla tak když si nachlazeny tak se vysvlekl šel se umit a já si připravila jednorázové pleny a punčocháče s laclem. Když přišel z koupelny s osuškou kolem pasu tak jsem mu řekla tady mám připravené pleny jak 2 látkové tak i jednorázové pleny a punčocháče s laclem tak si lehl na podložku a já jsem mu sundala tu osusku a dala jsem pod něj ty pleny a vše prelnula mezi nohama a vůbec žádný problém či protest nebyl a řekla jsem mu když si tedy nastydli tak budeš mít hold pleny na nijakou dobu jak přes den a noc ale dám ti i punčocháče teď souhlasíš ano mamko a děkuji že jsi mne dala plenky a víš že obě potřeby budeš dělat do plenek vím mamko ale odpoledne dostaneš pleny do vody abys se mohl koupat v bazénu ale mami přijde kamarád neboj on to nepozná že máš pleny na sobě vypadají stejně jako plavky tak to jó tedy tak přišel už ráno ale nastal ten problém že syn měl ty klasické jak látkové pleny tak jednorázové pleny s punčocháči a pak se optal proč má punčocháče no to víš on říkal že je nastydli tak je má víš ale teto proč v oblasti mezi nohama má takovou bouli no víš on se v noci a ráno byl mokrý tak teď dostal pleny jako malé dítě a pak se zarazil a neřekl ani slovo asi pět minut pak to přišlo teto nemohla by si mne dát také pleny jelikož tady budu muset zůstat až do večera tak jo tak se vysvlekni úplně do naha a dám ti stejný počet plenek ok souhlasím ale místo těch punčocháču dostaneš bodyčko ok a obě potřeby se dělají do plenek to taky souhlasím a pak mi volala jeho máma že u nás musí zůstat až do večera že ona je v práci a její přítel to samé a že ho mám dát po obědě na chvíli spát a že občas dostane i plenky tak jo udělám to dám ho spát po obědě i s plenkami teď je v pořádku ale také má už plenky jednorázové a látkové už teď ráno jo přesně tak ale i bodyčko a nijak mu to nevadí že je má. Ono to je takto můj syn se do rána pomocil do postele tak jsem mu teď ráno dala pleny víte tak když přišel tak se na chvíli zarazil a potom s něj vyšlo že by pleny chtěl také tak jsem mu je dala a ona mi řekla budeme si tykat tak jo víš proč ty pleny dávám takto jelikož nemám pvc či gumové kalhotky tak dám 2 látkové pleny s jednorázovkou a na koupání v bazénu mám pleny do vody pull ups tak já ti usiji nijake pvc kalhotky dáš mi nijake trenky a já do nich vsiji silnější igelit jo to by bylo dobré tak bych doma mohla dávat jenom látkové pleny. Tak teď kluci už spí zbývá jim pár dní do konce školního roku a ráno dostanou pod trenky či slipy radši plínky do vody kdyby došlo k nehodě. Ty pleny co dostaly na noc tak jsou silné mají každý 4 látkové pleny a jednorázové pleny a oba dva dupačky. A je jim mému synovi je 6 let a druhému už 8 let..

M (Ne, 19. 6. 2022 - 04:06)

Jelikož si nechce vzít punčocháče a plenky jednorázové či látkové ale už nekleci a radši si vezme punčocháče s plenkami a bodyčko o plenky které dostává na noc jelikož musí je mít tak ráno si řekne vždy o plenky čisté a je ponechane jenom bodyčko vždy má 2 látkové pleny s jednorázovkou jelikož má pleny i přes den a noc hlavně má i plenky do vody a v noci má ještě v puse dětský dudlík jinak prý neusne bez dudlíku tak mu ještě koupím kojeneckou lahev 150 ml a 300ml už jsem ji nikde viděla a je skleněná..

M (So, 11. 6. 2022 - 05:06)

A nebyl by lepší pro kluka výprask a klečet v koutě nejraději nahaty od pasu dolů. Já osobně to takto u syna 14 let dělám že když zlobí tak jenom klečí od pasu dolů je nahaty a když se mu náhodou chce čůrat tak má nočník a obě potřeby dělá do něj já mu pak otru zadek a mezi nohama vlhcenimi ubrousky ale pak mi řekne aby nemusel klečet tak si řekne radši o plenky a dětské punčocháče a je radši také v plenkách i celý týden non-stop a normálně ho i prebaluji já sama a jelikož trochu zarusta mezi nohama tak ho vždy i holim...

Návštěvník (So, 11. 6. 2022 - 07:06)

ahoj , a proč by měl být nahý ? není to jedno ?

Matka (Čt, 9. 6. 2022 - 23:06)

Já se synem 11 let mám stejný problém jako vy s dcerou když zlobí tak mu nasadim látkové pleny se svrchnimi kalhotky ale úplně taky všude sehnala jsem pro něj kalhotky do kterých se můžou dát kapsove pleny a nebo látkové pleny takto dostal dnes večer 4 látkové pleny s těmito kalhotky ale jsou prosite ještě s pull plenkou které jsou nepropustne a dají se nosit i bez látkových plen a koupila jsem si radši troje kdyby se náhodou dali prát tak aby měl jiné na výměnu říkal že si je v noci sundá ale přesně dostal plavkove bodyčko a když jde semnou na nákup tak má pleny 4 látkové a dětské punčocháče a plavkove bodyčko a pak tepláky sice mu je občas vedro ale vždy to přežije a minule mne říkal když jsme byli na nákupu v obchodě tak se mu chtělo kadit a prosil jestli by jsem s ním zašla do přebalovací místnosti a já mu řekla máš přeci pleny tak je použít můžež ale on se hodně styděl tak jsem ho nechala aby to do plenek pustil tak to nakonec dopadlo tak že se do plenek pokadil ale s plnou paradou akorát když šel kolem něj spolužák a ten řekl tady se nikdo posral ale pořádně pak se kouknul na syna že to byl on a to když ještě viděl že se v košíku jsou 4 balíky jednorázovych plen. Já jsem měla od sousedky půjčené 2 jednorázové pleny zn pampersky číslo 8 a tyto plenky mu byli sice trochu větší ale vždy do ní dostal 2 látkové pleny. Proč jsem synovi začala dávat pleny z důvodu že se pomocuje do postele ale ještě jsem ho nachytala s cigaretou smrdel jak tovární komín a jeho spolužák mne řekl že za to může on že ho přesvědčil aby to zkusil a já jsem mu řekla jaký ti tvá máma dala trest a on zatím žádný ale večer se mám na to těšit že to nosí malé děti mezi nohama a různé věci co k tomu patří no můžež jít rovnou s námi pomůžeš mi s timi pleny já to tvé mámce vysvětlím osobně aspoň uvidíš co má syn na sobě já vím teto že asi pleny a zřejmě i punčocháče a tepláky a pak se ptal proč zrovna ty prestige dětské když je tolik nesnáší ty má také jako trest víš syn se domů kolébal jako kachna pak když jsem s ním přišla domů tak si automaticky sedl na židli ale to si neuvědomil že mezi nohama má pleny a v nich nakadino tak to bylo všechno ale všude rozmazle tak na postel jsem si dala rovnou velký igelit a sundala mu tepláky a plavkove bodyčko a pak punčocháče a zůstal jenom v kapsovych plenkách ty šli taky dolů a potom jsem sundala látkové pleny ale nejdříve jsem musela pustit sprchu a odnést ho tam i s plenkami rovnou do vany a on se osprcboval a pak jsem mu řekla tak hochu můžež nastoupit na přebalování a to šel už dobrovolně dostal 3 látkové pleny s jednorázovkou a pyžamo spíš dlouhou noční košili a to co bylo dlouhé tak jsem mu to uvazala mezi nohama pak dostal večeři v kojenecké lahvi se mi sunarem a na noc i dudlík do pusy aby pro příště aspoň nelhal o cigaretach a on mi řekl proč ten dudlík ten ti aspoň neublíží jako cigarety a kamarád dopadl úplně stejně jako syn jeho máma je moje sousedka a od zítřka ho mám i na hlídání až přijedou kluci se školy už prý ve 12 hodin mají krátkou výuku... A ještě se mi syn zeptal jak dlouho bude trvat tak trest ale já mu řekla až do konce prázdnin tak dlouho ano přesně tak dlouho to bude trvat ale plenky se budou nosit non-stop ale jak ty tak i tvůj kamarád ach jo to budou prázdniny. V plenkách a punčocháčich a atd a já se kluci o vás budu starat a hlavně prebalovat ale od začátku prázdnin se s vás stanou malé děti co stále nosí plenky a veškeré dětské oblečení....

když se zlobí (Čt, 9. 6. 2022 - 20:06)

pokud máte ještě opravdu malé dítě jako třeba je naše malá která i skoro ve 4 letech vypadá na maximálně 3 roky tak při zlobení vytáhnu její staré plíny i s dudlíkem a jde se na nákup kde si nás nikdo skoro nevšímá a pak máme dost dlouho klid

Lidka (St, 1. 6. 2022 - 21:06)

Takto dopadl jak syn a dcera že používají také pleny ale abych furt nemusela prát látkové pleny tak balím čistě do jednorázovék a do školy bohužel také drynites plenky nosit musejí syn zatím chodí do 2 třídy a dcera do 4 třídy teprve půjde a syn do té druhé ale od září už do speciální školy tam plenky postižené děti také nosí normálně zatím chodíme jak s dcerou tak i synem po různých vyšetření a stále nic nevědí čím to může být ptala jsem se i v Anglii mám tam známého a on mi to vyřídí na příští měsíc já tam jedu za mými rodiči ale i já bydlím v Brně tak řeknu pritelovi že půjdeme bydlet zpět tam odkud já pocházím s dětmi oni nejsou jeho ale dobře si rozumějí mezi sebou ale on s tím souhlasil že má stejné pro mne překvapení v Anglii tak jsem zvědavá. Zatím dětem dávám pampersky tak že jsou v pohodě a nemají žádný problém tyto plenky nosit...

Jitka (St, 1. 6. 2022 - 21:06)

Já jsem začala včera synovi 9 let dávat pleny jelikož se začal pomocovat do postele tak včera když šel spát tak jsem přišla k němu do pokoje s plenkami a dostal 4 látkové pleny a a větší pvc kalhotky ty jsem si objednala z intexu Jana rubcova látkové pleny zbyli ještě po něm když plenky nosil zhruba před dvoumi lety to měl noční pomocovani a bojím se aby se mu to nevratilo zpět na noční pomocovani tak zítra nepůjde do školy ale semnou k lékaři oni se stejně už moc neučí když za měsíc mají prázdniny ale byla jsem dnes i ve zdravotnich potřebách a vzala jsem dva balíky jednorázovych plen myslím že mi paní poradila xs řekla jsem že chci plenky na 9 leteho syna a jsou to seni Kids tak až půjdu ráno s ním tak mu pro jistotu radši dám tuto plinu já vím že bude protestovat ale jistota je jistota to jako teď večer když jsem mu řekla že mu sundam pyžamo a mezi nohy dostane plenky s pvc kalhotky a on mi řekl že se za pocuravani omlouvá že to šlo samo o sobě tak si potom plenky nechal dát v pohodě a v klidu a teď v 21 hodin ho zkontroluji jestli je mokrý či suchý a řekla jsem mu že může i v klidu kadit do plenek aby se když se mu bude chtít tak abych mu pleny nemusela sundavat že to bude stejné jako před dvěma lety to se ale vešel ještě do pampersek tak to bylo dobré občas se pokadil do plenek a v občas používal nočník ještě. Tak za chvíli jdu se na něj kouknout na jeho plenky a místo látkových plen dám jednorázové pleny s pvc kalhotami. Tak jsem šla na syna se kouknout a řekl mi že je pocurany ale asi hodně jelikož to cítí že mu tečou i kalhotky tak jsem pod něj dala podložku a stáhla mu kalhoty od pyžama pak pvc kalhotky a plina byla durch mokra a trochu byl pokadeny tak jsem mu plenky vyměnila a řekla jsem mu že mu dám seni jednorázové pleny na zkoušku tak jsem mu je nasadila a byli moc volné tak jsem mu dala 3 látkové pleny s jednorázovkou ale bez pvc kalhotek pyžamo zpět a řekla jsem mu že ráno nepůjde do školy ale semnou k lékařům a že tuto plinku dostane pro jistotu také do kalhot s pvc kalhotky a podle toho jak bude ráno tak i slabé punčocháče a pak napíšu jak vše dopadlo výsledky syna jestli bude muset nosit plenky na stálo....

simona (Pá, 27. 5. 2022 - 01:05)

Ahoj dcerka má novou abdukční plenku do plenkových kalhotek, pokec na [email protected]

Jitka (Út, 17. 5. 2022 - 18:05)

Já mám akorát jednoho syna a od malička jsem ještě neprestala prebalovat teď mu je už 9 let a stále nosí plenky a punčocháče hlavně doma s plenkami teď se také dokrmil s kojenecké láhve a dudlík má v puse také zatím dávám ještě pampersky větší velikost ale pak jsem zjistila že už se prodávají větší pleny seni Kids a jsou stejné na lepitka jako pampersky takže zatím v plenkách zůstane jak dlouho bude chtít on ale já mám pleny i látkové doma 70x70 a 80x80 takže když je doma tak se dávají tyto plenky a kluk je spokojený a plenky mu nevadí a nestydí se za ně když jsem s ním venku na výlete tak mu pleny vyhovují a nemá s nimi žádný problém v klidu se pocura či pokadi a já potom v klidu prebalim i venku na přebal podložce ale z kamarádu se nikdo nepismiva že kluk nosí plenky a veškeré dětské oblečení spíš si myslím že nikdy i závidí že je má ještě v takovém věku ale když je kamarád u nás tak se ho vždycky zeptám jestli nechce také pleny nejprve se stydí ale jak se začne vysvlekat tak to znamená že pleny chce ale dávám také látkové pleny a gum kalhotky a bavlněné punčocháče většinou s laclemi ty tam jsou prisite aby pleny drželi na svém místě......

Reklama

Přidat komentář