Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (Čt, 4. 8. 2022 - 09:08)

Že zdravotního hlediska není u chlapců s nošením tanga slipů žádný problém. To děvčat je to horší a nosí je všechny! Je jen na mamince, jestli to klukovi dá nebo ne. V každém případě to klukovi neuškodí, spíš ho to vede k větší čistotnosti.

Hynek (Čt, 4. 8. 2022 - 10:08)

V chlapeckém kolektivu to problém je....

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 14:08)

V zimě nosím boxerky a v létě tanga. Všichni ve škole si zvykli a problémy nemám a nejsem jediný. Udělali jsme dokonce den výměny s holkama a neskutečné, možná i lepší ta tenká šňůrka v zadku. Holka s kterou chodím se tomu smála, ale už je v pohodě a dobírá si mě, kdy budeme zase ve třídě měnit. Prý, že jestli nechci měnit s ní. Jenže se jí v boxerkách nelíbilo, že se moc paří a byla radši na ostro. Jak takhle blbneme, tak tanga nikomu nevadí.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 12:08)

Tam je často problém cokoliv jiného než boxerky

Karel (Út, 2. 8. 2022 - 16:08)

Takže mladší už vidí, co ho čeká. A to bude rád nosit slipy, který měl brácha narvaný v zadnici ?

Bob (Út, 2. 8. 2022 - 16:08)

Určitě se nemůže dočkat až bude mít skříplý koule a zařízlej zadek!!!

JA (Po, 1. 8. 2022 - 21:08)

Pani Magda ja osobne nesuhlasim ale ak Vas tak manzel poslucha je asi podpapucak. Kluci dobrovolne tangari? Hahaha. A kolko maju rokov?

Magda (Út, 2. 8. 2022 - 06:08)

Manžel proti mým názorům a rozhodnutím nikdy nic nanamítá. A kluci? Nikdy k oblečení neměli připomínky tak se jim asi to co nosí líbí. Staršímu je 15 a mladšímu 13. Až si budou vydělávat sami tak ať si kupují co chtějí.

Zdena (Po, 1. 8. 2022 - 18:08)

Chudáci kluci, já jim kupuji, co si vyberou sami a oblečení si také vybírají sami. Nejsou přece v nějakém sovětském lágru.

JA (Po, 1. 8. 2022 - 21:08)

Plne suhlasim, Zdenka. Nech si deti vyberu oblecenie sami ale zase rodic moze povedat ano-nie kvoli financiam. Ak syn chce tanga tak kludne mu ich kupit ale nie mu ich tajne davat do satnika aby si ich vsimol a snad nosil. A uz vobec nie s kamoskami sa bavit ze dospievajuci syn nosi tanga. Hnus od matiek. Asi nemaju co robit!

Magda (Po, 1. 8. 2022 - 18:08)

Není to o žádném lágru ale o poslušnosti rodičů a celkové pokoře.

Zdena (Po, 1. 8. 2022 - 18:08)

Poslušnost a pokora? V oblíkání? Jo, že uklízí a jinak makají, to ano, ale v oblečení jim něco diktovat je docela přes čáru. Oba synové a dcera si vyberou, co se jim líbí. Spíš jsou až tak nějak stejní, boxerky, těsné džíny, trička, mikiny s kapucí, bomber bundy a na zimu péřovky. Dcera nosí tanga a jinak spíš to samé co oba synové, většinou si věci všelijak půjčují. Nijak jim do toho nemluvím a dcera třeba odmítá nosit podprsenky, beru jako její volbu a rozhodně ji nebudu nutit. Jela jsem s ní na nákup a zjistila, že má na sobě jen mikinu s kapucí od někoho z kluků a ani se neobtěžovala si pod ní něco vzít. Ale její volba, nijak jsem ji nevyčítala, spíš mi ještě řekla, ať to zkusím taky, jak je to pohodlné. Teď je v takovém divočejším období a k tomu má ještě známost, tak se předvádí. Synové v pohodě a fakt je nijak nekontroluji a nic jim nenutím.

Alex (Po, 1. 8. 2022 - 10:08)

Já mám těsné boxerky taky z rozhodnutí mámy. Nemůžu si vybírat. Ale má je skoro každý, tak jsem spokojený s tím, co mám. Mám jen ty s krátkou nohavičkou, jsou obtažené, ale tenké a příjemné na nošení. Trochu lezou do zadku, ale to mi nevadí, jen v noci mě to někdy vzbudí, buď ten zářez nebo ta tíseň, když se mi postaví.

Návštěvník (Ne, 31. 7. 2022 - 11:07)

Tak jo. Mě první tanga koupila teta v 11, protože máma nechtěla, klasika. Potom se ty dvě pohádaly, že se mojí mámě plete do výchovy a že nebudu chodit jako nějaká kurva, ale nakonec ustoupila a já je tedy začala nosit od 11 let. Máma je nikdy neměla a dodnes nemá, není to prý pro slušné ženy. Kdyby viděla, jaké někdy nosím, tak by ji asi kleplo. Přítel spíš tajně po střední, protože jsou kolem toho ty známé hloupé problémy a předsudky.

JA (Ne, 31. 7. 2022 - 11:07)

Dakujem za vysvetlenie. Od mala nosim slipy. Do skoly som ich tiez nosil. Tanga az v dospelosti

Michael (So, 30. 7. 2022 - 16:07)

Už je to pryč, ale zkušenost blbá.

JA (So, 30. 7. 2022 - 16:07)

A dnes slipy ani tanga asi neznašate?

Michael (So, 30. 7. 2022 - 16:07)

A co dávala máma vám v pubertě pod kalhoty nebo na koupák?

Honza (Ne, 31. 7. 2022 - 11:07)

Mě cpala trenky, jenže si je narvěte pod těsné džíny a v létě se v tom pařit. Pod kraťasy jsem nenosil nic, ať se třeba na hlavu stavěla a z ušetřeného kapesného jsem si koupil boxerky a na ně se přešlo. U nás není koupaliště, chodí se na písák a tak v kraťasech a nebo v džínách a pod nimi boxerky a někdy jsem chodil i na ostro. Žádné plavky jsem zatím nepoužil. Prostě přijedeme na kolech a jde se do vody v tom co máme zrovna na sobě, většinou máme i tričko a boty, nestíháme se vyzout, spíš už ani neřešíme a ještě se chlubíme, co máme nového a lepšího než druzí a jdeme v tom do vody. Jasně, že čím prestižnější značka, tím líp. Holky to samé, jen pár jich je v plavkách. Tak nějak jsme se domluvili, že kdo by se s nimi tahal a převlíkal do nich, ztráta času a moc práce.

JA (So, 30. 7. 2022 - 16:07)

Nemal som rodičov. No ja som od malička nosil slipy a slipové plavky, ktoré nosím oboje dodnes

Reklama

Přidat komentář