Reklama

spodní prádlo u chlapců

David (Pá, 29. 7. 2022 - 21:07)

Dobry den, me je 17 a nosim slipy. Jsou naprosto pohodlné. Kdyby si chtěl někdo o tematu slipy vic popovídat tak piste na email: [email protected]

JA (Pá, 29. 7. 2022 - 21:07)

Mal by si skôr napísať niektorým maminkám tu, že si skúsil tangá a si s nimi spokojný :D Aby úchyláčky boli spokojné :D A kľudne o slipoch môžeš písať aj tu....

David (Pá, 29. 7. 2022 - 21:07)

Ja treba nechapu jak nekdo muze na sveho syna dat tanga. Uprimne, me uz jen rozciluje jak mi slipy zalejzaj do zadku, natoz abych tam mel razizli tanga

Návštěvník (So, 30. 7. 2022 - 09:07)

Slipy se nemůžou zařezat do zadku, máš špatnou velikost. A co máš proti tangům? Šňůrka pěkně zajede mezi půlky a je to, žádný problém. A nejsem buzna, normálně žiju s přítelkyní.

JA (So, 30. 7. 2022 - 14:07)

Slipy sa môžu zarezať aj keď máš svoju správnu veľkosť. Tangá v lete sú super

Michael (So, 30. 7. 2022 - 15:07)

Můžou, ale není to často a dá se to odstranit. Tanga jsou zařezaná tutově. V létě nebo v zimě, stále je to stejné. Jediné dobře je ta vzdušnost oproti boxerkám.

JA (So, 30. 7. 2022 - 15:07)

Vaša maminka je teda číslo, že Vám nanútila tangá na seba v tom veku achjaj

Návštěvník (Ne, 31. 7. 2022 - 10:07)

A co máš proti tangám? Prádlo jako každé jiné. Přítel je normálně nosí a není na tom nic divného. Zkoušel si moje a já jeho. Mě by dost vadilo, že vzadu nemají jen tenkou šňůrku, on byl z těch mých nadšený. Nejde o nějakou úchylárnu, jen o pocit, jaké to je a jak se v nich kdo cítí. Nikdy by mě nenapadlo, cpát mu nějaké trenky nebo boxerky. A klidně, ať nosí ty moje, je to jen jeho volba, v čem se cítí lépe.

JA (Ne, 31. 7. 2022 - 11:07)

Asi si to spatne pochopila. Ja proti tangam na klucich nic nemam ale vadi mi nutenie táng na deti ci uz chlapcov alebo dievcat zo strany rodicov, hlavne matiek

Zuzka (Ne, 31. 7. 2022 - 18:07)

Co vám vadí. Když se rodiče rozhodnout pro nějaké prádlo pro své děti, tak ho prostě pořídí. Na střihu přece nezáleží. Že někdo nutí dětem kalhotky, slipy, trenky, boxerky.... je fajn, ale tanga jsou průšvih? A kdo jiný než matka určí jaké prádlo i oblečení budou děti mít? Sama tanga nosím i teď,po padesátce,ono to donutí držet si figuru a je to fajn.

Magda (Po, 1. 8. 2022 - 17:08)

Zuzko plně s tebou souhlasím, kdo jiný než matka by měli rozhodovat u náctiletých kluků o jejich oblečení. Mám doma kluky dva, s mužem vlastně tři, a nosí bez řečí to co jim koupím. Co se týká prádla všichni jsou slipaři. Kluci i tangaři. Staršímu doplňuji prádelník jenom tangami takže slipů už má pomálu. Mladší dědí oblečení i prádlo po starším. Co jim ráno přichystám to si bezeslova obléknou.

Zuzka (Čt, 4. 8. 2022 - 09:08)

Že zdravotního hlediska není u chlapců s nošením tanga slipů žádný problém. To děvčat je to horší a nosí je všechny! Je jen na mamince, jestli to klukovi dá nebo ne. V každém případě to klukovi neuškodí, spíš ho to vede k větší čistotnosti.

Hynek (Čt, 4. 8. 2022 - 10:08)

V chlapeckém kolektivu to problém je....

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 14:08)

V zimě nosím boxerky a v létě tanga. Všichni ve škole si zvykli a problémy nemám a nejsem jediný. Udělali jsme dokonce den výměny s holkama a neskutečné, možná i lepší ta tenká šňůrka v zadku. Holka s kterou chodím se tomu smála, ale už je v pohodě a dobírá si mě, kdy budeme zase ve třídě měnit. Prý, že jestli nechci měnit s ní. Jenže se jí v boxerkách nelíbilo, že se moc paří a byla radši na ostro. Jak takhle blbneme, tak tanga nikomu nevadí.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 12:08)

Tam je často problém cokoliv jiného než boxerky

Karel (Út, 2. 8. 2022 - 16:08)

Takže mladší už vidí, co ho čeká. A to bude rád nosit slipy, který měl brácha narvaný v zadnici ?

Bob (Út, 2. 8. 2022 - 16:08)

Určitě se nemůže dočkat až bude mít skříplý koule a zařízlej zadek!!!

JA (Po, 1. 8. 2022 - 21:08)

Pani Magda ja osobne nesuhlasim ale ak Vas tak manzel poslucha je asi podpapucak. Kluci dobrovolne tangari? Hahaha. A kolko maju rokov?

Magda (Út, 2. 8. 2022 - 06:08)

Manžel proti mým názorům a rozhodnutím nikdy nic nanamítá. A kluci? Nikdy k oblečení neměli připomínky tak se jim asi to co nosí líbí. Staršímu je 15 a mladšímu 13. Až si budou vydělávat sami tak ať si kupují co chtějí.

Zdena (Po, 1. 8. 2022 - 18:08)

Chudáci kluci, já jim kupuji, co si vyberou sami a oblečení si také vybírají sami. Nejsou přece v nějakém sovětském lágru.

Reklama

Přidat komentář