Reklama

spodní prádlo u chlapců

Beáta (Pá, 29. 7. 2022 - 07:07)

Taktéž pravidelně jezdíme do FKK, letos se tam chystáme koncem srpna. Jedeme se sestrou, ta má dvě menší děti. Můj syn má narozky za týden. 12. No nevím, zatím se nestyděl a i při koupání mu nevadí má přítomnost, když mu umyju záda a pod. Ale trochu si začíná dávat pozor, prostě poznám to. Ale myslím jak bude na té pláži, tak se po chvíli otrká a zvládne to.

Darek (Pá, 29. 7. 2022 - 07:07)

Kam se chystáte na FKK. Chceme jet s přítelkyní ale jí se nechce do Chorvatska, raději by jela k Baltu. Tam je ale zase zima.

Beáta (Pá, 29. 7. 2022 - 08:07)

U Baltu je fajn. Jasně, není to jak na jihu, ale komu nevadí takové to trochu chladnější povětří, tak je tam jako doma. My jedeme, nebo spíš letíme k Atlantiku, do La Rochelle. Je to pod Nantes. A není to ani tak drahé. Nestojíme o žádné wellness a podobně. Jedná se o pěkné ubytování s polopenzí.

Pavla (Pá, 29. 7. 2022 - 07:07)

Jo zvykne si, kluci zavedli jiste pravidla a bylo vše v pohodě, až zjistí že si jejich pinďoura nikdo nevšímá, začnou si užívat slunce a moře bez plavek

JA (Čt, 28. 7. 2022 - 19:07)

Prosim toto mi vysvetlite? Oni se totiž stydí za to, jak se jim to vyvinulo mezi nohama.

navolno naostro (Čt, 28. 7. 2022 - 18:07)

No tak v létě pod kraťasy nosit spodní prádlo může jen masochista. :-) Nebo Rakato. :-)

Nina (Čt, 28. 7. 2022 - 18:07)

Bez prádla chodí jen čuňata.To by si můj syn nedovolil snad ani ve snu!

JA (Čt, 28. 7. 2022 - 19:07)

Pani Nina a preco myslite? Je prasa co sa nevie utriet? Ci?

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 16:07)

Nevěřím, že to tu píšou úchylné matky. Pokud ano, tak jsem rád, že moje matka nebyla magor a do mého spodního prádla se mi nikdy nesrala. Ty brďo takovou nadrženou krávu mít za matku, tak snad radši, aby mě adoptovali slušní buzeranti dva tátové.

JA (Čt, 28. 7. 2022 - 16:07)

Super nazor ale to co pisu niektore matky je tu k zbliti. Aby si uzivala pohlad na syna a jeho bouly vpredu a zarez vzadu? Toto matky nerobia. To pisu uchylaci alebo uchylne matky co nie su normalne!

Mirek (Čt, 28. 7. 2022 - 15:07)

Jak tak čtu tyto příspěvky, nemůžu se zbavit dojmu, že to v minulém století měly mámy a nakonec i kluci jednodušší. Byly jen plátěné trenky a nikdo se nezabýval hovadinama, jak má mít kluk správně utažený koule a zařízlej zadek. S příchodem slipů a jejich dalších derivátů chlapci přišli o svobodu a pohodlí a moderní mámy mají o problém více-co koupit.

Návštěvník (Čt, 28. 7. 2022 - 09:07)

já mám po sestře dívčí kalhotky a taky je furt na jednom místě i když začne tvrdnout ale moc neztvrdne ty dívčí kalhotky tomu docela dobře zabraňují

Návštěvník (Ne, 24. 7. 2022 - 20:07)

Nutit klukům spodky, kvůli tomu, aby ho měli utaženého a dělala se jim boule v rozkroku, je podle mě zvrhlost a úchylárna.

Marek (So, 23. 7. 2022 - 21:07)

Mám to stejne ohrnute, jako ty. Jen teď v létě nosím tanga a jocksy.Moje holce to nevadí. Spíme ale nazí. Je mám oběma 19 .

Anonim (So, 23. 7. 2022 - 20:07)

Já mám na sobě jen bílé klasické slipy celý den.Mamce to nevadí. Večer po sprše jdu nahý do pokoje se stazenou kuzickou ,kde si pak za chvíli natahnu na sebe čisté slipy. A je mi 17 let.

Irena (So, 23. 7. 2022 - 11:07)

Dobry den, za mě kluci patří do slipů. Muj syn 17 let nosi taky slipy. Sám mi v 16 řekl že bych těl boxerky, ale ja mu řekla že prostě bude mít slipy a nebude diskutovat. A musím sama říct že slipy mu sluší. Ma na ně postavu, vždy kdyz jde z koupelny nebo ráno z pokoje, tak ho vidím. Má je hezky zalezlé v zadečku a ve předu má hezkou bouli. Kdybych mohla tak ho nechám celý den chodit po domě jen ve slipech, abych se mohla kochat krásným pohledem na syn.

Michael (Ne, 24. 7. 2022 - 18:07)

Moje máti měla taky takový názor. Slipy jsem měl stále celé dětství i dospívání. I na noc pod pyžamo. A v osmé třídě už jsem měl i tanga. Tak to bylo až do 19. let, pak jsem si našel holku a ta mámě natvrdo řekla, že se jí to nelíbí, tak jsem se konečně dočkal boxerek. Co jsem do té doby užil ponížení a posměchu nikdo nepočítá.

Kaťa (So, 23. 7. 2022 - 11:07)

Taky mám doma takového. Je zhruba o tři roky mladší než tvůj syn a zatím nosí jenom slipy. Užívám si vždycky, když jej v nich vidím. Perfektně mu padnou a na koupání jsem mu koupila něco podobného, takové miniplavky. V těchto vedrech jsou úplně nejlepší a na pohled zvlášť.

Návštěvník (So, 23. 7. 2022 - 09:07)

Já nosím pánské jednoduché kalhotky s ultra nízkým pasem a nebo od mojí holky její string tanga. Po sexu jí je zabavím a tak mám docela dobrou sbírku a co nosit. Nejdřív na mě koukala divně, ale už si zvykla.

Návštěvník (Pá, 22. 7. 2022 - 23:07)

jedině dívčí kalhotky nic jinýho už nechci jsou mi mega pohodlný

Reklama

Přidat komentář