Reklama

Koupání v oblečení.

Láďa (Ne, 7. 8. 2022 - 17:08)

Dnes bylo líp a tak jsme se smočili, všichni dlouhé džíny, trička a povinně mikiny. Cestou domů jsme se ale drželi na slunci, ve stínu nic moc.

Tonda (Ne, 7. 8. 2022 - 19:08)

Ahoj tak to je dobře já miluji koupání v oblečení ok kolika let se vám to líbí

Láďa (Po, 8. 8. 2022 - 17:08)

Začali jsme teď v červenci, jak byly ty vedra a tak nějak se to zrodilo samo od sebe, jen nápad, že je nesmysl se svlékat a holky se prostě přidaly, buď by koukaly na břehu a nebo jít do toho a tak šly. Od toho dne už vlézt do vody tak jak jsme není problém. A to měla jedna z holek uvázanou mikinu kolem pasu a druhá na sobě a do té vody je brát nemusely. Holky jsou někdy víc odvázanější. Docela se nám koupání tak jak jsme zalíbilo. Dnes jsme nebyli, ale holky už vymýšlely co na sebe na příště.

Láďa (So, 6. 8. 2022 - 15:08)

Týden koupání je u konce, dnes nic moc, ale chtěl bych zatáhnout holky do vody víc oblečené, jestli by se nechaly. Džíny, kraťasy a tričko není zas až tolik. Jak bylo dva dny to velké vedro, tak ta kamarádka měla na sobě mikinu s kapucí na zip a kapuci na hlavě, že se nechce spálit a v tom vlezla do vody, takže by víc oblečená nemusela odporovat a mohla by jít do vody. Třeba se příští týden zadaří.

Láďa (So, 6. 8. 2022 - 15:08)

Týden koupání je u konce, dnes nic moc, ale chtěl bych zatáhnout holky do vody víc oblečené, jestli by se nechaly. Džíny, kraťasy a tričko není zas až tolik. Jak bylo dva dny to velké vedro, tak ta kamarádka měla na sobě mikinu s kapucí na zip a kapuci na hlavě, že se nechce spálit a v tom vlezla do vody, takže by víc oblečená nemusela odporovat a mohla by jít do vody. Třeba se příští týden zadaří.

Tonda.wet (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

Ahoj byl jsem tento týden to týden na Vltavě bylo tam hodně holek ve vodě v různém oblečení

Hans B.B. (Pá, 5. 8. 2022 - 05:08)

Včera jsem u rybníka viděl dva případy. Holka přijela na kole a tak jak byla seskočila z kola a s rozběhem skočila do vody. Komplet oblečená v botách, kraťasech a tílku. Druhá přišla v dlouhých černých legínách (což v tom vedru nechápu) a tričku a taky rovnou vlezla do vody tak jak byla. Obě pak mokré vypadaly skvěle.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 14:08)

Legíny nejsou problém, ale radši džínové kraťasy a krátké tričko nebo topík. Ve všem tom skočit do vody není problém, legíny jen rychle uschnou, u kraťasů to trvá.

Hans B.B. (Ne, 7. 8. 2022 - 23:08)

To jo. Spíš jsem myslel, že mi není jasné jak v nich dokázala přežít v tom šíleném vedru než dorazila k vodě.

X (Út, 9. 8. 2022 - 13:08)

Proč by neměla přežít? Když my v práci přežijeme v pevných monterkach při ne zrovna lwhký činnosti tak proc by v něčem tak slabym jako jsou legíny nevydržela procházku k vodě?

X (Út, 2. 8. 2022 - 10:08)

Letošní léto je vskutku povedený.
Byli jsme na takovym menšim festíku. Kapely hrály už od odpoledne. K večeru přisel pěknej vydatnej déšť. Dost lidí vytahlo plástěnky ale zbytek neměl nic. Takže bylo na co koukat zmoklý holky v mikinách i křivácích. Na ploše se vytvořily velký kaluže ale jelikož bylo lidí hodně tak se jim po čase přestali všichni vyhejbat a prostě stali v loužích místy skoro po kotníky. Dost holek mělo convesky látkový i kožený. Jinak byly k vidění mokrý různý kecky. Dost holek mělo balerinky i speradrilky a některý sandálky. Pěknej pohled byl na jednu zmoklou holčinu co měla košili přes triko, sukynku, černý silonky a kožený balerinky. Voda jí očividně nevadila a trsala si v louži až voda cákala déšť nedéšť.

Bouše (So, 30. 7. 2022 - 12:07)

Nereagujte na příspěvky Tondy (alias Tonda.wet a Tonda Zmrzlík). Je to úchyl, který se vyptává a pak somruje fotky a udělává se před nimi.

Wamlover mathew (St, 27. 7. 2022 - 20:07)

Ahojte na fb sa formuje skupina pre nasu zalubu

wetlook sk/cz - mokre oblecenie

Prosim pridajte sa aby nas bolo co najviac a mohli viest diskusiu. Skupina je moderovana uchylovia ani iny ludia tam nebudu vítaný

Wamlover Mathew (St, 27. 7. 2022 - 20:07)

wetlook Sk/Cz - mokre oblecenie

JOKER (Čt, 28. 7. 2022 - 12:07)

Poslal som ziadost ale uz 4 den nikto nic neschvalil ...vies sa nato pozriet ? Dik

Wamlover Mathew (Čt, 28. 7. 2022 - 13:07)

Caw, mas odomna spravu na msg.

Cenda (St, 27. 7. 2022 - 14:07)

Já i moje přítelkyně se radi koupeme v obleceni, ale jen doma ve vaně. Mě je 60 let, přítelkyni 44 let. Bylo by možné se touto formou seznámit s manželským nebo přátelským párem ve věku 50+, který vlastní bazén a též se radi koupou oblečení nejlépe z Pardubic.

Petr (St, 27. 7. 2022 - 21:07)

Napiš mail můžeme se domluvit

Cenda (Čt, 28. 7. 2022 - 17:07)
Návštěvník (St, 27. 7. 2022 - 09:07)

Toníku a co to máš za pasem to modrý? To je krabička poslední záchrany - balíček šprcek?

Reklama

Přidat komentář