Reklama

Koupání v oblečení.

Wamlover mathew (St, 27. 7. 2022 - 20:07)

Ahojte na fb sa formuje skupina pre nasu zalubu

wetlook sk/cz - mokre oblecenie

Prosim pridajte sa aby nas bolo co najviac a mohli viest diskusiu. Skupina je moderovana uchylovia ani iny ludia tam nebudu vítaný

Wamlover Mathew (St, 27. 7. 2022 - 20:07)

wetlook Sk/Cz - mokre oblecenie

JOKER (Čt, 28. 7. 2022 - 12:07)

Poslal som ziadost ale uz 4 den nikto nic neschvalil ...vies sa nato pozriet ? Dik

Wamlover Mathew (Čt, 28. 7. 2022 - 13:07)

Caw, mas odomna spravu na msg.

Cenda (St, 27. 7. 2022 - 14:07)

Já i moje přítelkyně se radi koupeme v obleceni, ale jen doma ve vaně. Mě je 60 let, přítelkyni 44 let. Bylo by možné se touto formou seznámit s manželským nebo přátelským párem ve věku 50+, který vlastní bazén a též se radi koupou oblečení nejlépe z Pardubic.

Petr (St, 27. 7. 2022 - 21:07)

Napiš mail můžeme se domluvit

Cenda (Čt, 28. 7. 2022 - 17:07)
Návštěvník (St, 27. 7. 2022 - 09:07)

Toníku a co to máš za pasem to modrý? To je krabička poslední záchrany - balíček šprcek?

Tonda.wet (St, 27. 7. 2022 - 08:07)

Tak to jsem prosím já - http://imgway.cz/s/hk2J . Přidejte taky obrázek. Moc děkuji.

Dana (St, 27. 7. 2022 - 02:07)

Moje dcera se začala koupat v oblečení asi před půl rokem to chodila do první třídy. Myslela jsem že je to obyčejná dětská zábava a za týden toho nechá, ale kdepak. Nebraním jí v tom když se jí to líbí. No dala jsem to do google a jako první odkaz mi vyjela tahle stránka:) A pak další, ale diskuze je jen tady co jsem našla. Škoda ale aspoň něco.

Tonda (So, 30. 7. 2022 - 10:07)

Dobrý den chtěl bych se zeptat co měla před půl rokem na sobě prvně asi to bylo ve vaně moc děkuji

Tonda (St, 27. 7. 2022 - 16:07)

Dobrý den chtěl bych se zeptat v jakém oblečení se koupe a kde moc děkuji

Dana (St, 27. 7. 2022 - 18:07)

Hlavně ve vaně a v šatech a nočních košilích ty má jen dvě ale šatů má celou skříň

Tonda (St, 27. 7. 2022 - 21:07)

Zdravím a měla něco i zimního ve vaně třeba moc děkuji

Dana (St, 27. 7. 2022 - 21:07)

To ne. Vy máte s tím nějaké zkušenosti? Je tu někdo kdo má také dceru vodnici?

Tonda (St, 27. 7. 2022 - 22:07)

Chtěl bych se zeptat má něco zimního jestli by to nezkusila ve vaně moc děkuji

Tonda (St, 27. 7. 2022 - 22:07)

Dobrý den já se též koupu od malička v oblečení mám kamaráda má dceru a hodně ráda se koupe ve svátečních šatech

Tonda.wet (St, 27. 7. 2022 - 05:07)

já se koupu v zimní kombineze a mám pleny a když je kombineza před praním tak se do ní udélám a pročúrám ji. Je mi 20 let. A pleny mi kupuje maminka.

X (Út, 26. 7. 2022 - 10:07)

V neděli bylo celkem horko.
Byli jsme se podívat na jedný akci kterou spolupořádali hasiči. Na parkpvisti u kulturáku udělali ochlazovací zónu. Prostě tam do vzduchu stříkali vodu a lidi se tam chodili chladit. Jak byl hic tak dost lidí nemělo ostych. Tolik holek v mokrym oblečení na veřejnosti jsem jestě neviděl. Moc hezký. O kus dál byla požarní nádrž. Dost často mladší rocníky z ochlazovací zóny zamířily na koupačku. Mokrý holky měly snad všechny myslitelný outfity. Žabky, balerinky, sandalky, kecky i jedny lodičky a letní kozačky bez podpatku jsem zahlíd. Dlouhý džíny měly jen dvě jinak sukýnky, kraťasky, elasťaky a nějaky ty šatičky i dlouha sukně byla k vidění. Jinak hlavně trika a tílka. Koupali se i kluci ale to mě nezajímá. S drahou polovickou jsme se taky schladili u hasičů ale do nádrže jsem jí nepřemluvil. Prej se před lidma stydí. No a samotnýmu se zas nechtělo mě.
Ale cestou domů řekla ať to vezmu k rybníku. Takže koupaní nakonec bylo.
Já měl klasicky kecky džíny a košili s krátkym rukávem. Ona kožený bakerinky, džínový kraťásky pod zadek a košilovou halenku s dlouhym rukávem.
Pěkný to bylo. Doma jsme pak vzali psa a šli s nim na procházku během který jsme pěkně uschnuli.

Láďa (Po, 25. 7. 2022 - 18:07)

Tak dnes jsme byli ve vodě jen v kraťasech a tričkách. Obě holky klasické džínové kraťasy a já také, jedny jsme zkrátili nad kolena a mám je do těch veder. Včera na dnes u mě přespaly obě. Rodiče už nic neříkají, starší sestra mi je pomohla uklidnit.

Reklama

Přidat komentář