Reklama

Koupání v oblečení.

Tilda (Ne, 22. 1. 2023 - 14:01)

Něco na léto naplánujeme že by jsme se mohli všichni sejít a jet se někam smočit

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 15:01)

Do Turecka nebo Thajska, tam na nás nebudou tak divně čumět.

Láďa (So, 14. 1. 2023 - 11:01)

Včera v džínách a mikině, už aby bylo teplo a mohli jsme s holkama do vody venku. Ve vaně to není ono.

Pavel (Ne, 8. 1. 2023 - 16:01)

Abych ale dokončil co jsem rozepsal. Chtěl bych schválně zkusit, jaké je to v té bundě jít do vody a nějak tam zatáhnout i kamaráda s kamarádkou. Už jsem koukal na pár videí. Musím buď počkat na léto a to se bude blbě zdůvodňovat péřová bunda a nebo nějak zkusit vanu nebo sprchu a zatáhnout do ní kamarádku. Nerad bych je ale naštval. Ještě mám v plánu koupit nějakou tenčí bundu a s tou by to v létě šlo.

Pavel (Ne, 8. 1. 2023 - 11:01)

S kamarádem a kamarádkou jsme si každý koupili Nuptse bundu a paráda, nosili jsme je už na podzim jen na tričko. Budili jsme v nich dost pozornost. Jediné co je hloupé, že nemají kapuce, teda mají, ale to je jen parodie. A asi jsme oba začali být ujetí na ty péřovky, protože se nám moc líbí muchlovat tu naši kamarádku, když jsme v bundách. Ona nám to trpí ale nijak moc ji bunda nebere. Když jsme si vyrazili v týdnu po vánocích na hory, tak konečně slevila a chodila nahá v bundě a mi dva taky a byl sex v bundách a pokud to šlo, tak jsme je měli na sobě, dokonce jsme v nich i spali. Byl to skvělý týden a kamarádka konečně pochopila, že bunda je výborný fetiš s lepším sexem. Holky asi nechápou, že kromě módy může být i jiné využití. Máma naší kamarádky nám pořádné kapuce ušije, jen zvažujeme jestli kožešinový lem nebo bez, s ním ale bundy co jsme projeli net, vypadají líp.

X (So, 7. 1. 2023 - 08:01)

Po dlouhych deštích je země nacucaná vodou. Včera jsem toho cestou z práce využil. Nešel jsem po silnici ale vzal to přes louku. Ta se svažuje a ve spodní častu kudy vede cesta bejvá podmáčená.A byla. Na cestě bylo vidy cca po kotníky. Ale vedle cesty se vytvořila velká laguna. Tam bylo hnedle nad kolena. Tak jsem si tam hezky zavrodil. Pozdě večer nikdo nechodí tak jsem se tázavých pohledů nemusel bát. Ani to nebylo moc studený. Dosel jsem domů, vzal psa a šel s ním na procházku zpátky na louku. Tam jsem se zase chvíli brouzdal. Doma jsem pak jen sundal budnu a šel si dát sprchu. Platěný kecky, džíny, triko a slabá mikina. Pěkný to bylo. Ale koupaní venku když se dá i zaplavat to nenahradí.

X (Po, 15. 8. 2022 - 21:08)

Dneska bylo horko tak proč se nezchladit.
Měljsem nějaký zařizování. Cestou domů jsem se chtěl vykoupat. Nechal jsem auto u hlavní a šel přes louku k rybníku co jsem si vytipoval. Tam ale bylo několik lidí rozesetych kolem dokola. To se mi moc nezamlouvalo. Podle mapy je v lese rybník další. Moc jsem si od roho nesliboval. V lesích to bejvaj bahnitý louže ale když už jsem tu. Popošel jsem cca kilometr a rybník našel. Vstupy do vody v podstatě žádný ale voda nevypadala zle. Najednom místěz prudkyho břehu roste křivá bříza. Její kmen začíná skoro vodorovně u hladiny a pak teprve otáčí vzhůru. Tak jsem nakmen slez sednulsi a aspoň si namočil hohy. Pak jsemse zkusil natáhnout jednou nohou do hloubky jestli dosahnu na dno. A dobrý hloubka takdo půlky stehen. Takže vylézt z vody nebude problém. Tak jsem si zaplaval. Voda byla příjemná jen trochu chladnější. Cestou zpátky k autu jsem našel pařez na prosluněný pasace tak jsem si tam chvíli poseděl a užíval si na slunci chladivýho mokrýho oblečení. Cestou k autu (odhadem 3 km) jsem celkem oschnul. Džíny byly ještě dost vlhký ale triko na mě skoro uschnulo. Tak jsem se ani nepřevlíkal a rovnou jel. Akorat jsem si sundal ponožky. Ty jsem si stejněbral jen na koupaní. Chtěljsem zkusit jaký to je mít ve vodě silný ponožky v crocsech.
Cestou jsemsi kupoval kafe na pumpě a pak ještě zajel nakoupit.
Doma jsem vyložil nákup a šel se psem na cca hodinovou procházku při který mi uschnuly i džíny.
Takhleto mamrád když se můžu vykoupat oblečenej a pak v tom bejt dokud to na mě neuschne.

Zbyněk (So, 13. 8. 2022 - 20:08)

Ahoj. Já se dnes koupal v lacláčích ale rozepnutých. Přední lacl a kšandy zezadu byly rozeplé a při plavání je táhnu za sebou a je to vzrušující

Tonda (Ne, 14. 8. 2022 - 09:08)

Zdravím já mám klasické oteplovacky takové ty vysoké s ksandami a nebo mám zimní kombinézu je to taky vzrušující jak to hlouho trvá než se to prosakne ve vodě jestli jste to někdy zkusili

Láďa (So, 13. 8. 2022 - 18:08)

Dnes nic moc teplo, do vody jsme vlezli, ale jen po pás. Takže klasika jako boty, džíny, tričko a mikiny, ale nakonec jsme je ani moc nenamočili, jen kousek. Doufám, že bude zase lepší počasí.

X (St, 10. 8. 2022 - 09:08)

Včera mě velmi příjemně překvapila drahá polovička. Jdeme kamarádovi na svatbu a tak si na to koupila nový šaty. Večer že si je pujde oblíct aby je pořadně zkusila. V předsíni máme velký zcadlo tak jsem předpokládal že se tam bude ptohlížet. Za chvíli na mě volala ať za ní přijdu. Přijdu do předsíně a tam nikdo. Z koupelny slyšim sprchu. Aha takže si šaty zkusila rychle a teď je ve sprše a chce společný sprchovaní. To občas děláme a je to fajn. Tak vejdu do koupelny a co nevidim. Ona ty šatičky měla opravdu na sobě ale stála ppd sprchou. No paráda! Jenže ona měla i černy silonky a bílý látkový balerinky. No prostě sen. Tak jsem za ní do ty sprchy vešel tak jak jsem byl. Triko, teplákový kraťasy, ponožky. Nádhernej zážitek. Kolikrat jsem jí takový sprchování chtěl navrhnout ale měl jsem obavy že mě ppsle do háje. Vykoupat se v rybníku v oblečení je sice asi divný ale je to spíš hec a sranda. Lézt do sprchy v oblečení je dost podivný pro lidi kterým wetlook nic neříká. Takže mě velmi mile překvapila. A prej že to můžeme opakovat když budu chtít. Stačí jen říct a i mam navrhnout co si má vzít na sebe. To mam radost ovšem.

Návštěvník (So, 13. 8. 2022 - 10:08)

Lézt do sprchy v oblečení je skvělé a mimo běžné namáčení se v tom co mám na sobě tak zkouším i bundy, jak rychle se promočí.

Cenda (Po, 8. 8. 2022 - 00:08)

Včera se běžel Gladiátorský závod. Během něj bylo nutné překonat řeku. Takže běžkyně i běžci museli plavat. Sice jen v tílkach, tričkach, kraťasech, šortkach, leginach apodobne

Láďa (Ne, 7. 8. 2022 - 17:08)

Dnes bylo líp a tak jsme se smočili, všichni dlouhé džíny, trička a povinně mikiny. Cestou domů jsme se ale drželi na slunci, ve stínu nic moc.

Tonda (Ne, 7. 8. 2022 - 19:08)

Ahoj tak to je dobře já miluji koupání v oblečení ok kolika let se vám to líbí

Láďa (Po, 8. 8. 2022 - 17:08)

Začali jsme teď v červenci, jak byly ty vedra a tak nějak se to zrodilo samo od sebe, jen nápad, že je nesmysl se svlékat a holky se prostě přidaly, buď by koukaly na břehu a nebo jít do toho a tak šly. Od toho dne už vlézt do vody tak jak jsme není problém. A to měla jedna z holek uvázanou mikinu kolem pasu a druhá na sobě a do té vody je brát nemusely. Holky jsou někdy víc odvázanější. Docela se nám koupání tak jak jsme zalíbilo. Dnes jsme nebyli, ale holky už vymýšlely co na sebe na příště.

Láďa (So, 6. 8. 2022 - 15:08)

Týden koupání je u konce, dnes nic moc, ale chtěl bych zatáhnout holky do vody víc oblečené, jestli by se nechaly. Džíny, kraťasy a tričko není zas až tolik. Jak bylo dva dny to velké vedro, tak ta kamarádka měla na sobě mikinu s kapucí na zip a kapuci na hlavě, že se nechce spálit a v tom vlezla do vody, takže by víc oblečená nemusela odporovat a mohla by jít do vody. Třeba se příští týden zadaří.

Láďa (So, 6. 8. 2022 - 15:08)

Týden koupání je u konce, dnes nic moc, ale chtěl bych zatáhnout holky do vody víc oblečené, jestli by se nechaly. Džíny, kraťasy a tričko není zas až tolik. Jak bylo dva dny to velké vedro, tak ta kamarádka měla na sobě mikinu s kapucí na zip a kapuci na hlavě, že se nechce spálit a v tom vlezla do vody, takže by víc oblečená nemusela odporovat a mohla by jít do vody. Třeba se příští týden zadaří.

Tonda.wet (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

Ahoj byl jsem tento týden to týden na Vltavě bylo tam hodně holek ve vodě v různém oblečení

Hans B.B. (Pá, 5. 8. 2022 - 05:08)

Včera jsem u rybníka viděl dva případy. Holka přijela na kole a tak jak byla seskočila z kola a s rozběhem skočila do vody. Komplet oblečená v botách, kraťasech a tílku. Druhá přišla v dlouhých černých legínách (což v tom vedru nechápu) a tričku a taky rovnou vlezla do vody tak jak byla. Obě pak mokré vypadaly skvěle.

Reklama

Přidat komentář