Reklama

Koupání v oblečení.

Láďa N. (Ne, 5. 2. 2023 - 10:02)

To asi ne, to mi spíš jen v tom našem místečku, kde na nás moc nekoukaj. A když je úplně klid, tak si uděláme i dobře rukou a zkoušel jsem i zasunout. Ono je to v té vodě a v oblečení docela chuť na to jít. Teď právě šetřím na pořádnou bomber bundu, kamarádka ji už má a moje holka taky šetří, abychom měli něco na sebe do vody. Všichni už máme nové super skinny džíny a nové mikiny. Šetříme si vše na první koupel.

Petr (So, 4. 2. 2023 - 15:02)

Jenže všichni jsou posrani do toho jít to je ten problém domluvme se a pojďme na to.

Návštěvník (So, 4. 2. 2023 - 15:02)

Kolik se jich sejde? Čtyři nebo pět?

Tonda wet (Po, 30. 1. 2023 - 06:01)

Já bych rád dorazil na tu akci ale já se taky rád počurávám a i v noci a vzrušuje mě to a to bych musel mít na spaní asi pleny. A vzrušivé je si v kombinéze lehnout vedle bazénu a pročúrat ji a počkat jak uschne a pak do vody. To schnutí počurané kombinézy smrdí a je to vzrušivé

Gošín (Ne, 29. 1. 2023 - 20:01)

Co se týká akce, může se napsat že se bude konat akce plavání v oblečení a kdo si to chce zkusit, může přijít. Myslím že by se našli i lidi kterým to nic neříká, ale chtěli by to zkusit ze zajímavosti nebo jen ze srandy. Slovo wetlook se ani použít nemusí.

Tilda (So, 4. 2. 2023 - 07:02)

Klidně to zkusme

Jan (Pá, 27. 1. 2023 - 18:01)

Na jednu stranu by mě nějaká společná akce lákala, člověk by poznal nové lidi, to by bylo fajn, jenomže pak začínají samá ale: kdyby se něco takového pořádalo v bazénu, nešel bych v tom případě, že by to bylo ve městě, kde žiji, protože to je maloměsto, kde si o všem nejdéle do pár dnů povídají i sochy na radnici a pověsti toho "úchyla", co se koupe oblečený, bych se s chutí vyhnul. Na druhou stranu jet nějakých 150 km jen proto, abych se na hodinu smočil, to bych si také pečlivě rozmýšlel. Letní venkovní akce u rybníka by byla báječná, ale počasí si nelze objednat a co kdyby na naplánovaný termín přišla studená fronta a bylo stěží 15 stupňů? Když se v létě koupu venku, rád se pak nepřevlékám, ale při nějaké "sibiři" by bylo spíš nepohodlné a zdrojem nepříliš příjemných pocitů zůstat v mokrém. Jestli i další uvažují jako já či podobně, dohodnout společnou akci by bylo spíš zázrakem.
Účast těch, kteří by si někde přečetli, že tehdy a tehdy tam a tam se koná wetlook akce, ale jinak nic moc by o této zálibě nevěděli (ale nebránili by se rozšířit si obzory), by asi v mnoha případech bránilo zvláštně zažité chápání koupání v oblečení jako ryze sexuálního fetiše. Takové vnímání je škoda!

wt (Pá, 27. 1. 2023 - 18:01)

Na společnou akci můžu ve středních čechách poskytnout náš bazén 3x8m v uzavřené rozhlehlé zahradě a případně i s přilehlým zahradním domkem, kde se dá posedět a návštěva tam případně může i přespat. Ale muselo by to být nějaké setkání společných párů, ne aby dorazil jeden wetlook pár a dalších pět chlapů typu tonda nebo těch výše uvedených rozkrokářů... Jsme rozumní lidé 40+ se dvěma dětmi, akorát partnerka by potřebovala nějaký wetlook-restart, což by taková akce mohla být příležitostí...

Návštěvník (Po, 30. 1. 2023 - 10:01)

No v páru asi těžko, když se to manželce nelíbí a já se v tom vyžívám.

X (Pá, 27. 1. 2023 - 10:01)

To spolčovaní je taková ošemetná záležitost. Nějak si neumim představit, že bych se takový akce zůčastnil. To se radši vypravim na nějakou neckyádu, či přejezdy úzký lávky. Tam se dá veřejně zmáchat coby úcastník bez toho aby kolem lítaly nechápavý pohledy. A nebo se nechá jen tak koukat.
Ale jako organizovaný welook koupání by mě najednu stranu lákalo ale na druhou mě odrazuje takový to "nucený" družení.

Bejvávaly v rámci diskoték pěnový nebo aquatic párty. Tam si clověk nezaplaval ale namočil se. To už asi taky nikdo nikde nepořádá.
Jediný cotak vídam že na dětskych dnech dělají hasiči pěnu pro děti.

wt (Pá, 27. 1. 2023 - 07:01)

Díra na trhu to zrovna moc není - co jsem se tu dočetl, tak před lety nějaký pokus tuším v Liberci byl, ale účast minimální. Moc se ale o ní nevědělo, ono už jenom propagace takové akce je složitá - komunita wetlook (alespoň v Čechách) není nějak "organizována" a neni ani soudržná, s ohledem na sexuální podtext celé věci se do nějaké iniciativy nikomu nechce. A když už se někdo takový najde, obvykle to buď časem vyšumí pro nezájem (jako některé dřívější snahy), nebo to dopadne jako zmiňuješ ve tvém příspěvku, takže ti rozumně smýšlející také zájem ztratí. Veřejná prezentace takové akce je taky jen těžko reálná, na veřejnosti (a to nejen z důvodů které zmiňuješ) je to vnímáno spíše za opovrženíhodné. Jsme malá a částečně zakomplexovaná země, lidí se zaměřením na wetlook bych tu odhadoval na několik desítek, maximéně nižší stovky lidí v drtivé většině mužů. A většina z nich bude donekonečna jen psát na vlastně už jediné diskuzi nějaké vzušné zámky, než aby z té své bubliny vystoupila a nějak se spolčovala. A těm ostatním co to tady čtou se pak už ani nedivím že v oblasti spolčování aktivní být nechtějí.

P (Čt, 26. 1. 2023 - 23:01)

Je nám mezi 16 a 18 a se koupeme v oblečení spíš jen z důvodu že zrovna nemáme plavky a nebo jen tak.

Pavel (Čt, 26. 1. 2023 - 23:01)

Ahoj, rádi by jsme se s manželkou přidali na nějakou wetlook akci. Nemůžem ale nic normálního najít. Hledal jsem jestli nejsou nějaké akce i někde jinde v Evropě, ale nemohu nic najít. Je možné že nikdo ještě neudělal jednou za rok ve veřejném bazénu koupání v oblečení? Vždyť je to díra na trhu. Myslim že by bylo dobrý v čr na něčem zapracovat. Trošku mě ale mrzí že ani na facebooku není kloudná skupina. Když se přihlásim na wetlook cz/sk, tak místo toho aby tam měli lidi obličej, tak tam jsou vyfocený rozkroky. Jako lidi sorry. Mě se wetlook líbí hodně, Ale tohle má přilákat lidi do skupiny? Nedivim se, že tam nejni ani jedna holka. Ty z toho musej být uplně znechucený. Přitom je strašná spousta holek kterejm se to hodně líbí. Možná bych si dovolil říct, že zatoužit něky po tom to zkusit se může stát skoro každý, když v tom nebude takový nádech úchylárny.

Wetlook (Út, 31. 1. 2023 - 06:01)

Pozeral som sa na dve skupiny s tym nazvom ale ani v jednej neboli rozkroky. Poprosim ta posli link

Michal (Pá, 27. 1. 2023 - 09:01)

Pavle a odkud jste, že by jsme se domluvili aspoň my ty s manželkou a já s přítelkyní.

wt (Út, 24. 1. 2023 - 06:01)

To nebylo o čistotě vody, ale o zažitém mýtu, že bez manželek milenek a partnerek se do Thajska jezdí jen a zásadně za sexem...

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 12:01)

To jezdí a za různým sexem, tam se každý vydovádí. Ale spíš v místě mimo návaly turistů se v pohodě vykoupeš v tom co máš na sobě a nikdo divně nečumí. Já tam teda nebyl, ale jedna známá a ta poreferovala. A když prší, tak se někteří navléknou do pláštěnek, ale některým je to jedno. Teplo, tak pohoda.

Tilda (Po, 23. 1. 2023 - 09:01)

Jez v Mokropsech, Liberec myslím Babylon prý se tam dá koupat v oblečení po domluvě co jsem tak vyčetl.

wt (Po, 23. 1. 2023 - 06:01)

Do Thajska radši ne, krom Turecka radši Vietnam, Malajsii nebo Indii. Chlapi bez manželek a partnerek do Thajska jezdí zásadně jen pro pohlavní choroby...

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 17:01)

V Indii čistota vody nic moc a myslíš že jinde nic nechytíš? Ale je fakt, že v Asii vlézt do vody v tom co máš na sobě nikoho nijak nerozhodí. Kamarád tam byl s přítelkyní a do vody šli v tom co měli na sobě, plavky měli jen jednou. A myslím že v Indonezii si udělali výlet někam s potápěním a doprovázela je nějaká místní děva a normálně džíny a triko s dlouhým rukávem nebo mikina, bomby na záda a šlo se do vody. Prý proč ne neopren a ona se smála, že prý k čemu, nejsou přece někde daleko na severu. Asi nemají dost peněz, ale v pohodě se tak dalo potápět.

Reklama

Přidat komentář