Reklama

trampling

Návštěvník (Út, 5. 4. 2022 - 14:04)

Raz po mne šliapali dve osoby bola to dosť veľká váha je podľa vás možné aby niekto zvládol tri? Máte niekto niejake skúsenosti? Dosť ma to zaujíma

Odpoved pro (Čt, 7. 4. 2022 - 13:04)

Ahoj jo je to mozne ze se nechas seslapat tremi osobamy ?

Návštěvník (Pá, 15. 4. 2022 - 01:04)

No áno skúsil by som

Návštěvník (St, 30. 3. 2022 - 22:03)

Zrovna o víkendu se mi kámoška prošla po zádech s botama na podpatcích i bez a byl to fajný zážitek.....

Návštěvník (Čt, 31. 3. 2022 - 22:03)

Koľko váži kamoška

Návštěvník (So, 2. 4. 2022 - 17:04)

To nevím, neptal jsem se

Sandra (Út, 8. 3. 2022 - 00:03)

Mě se něco podobného taky stalo. Byli jsme s partou na chatě a zrovna po obědě jsem si lehla na pohovku. Byla jsem tam jak naschvál sama. V tom přišla jedna holka která mě neměla moc v lásce a postavila se mi oběma nohama na břicho a začala mi po něm šlapat křičela jsem a brečela. Vůbec jsem nepochopila proč to dělala. Jakože byla trochu obtloustlá takže docela těžká. Řekla mi jen ať držím hubu. Po několika minutách bolestivého šlapání mi začalo být špatně od žaludku a ona nepřestávala začalo mě to bolet až jsem se pozvracela. A ona pak přestala. Řekla mi že jsem prase jelikož jsem jí pozvracela nohy. Sundala si jen ponožky a odešla jakoby nic. Mě trvalo než jsem se zvedla z pohovky protože mě hrozně bolelo břicho. Potom jsem to šla říct kamarádkám. Daly jí za vyučenou. Ale mě to nebylo nic platné. Cítila jsem se tak psychicky ponížena. Nechápu jak si v tom může někdo libovat.

Zdenal (Čt, 2. 3. 2023 - 21:03)

Já bych se nechal pošlapat

Sroty (St, 11. 1. 2023 - 19:01)

Ach kolo co bych za to dal krabí mě někdo takhle mučil nohama nechal bych se roslapat na kaši a ještě bych ji umyl chodidla jazykem klidně i boty

Sroty (St, 11. 1. 2023 - 19:01)

Ach kolo co bych za to dal krabí mě někdo takhle mučil nohama nechal bych se roslapat na kaši a ještě bych ji umyl chodidla jazykem klidně i boty

Odpověď pro Sandru (Út, 8. 3. 2022 - 18:03)

Ahoj nu to máš pravdu stoho slapani po těle bolí břicho a i prsa ta holka měla břicho úplně červení a šrámy od podrážek na břichu a žebrech i prsa mela krvaví a jizvy od podrážek a to jí ještě kopali do prsou a do přirození co jsem viděla na vlastní oči Martina

Sandra (St, 9. 3. 2022 - 02:03)

Tak ona naštěstí boty neměla měla jen černé kotníkové ponožky. Ale i tak byla o dost těžší než já odhadem 80kg. Přešlapovala mi jen po břiše asi 10 minut hrozně to bolelo. Pak mi v tom břiše něco ruplo já ucítila prudkou bolest a začala jsem zvracet. Byla jsem zrovna po jídle to mě nejspíš zachránilo jinak by mě asi ušlapala. Ona mi ještě vynadala sundala si ponožky protože jsem jí je pozvracela a nechala mě být. Nemohla jsem se zvednout z pohovky protože mě rozbolel žaludek. Ale bála jsem se že se vrátí a bude zase po mě šlapat. Naštěstí už nepřišla. Tak jsem chvíli ležela a po půl hodině jsem šla za kamarádkami. Řekla jsem jim vše co se mi stalo. Ony mě pomstily. Ale břicho mě bolelo ještě asi 4 dny a připadalo mi že ho mám i splasknute. Tak jsem šla k lékaři ale naštěstí to bylo v pohodě. Ani nevím co mi tam mohlo prasknout.

Mikes (Ne, 13. 3. 2022 - 21:03)

Ahoj Sandra a koľko si vážila ty?

Sandra (Po, 14. 3. 2022 - 05:03)

56kg proč se ptáš?

Mikes (Po, 14. 3. 2022 - 11:03)

Pre lepšiu predstavu ako si sa mohla cítiť o koľko ťažší by musel stúpať po mne aby som sa cítil rovnako

Sandra (Po, 14. 3. 2022 - 16:03)

Pak jsem ji jednou spatřila na přehradě v plavkách. Jak jsem viděla to její vypasene břicho velké prsa a tlusté nohy. Tak jsem si uminila jak jsem to mohla vydržet já jsem úplně hubená ikdyž o něco vyšší. Přemýšlela jsem že bych jí to oplatila ale nechtěla jsem riskovat jistě by mě povalila a zašlapala do země. I kdyby se mi to povedlo což by byla minimální pravděpodobnost tak přes ty její špeky na břiše by skoro nic necítila

Mikes (Čt, 17. 3. 2022 - 07:03)

Mne sa trampling páči ale nespájal by som to s násilím to teda nie to by sa nemalo no ako sa hovorí že karma je zdarma a zadarmo :)

Sandra (Čt, 17. 3. 2022 - 18:03)

Od takový almary by ses nechal pošlapat. Vždyť já jsem trpěla jak zvíře. Ještě teď mám noční můry když si na to vzpomenu. Zdáva se mi o ní a to se strachy pak probudím

Návštěvník (Po, 11. 4. 2022 - 08:04)

Já bych se klidně nechal. Dej na ní kontakt, na mě se může vyřádit jak chce. Jinak já odsuzuju, že to na tobě dělala nekonsensuálně. Ale nemůžeš na základě toho říkat, že ta praktika je špatná. To je jak kdyby znásilněná žena hlásala, že mít sex s mužem je špatné.

Sandra (Út, 12. 4. 2022 - 08:04)

Kontakt na ní nemám ani nevím kde bydlí. Prostě se mi pomstila že její bejvalej teď chodí se mnou. Moc bych ti to nedoporučovala není moc pěkná a má velké ošklivé nohy i když docela hezky opálené. Byla to hrozná bolest byla jsem potom úplně placatá mi tak připadalo

Reklama

Přidat komentář