Reklama

trampling

Mikes (Út, 22. 3. 2022 - 11:03)

Nechal môžeš si to vykompenzovať na mne keď chces snáď pomôže ;)

Mikes (Ne, 20. 3. 2022 - 22:03)

Tak to sa naozaj nerobí je rozdiel keď sa to niekomu páči alebo nepáči

Sandra (Po, 14. 3. 2022 - 15:03)

Byl to hrozný zážitek. Cítila jsem na břiše bolestivý tlak a ty její masivní nohy. Snažila jsem se bránit ale bylo to horší akorát více po mě šlapala potom nějak přišlapla hodně cítila jsem jak mi něco v břiše prasklo potom šílený bolesti zvedl se mi žaludek a pozvracela jsem se. Ona zařvala ty prase dala mi facku slezla ze mě zula si ponožky a odešla. Já jsem ležela brečela a držela se za břicho

Odponed pro Ratar (Út, 22. 2. 2022 - 05:02)

Ahoj nu nemuselo by to probyhat v mucirne ale kde venku to jedine ze by jai prijel ty za mnou a nebo bych musela priject ja za tebou do Frydku a boty jai beru podle roho jaky je pocasi Martina

Ratar (Út, 8. 3. 2022 - 00:03)

No můžeme se domluvit. Pokud nebydlíš někde moc daleko. Mohla bys po mě šlapat třeba v teniskach nebo balerinach.

Odpověď pro Ratara (Út, 8. 3. 2022 - 18:03)

Ahoj nu psala jsem tě to minulé že bych přijela za tebou do Frýdku já a nebo by jsi musel přijet ty za mnou do Krče Martina

Odpoved pro Martinu (Ne, 20. 2. 2022 - 11:02)

Ahoj a jaky muceni provadi v mucirne slapou po otrokach a co vsechno si videla vty mucirne kdyz jai Tam byla pozvana a jaky maji pravidla co jsi psala ze se ti nelibi Erik

Odpověď pro Erika (Út, 8. 3. 2022 - 18:03)

Ahoj nu v mucirne mučili bolestivé části těla otrokyni nebo otroka byla jsem kde mučili otrokyni kde byl 1 dominant a 1 domina a bičovali otrokyni přes prsa a přirození a i přes břicho i prdel a pak ji mučili krutě bolestivé prsa a přirození , a druhou otrokyni , 2 domini šlapali po těle prevazne po prsou a břichu pak jsi musela lehnout na bok a musela položit prsa na zem a šlapali ji obě domini po prsou a stali ji patama v botech na prsou a kopali ji do prsou a přirození , to všechno kdybych to popisovala tak je to na 2 stránky a 4 Martina

Odpověď pro Martinu (Čt, 10. 3. 2022 - 15:03)

Ahoj nu tak to musela křičet a asi i brečet bolesti když ji svíhali přes prsa a přirození a jak dlouho ji bičovali a jak vypadali prsa a přirození po výprasku , A druha otrokyne taky musela brečet a křičet bolesti když ji šlapali po prsou a kopali do prsou a jak dlouho ji šlapali a kopali , Co se ti nelibylo za podmínky v mucirne když stam šla se dívat Erik

Odpověď pro Erika (So, 19. 3. 2022 - 11:03)

Ahoj nu když ji svíhali přes prsa a přirození tak křičela bolesti a kdyz křičela bolesti a rvala bolesti tak ji nacpali do pusy hadr a omotali hadr páskou aby nemohla křičet a začli ji svihat přes prsa a přirození páskem ze cvokama na konci a pak vzali rakosku a svíhali ji přes prsa a přirození rákoskou , jak dlouho ji bičovali tak zhruba z přestávka 2 ,5 h až 3 h na prsou mela krvaví jizvy a i ji tekla krev sprsou a přirození mela taky vidět jizvy a i krev a i bolesti se pochcala a tej co šlapali po prsou a kopali do přirození taky měla krvaví šrámy na prsou od podrážek i na přirození od podrážek ale když ji kopali do prsou a přirození tak když ji kopali do prsou tak měla prsa a přirození úplně fialová až spíš úplně do krve jak dlouho přesně nevim ale tak 3 hodinky , Co se mi nelibylo na jejich podmínkách musela jsem odevzdat všechny moje věci telefon i hodinky a úplně se vyslict do naha a chodit úplně naha po celé mucirne Marina

Odpověď pro Erika (So, 19. 3. 2022 - 11:03)

Omlouvám se za překlep ne Marina ? Ale Martina ?

Odpoved pro Martinu (Pá, 18. 2. 2022 - 18:02)

Ahoj Ja bych sel do toho se nechat od tebe mucit , kdyz jsi byla v mucirne se divat jak Domini muci otroky tak mas uz nejakou fantaziji jak bysmy mucila telo ,

Pavla (Po, 14. 2. 2022 - 06:02)

Píšete tady o různých druzích mučení. Možná to sem nepatří, ale já se zhruba od mých 24 mučím kopřivami. Kdysi v osmnácti jsem měla známost a on se v tomto vyžíval. Bylo to něco šíleného pro mě. Až teď po letech jsem tomu přišla na chuť a nemůžu bez tady tohoto mučení být.

Odpoved pro Pavlu (Po, 14. 2. 2022 - 12:02)

Ahoj Pavlo a Jake muceni silene mas rada a nebo co by jsi chtela za muceni kdyby si se nechala mucit odepis Karel

Pavla (Út, 15. 2. 2022 - 04:02)

V těch osmnácti jsem se s tím setkala poprvé a bylo to hrozný. Proto ten vztah s přítelem taky brzy skončil. Teď, po deseti letech nedám na mučení kopřivami dopustit. Přikládám si je jenom na určité části těla, přesně vím, co si mohu dovolit. Takže u mě jenom kopřivy. A muka jsou to pekelná a trvají mnoho dalších hodin.

Odpoved pro Pavlu (Út, 15. 2. 2022 - 10:02)

Ahoj a to ti pritel mucil koprivama tak ze ti koprivy drzel na prirozeni a na prsou, a nebo skousel ruzny veci s koprivama , A Nechala by ses mucit od nekoho s koprivama , Karel

Pavla (Út, 15. 2. 2022 - 12:02)

Šlehal a přikládal mi je na zadek a pokračoval přejížděním v rozkroku, čím dál víc se přibližoval po stranách mezi stehny k prostředku. A jiné věci na chodidlech a tak. Tenkrát jsem řvala bolestí. Dnes je to pro mě ta největší slast. Mučit bych se takto nechala, ale spíš od dívky.

Odpoved pro Pavlu (Út, 15. 2. 2022 - 14:02)

Ahoj to ja jsem si mrskala koprivama pres prsa a prirozeni a skousela jsem si koprivy narvat do zadku a i do prirozrni jsem si skousela narvat koprivy ale to jsem si sama nedokazala udelat ale byla jsem v kavarne a sedela jsem u stolu z nakym klukem a byla jsem celou dobu.na mobilu a psala jsem si skamaradkou o koprivach a smala jsem se a on taky se pousmal a zeptal se mi cemu se porad smeju tam jsem mu to rekla proc se tak tomu smeju a na to jsem se ho zeptala jestly by mi strkal koprivy do prirozeni a zadku a rekl nevim mozna jo tak jsem sla snim ke mne domu pripravila spoustu kopriv a svlikla jsem se donaha a dala jsem mu rukavice a rekla jsem mu svihej mi pres prsa , a prirozeni a pomalu mi strkej koprivy do prirozeni bolelo to dost az jsem se pripochcala bolesti , A Jake jine veci ti jeste delal ze bych to taky mohla skusit Radka

Pavla (Út, 15. 2. 2022 - 16:02)

To mi neříkej, že si kopřivy sama nedáš do sebe. Není nic jednoduššího. Jinak velice účinné je přikládat kopřivy na kolena a to kolem dokola, na kotníky a nárty a mezi prsty na nohou. Taky na ramena, lokty. Není dobré sešlehat celé tělo. Jenom určitá místa a to je neskutečná slast.

Odpoved pro Pavlu (St, 16. 2. 2022 - 05:02)

Ahoj nu to jsem nedala si strcit koprivy do prirozeni pac jenom sem se dotkla prirozeni koprivama a hned jsem zapistela bolesti , Ale on mi koprivy do prirozeni nastrkal a i zo zadku a kdyz mi koorivy vyndal s prirozeni tak jsem mela prirozeni uplne natekle a palil mi celej vnitrek prirozeni tak mi ani nepalilo pod pazdi od kopriv jak to prirozeni nu ale ja sem se nechala koprivama sesvihat skoro cela nejvic prsa sesvihat a prirozeni a pod pazdi , bricho a zada a kotniky sesvihat , Radka

Reklama

Přidat komentář