Reklama

trampling

Zbyněk (Pá, 10. 2. 2023 - 15:02)

To za odměnu, když vydržím podpatky do extrému,tak mě stojí na obličeji a čele .

nwm (St, 1. 2. 2023 - 12:02)

Bleh

David (Pá, 27. 1. 2023 - 18:01)

Zdravím je to tady poslední dobou nějaké mrtvo tak to zkusím trochu osvěžit. Já mám rád šlapani po břiše v punčochách a to když si partnerka vezme tělové punčochy a černé baleríny a nebo tělové punčochy s bílými nebo černými kotnikovymi ponožky a bílé tenisky. To samé když si vezme černé punčochy a bílé nebo černé kotníkové ponožky a bílé tenisky. Podle nálady a nebo když mě chce něčím překvapit. A šlape mi po břiše třeba i hodinu a v létě dokonce i venku mívám často otisky jejich bot na tričku. Akorát bývá to bolestivé jelikož je baculka. A jak to máte vy ostatní se svými šlapacími partnerkami? Pochlubte se

Zbyněk (Pá, 27. 1. 2023 - 22:01)

Taky mám rád tělové silonky, nejdříve začínáme pošlapání pěkné v silonkách,to dostávám i čichat, potom takové širší podpatky,ty už trochu bolí a zakončení jehlakama,to už pěkně skucim bolestí,má madam kolem 70 kilo.

David (Po, 30. 1. 2023 - 10:01)

Tak to už je dost těžká ta moje má asi 95kg. No jednou jsme zkoušeli podpatky a myslel jsem že mě ušlape. Břicho mě bolelo asi týden a měl jsem ho propichane asi tak jak tady v předchozím komentáři psala Lubka

Zbyněk (St, 1. 2. 2023 - 12:02)

Tak to už musí být velká bolest 95 kilo na podpatcích,ono i těch 70 kilo je dost,taky záleží jak jde madam na paty, nejlepší jsou nízké,ale tenké podpatky, jednou jsme zkoušeli že jsem ji podpatek naváděl na hrudníku do stejného místa a když na popáté zatlačila podpatek,tak už fakt do krve.

David (Čt, 2. 2. 2023 - 13:02)

Tak bylo to dost bolestivé. Když po mě šlape v teniskach tak to mě bolí žaludek. Ale v těch podpatkách mě bolel žaludek a navíc mě štípaly ty otlačeniny z těch podpatku. Tenisky ve kterých po mě šlape má takové klasické sněhobílé z Royal fashionu co dneska holky běžně nosí hlavně přes léto. Ale minule si koupila takové outdoorové trekové boty růžovo fialové s hrubým vzorkem na podrážce. Jsem zvědav kdy je použije na moje břicho.

Komentář Lubina (So, 14. 1. 2023 - 12:01)

Ahoj nu nechala jsem se taky přemluvit od kamaradek abych jsi nechala šlapat po tele šli jsme s kamarádkama na diskotéku a popijeli jsme a pořád do mně huceli nech se šlapat po tele to nic není tak šli za barmanem že jsi lehnu na zem a že budou po mně šlapat barman s barmankou nám řekli to vaše věc nám je to úplně jedno tak mi přivedli na parket abych jsi neuspinila oblečení tak jsem jsem se svlykla do kalhotek a podprsenky a lehla jsem si na zem a hrála hudba ale ne jenom ty moje kamarádky po mně šlapali a stali na mně ale šlapali po mně další tančící návštěvní i páry ale některé holky měli i boty s podpatky a jedna holka mi stala přímo na prsu spotpadky a její kluk na břichu nu ležela jsem na zemi asi hodinu a nemohla se bolesti ani pohnout a měla jsem krvaví propichani tělo a propichani prsa od podpatku a bolelo mi břicho 4 dny Lubka

David (Po, 23. 1. 2023 - 19:01)

Ahoj a kolik mohly ty holky vážit? Šlapaly ti po břiše jen hubené holky nebo i baculky? Taková baculka když ti šlape po břiše to musí docela bolet.

Zbyněk (Po, 23. 1. 2023 - 22:01)

Hlavně v podpatcích,i hubená když má ostré podpatky, dokáže udělat pěknou paseku.

David (Út, 24. 1. 2023 - 06:01)

To je fakt. Přítelkyně je baculka a jakože je velká holka má 95kg. A když mi šlape po břiše tak mě pak bolí břicho i týden. Protože ona po mě nešlape stylem půl hodiny a dost. Ale i celý den třeba. To už potom tu bolest ani necítím a břicho mám splasknute

Sroty (Pá, 13. 1. 2023 - 00:01)

Nemáš na ni ještě kontakt??? Nebo na někoho..

Stupka (Po, 9. 1. 2023 - 20:01)

Vlastně ano - Zážitek vepsán na celé měsíce!

Sandra (Po, 9. 1. 2023 - 16:01)

Nezlob se ale já nemám podpatky. Nosím jen obyčejný kozačky a přes léto bílé tenisky s kombinací se silonky. Nenosim podpatky ani na ples nebo společenský akce místo toho mám balerínky

Sandra (Po, 9. 1. 2023 - 16:01)

Ahoj Lukáši já nevím já se bojím že bych ti ublížila vážím asi 60kg. A co se ti na tom může líbit? Víš jaká je to bolest? Mě bolelo břicho asi 4 dny

Zdenal (Čt, 2. 3. 2023 - 22:03)

Já bych to chtěl prožít

Lukáš (Pá, 13. 1. 2023 - 10:01)

No já bych tě udržel na těle. A těch tvých 60 kg určitě zvládnu. Zase takovej chcípak nejsem abych neudržel ženskou na těle.

Neznámí zvědavec (Po, 2. 1. 2023 - 07:01)

Ahoj Karolíno ctu tady řádky jsou zajímavá téma máš. Nějaké tvrdší bolestivé praktiky vymyšlené na kozy už jsi dlouho nic nepsala

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 08:01)

Zaujímavá téma mňa vzrušuje keď si predstavím že po mne šliape ťažšia žena

Návštěvník (Po, 18. 7. 2022 - 10:07)

Aka váha je maximum čo sa dá zvládnuť?

Reklama

Přidat komentář