Reklama

Jak trestáte své děti

Dominika (So, 29. 4. 2023 - 17:04)

Vážně? Já už si dneska hodinu odklečela a rákoskou jsem dostala za všechno, co se posbíralo za týden. Nevlastní matka dostává za neposlušnost a drzost výprask taky, ale u ní mám pocit, že se jí to líbí. Mě ne.

Julie (Ne, 23. 4. 2023 - 10:04)

Jonáš byl včera bit na chodidla. Dostal prutem. Musel si sundat ponožky a pak dostal na své posteli. Držela jsem mu ty bosý nohy u kotníků patami nahoru, Jonáš ležel na břiše a manžel ho bil. Provedl velkou lumpárnu a tak byl přísně potrestán. Na každou tu bosou nohu dostal patnáct ran. Po výprasku brečel na posteli a hladil si zbitý nohy. Zůstal bosý a když chodil po bytě, tak opatrně našlapoval, výprask ho bolel. Dneska už chodí normálně. Kuba to celé viděl.

z (Út, 25. 4. 2023 - 07:04)

z

Julie (St, 19. 4. 2023 - 15:04)

Náš desetiletý Jonáš byl včera strašně drzý, a tak pořádně dostal. Odtáhli jsem ho s manželem do pokojíku a tam jsem ho hodili na postel. Čtyřletého Kubu jsme vyhnali z pokoje. Jonáš se sice vztekal a bránil, ale nebylo mu to nic platné. Manžel ho držel a já jsem ho svlékala. Stáhla jse mu džíny, trenky i ponožky, tričko jsem mu nechala. Pak jsme Jonáše položili na břicho, já jsem mu držela nohy u kotníků. Manžel si odepnul řemen, jednou rukou Jonášovi vyhrnul tričko a pak ho přidržoval tlakem na záda. No a pak ho pořádně seřezal řemenem, na tu jeho holou a dal mu i přes stehna. Jonáš řval a berčel. Kuba se na to díval pootevřenámi dveřmi.

Návštěvník (Čt, 20. 4. 2023 - 23:04)

přitom by stačilo vzít ho za ruku a podržet ho pod studenou sprchou, pak ho nechat vyslíct z mokrého a nechat klečet.

Stanislav (St, 19. 4. 2023 - 07:04)

Děti netrestejte a naopak je chvalte a uvidíte, že to má úspěch, ale ta pochvala musí být upřímná ne jen naoko.

Návštěvník (Út, 18. 4. 2023 - 22:04)

u nás je více trestána dcera, klečí i 2x týdně, začínám pochybovat o tom že to má nějaký efekt a tak přemýšlím o tom že bude nahá v posteli a nesmět z ní slézt, a kontrolovala bych jí chůvičkou, pokud by slezla z postele poutala bych ji tam a měla by plenu.

z (St, 19. 4. 2023 - 07:04)

z

David (Út, 18. 4. 2023 - 23:04)

Lepší nařezat na zadek a máte klid ne ?
Nemusíte ztrácet čas s chuvičkou a nějakým poutním..

Návštěvník (St, 19. 4. 2023 - 06:04)

Taky bych byl pro ten výprask. Kupř. budu li trestat takovou patnáctku, tak pořádně ji zmydlit. Tyto holky už mají pěkný zadky, tak celý jí ho sešvihat, úplně do červena. Musí sykat bolestí. A pak jako návdavek kleknout. Tričko bych jí ponechal, ale samozřejmě bez kalhotek. Tím by se jí trest ještě umocnil. Jednak by měla zmučený zadeček a a pak ten stud při klečení.

Máma od dvou holek (Ne, 23. 4. 2023 - 13:04)

To ano, ale já už dnes vyzkoušela i stud s tím spojený. Holky pravidelně ignorují školní úkoly. Na to, že jedné je 14 , druhé 16 a mohli by mít rozum, je to zbytečné rozčilování. Dnes jsem jim sešvihala zadečky namočeným prutem, vestoje, před manželem. Holky sice sem tam sykly, ale obě měly tendence si zakrývat prsa. Přidala jsem jim klečení s rukama za hlavou na půl hodiny. Chci jen dodat, že až na tělesné tresty od začátku puberty, své děti netýráme. Ony vědí za co to je a i to , že jednou za čas mám sešvihaný zadek také.

z (Út, 25. 4. 2023 - 07:04)

z

Návštěvník (Ne, 23. 4. 2023 - 19:04)

Příště žádné zakrývání podle hesla "zakrývat se mohou jen hodné holky a to vy teď nejste".

Máma od dvou holek (Po, 24. 4. 2023 - 23:04)

Dnes jsem jim večer kontrolovala prdelky a řekla jim, že pokud se výprask bude opakovat dřív než za týden, tak budou každý den po dobu týdne klečet a nahé alespoň hodinu. Stud je prý účinný a já doufám, že to už konečně zabere.

z (St, 19. 4. 2023 - 07:04)

z

Dáša (Út, 18. 4. 2023 - 13:04)

Také jsem trestavala, vyprask a klečení, nejvíc syna,s dcerou to šlo

Máma od dvou holek (Út, 18. 4. 2023 - 12:04)

Mladší dcera je moje, starší jsem vyvdala a u té stud funguje více. Takže když dnes přišli ze školy, ve které vůbec nebyli, protože si udělali ,,free day ", tak jsem tentokrát do kouta postavila obě. S nahým zadkem a v podprsenkách. Obě dostali řemenem a obě půlhodinu klečení v koutě s rukama za hlavou. Seděla jsem u nich, hlídala je a tentokrát vůbec nezjišťovala, která to vymýšlela a která se přidala. Už jsem z toho byla vážně tak zoufalá, že jsem jim zadek zase trochu namočila, aby řemen štípal víc. Zase slíbili, že už to neudělají,tak snad už tentokrát opravdu.

z (St, 19. 4. 2023 - 07:04)

z

Návštěvník (Út, 18. 4. 2023 - 18:04)

Podprsenka je u klečení v koutě luxus, ponožky bohatě stačí.

Máma od dvou holek (Ne, 16. 4. 2023 - 17:04)

Ze seznamu úkolů na zítřek nic hotovo a ještě byly drzé, tak jsem to zkusila. Manžel nebyl doma, takže obě s holým zadkem pomlázkou na holou. Přehnuté přes stůl a sešvihala jsem jim zadek co to šlo. Starší počítala té mladší a naopak. Druhé jsem sešvihala prdelku ve stoje, opřená o zeď. Když řekli, že budou žalovat manželovi,( v případě, že mají opravdu výrazné stopy ,je manžel dost přísný pak i na mě ) jsem jim zadečky namočila žínkou a dostali přidáno. Omluvili se a já doufám, že snad alespoň týden výprask nebude nutný.

Reklama

Přidat komentář