Reklama

cvičky

xram (Ne, 24. 2. 2013 - 13:02)

A kam si myslis, ze by se to melo rozvijet? Ze ti ty tvy nozky urizne? :D Pises, ze ti to nevadi, na druhou stranu, ze se ti to zda byt divne. Holt ho takhle pritahujes, ale nejlepsi bude, kdyz si promluvis rovnou s nim.

Mája (So, 23. 2. 2013 - 00:02)

Ahojky, čtu tady tu diskusi a chci se zeptat ostatních - tancuji,je mi 19, v piškotech a špicích, příteli je 23 a již několikrát mi požádal, abych si při našem mazlení nechala trikot a obuv z tréninku. Neřekl mi to, ale myslím si že je na to vysazený, protože mi líbá nárty a lýtka nohou. Nemůže se to u něj nějak prohlubovat a nenormálně rozvíjet? Díky za Váš názor, mám strach že budeme mít problémy v sexu.(nevadí mi to, ale přeci mi přijdou jeho návrhy divný)

jarmil (Pá, 22. 2. 2013 - 22:02)

Já jsem tady taky:), ráda...cauky muzeme vymenit fotky nohou ve cvickach. napiste dik jarmil

věra (Pá, 22. 2. 2013 - 09:02)

Já jsem tady taky:), ráda...Katuš tyt ty kočenko, ani jsem netušila, že tě tady objevím... fajn den přeji

včera jsem cvičila... hii hiii

xram (Čt, 21. 2. 2013 - 20:02)

Jen tak dal :)

Katka (Po, 18. 2. 2013 - 19:02)

Já jsem tady taky:), ráda nosím cvičky, hlavně na doma jako domácí obuv.Nosím je každý den a už hodně dlouho. Přítel taky nosí cvičky.

Mol (Po, 18. 2. 2013 - 12:02)

Ahoj, je tu nejaka holka...Petr, zrovna tu asi taká holka nebude, ale sú ženy, ktoré takú obuv rady nosia. Napríklad moja žena. Ale je pravda, že nosí cvičky skôr preto, lebo ich dosť dlho nosíme obaja, zvykli sme si a obľúbili sme si takú obuv. Hľadať holku podľa toho asi nemá zmysel - neviem, k čomu by to malo viesť. Ale ak nájdeš holku na celý život, možno bude kvôli Tebe cvičky nosiť. A Ty ju zasa - nie však kvôli cvičkám - budeš mať rád.

petr (Pá, 15. 2. 2013 - 22:02)

Ahoj, je tu nejaka holka ktera i dnes nosi rada cvicky?

xx (St, 9. 1. 2013 - 17:01)

jdi do pici tyc

tyc (St, 9. 1. 2013 - 16:01)

mam chut prikovat nahu peknu babu k rebrine v kozenych cvickach s peknymi dlhymi palcami na nohach a polozit na ne 80kg zeleznu gulatinu na dve hodiny a stecie od bolesti kozene cvicky trosku jej zmiernia bolest a na druhy den jej polozit gulatinu bez cviciek na bose palce na nohach zazije orgac ako nikdy predtym je to vyskusane na mojej byvalej co ju vzrusovalo sado maso

Katka (Ne, 30. 12. 2012 - 21:12)

xavere můj úřítel by na mě taky rád viděl kozačky, ale já osobně jsem k tomu ještě nedospěla. Ale to se dostáváme do úplně jiného tématu.
Xaver má pravdu v tom, že nejjistější je to asi říct partnerce až po seznámení. U nás s přítelem to bylo taky tak:).

xaver (Ne, 30. 12. 2012 - 00:12)

Katka to napsala hezky, takže co dodat? Snad jen to, že preference každého jsou mírně odlišné. Dovoluji si ale tvrdit, že většina z nás včetně mě jsou heteráci. A i kdyby ne tak je to snad úplně jedno. :-)
Za sebe si myslím, že kozačky na ženách jsou hezké a většinou jim moc sluší. Zároveň souhlasím s Karlosem v bodě, že je škoda když vysoké boty už nenosí sedláci, vojáci atd, jako to bylo dřív běžné. Na druhou stranu existují i celkem hezké unisex vysoké boty a nebo kozačky pro muže, většinou v zahraničních e-shopech, ale to patří do jiného vlákna.
A co se týká hledání chápající patnerky, asi nejjistější a nejrychlejší cestou je vysvětlit tuto zálibu až po seznámení, než primárně hledat zde volnou holku se zálibou ve cvičkách.

Katka (So, 29. 12. 2012 - 22:12)

Jsem ráda, že je víc lidí, kteří mají stejný názor jako já. Já jsem se dřív taky bránila jedné aktivitě. Pak jsem ji zkusila a dnes mi to přijde jako fajn věc....

xram (So, 29. 12. 2012 - 18:12)

Karlosi neni to tak davno, co jsem mel podobny nazor jako ty. Nez jsem si koupil prvni cvicky a vyzkousel je. Od narozeni mam v obou kolenech vadu, nebudes verit, jak se jim ulevilo, kdyz jsem zacal nosit tuto lehkou obuv.

Katko skocil jsem do intersportu a koupil klasicky, cerny s protiskluzovou podrazkou.

Mol (So, 29. 12. 2012 - 17:12)

Katka
Milá Katko, je to asi...Karlosi, asi to chce čas, kým dospeješ k normálnejším názorom a hlavne vlastným. Skús porozmýšľať nad tým, prečo Ti niektoré veci pripadajú divné - kto Ti implantoval taký pocit do Tvojej hlavy. Sám od seba to určite nemáš - je pravda, že muž v cvičkách pripadá dnes väčšine primitívnych ľudí ako homosexuál a také povedomie sa žiaľ rozšírilo (ale podotýkam, že v kruhoch primitívnych ľudí).
Keby si sa vrátil v čase o pár desiatok alebo stoviek rokov, zistil by si, že sa niečo podobné cvičkám nosilo a bola to pánska obuv. Nikomu to vtedy neprišlo divné, bolo to vtedy normálne a prejavom mužskosti. Aj napríklad balerínky, pančuchy alebo body, to všetko bolo pôvodne pre normálnych mužov. Až neskôr si to privlastnili ženy a dnes by si sa to hanbil nosiť.
Ešte k tým tvojim pokusom uraziť nás, ktorí cvičky nosíme: som už dávno dospelý, dlho a šťastne ženatý, nie som homosexuál a nikdy som také sklony nemal, cvičky nosím často a rád a vôbec sa za to nehanbím. Ak máš s týmto problém, neurážaj, ale skús si to vyriešiť najprv v sebe. Prípadne vyhľadaj profesionálnu pomoc, ak by si to nevedel.

Katka (So, 29. 12. 2012 - 14:12)

Karlosi, je to asi fakt úhel pohledu, ikdyž některé názory mě přijdou poněkud zvláštní.
Co se týká Tvé otázky, tak Ti na ni nikdo neodpověděl možná z toho důvodu, že se na ni asi moc odpovědět nedá. Možná je větší výskyt žen, které rády nosí cvičky v zájmových oblastech, kde se tancuje, ale je to s hodně velkým otazníkem na kolik ženy v těchto zájmových oblastech cvičky nosí, protože se jim to líbí nebo proto, že se jim v nich dobře pohybuje. Těžko říct. Je to jenom úvaha, ale asi fakt nejde říct, kde se vyskytují holky či dámy, které rády nosí cvičky.

Karlos (So, 29. 12. 2012 - 14:12)

Katka
Milá Katko, je to asi můj úhel pohledu, ale mě muž v cvičkách opravdu mužný nepřijde, proto že ta obuv je příliš subtilní a hodí se k dětem a dívkám a ženám a druhá věc je, že mě cvičky tak trochu fetischisticky vzrušují a když je má na sobě muž(tedy kluk, proto že opravdový muž by si je na sebe nevzal, musel by se stydět), tak mi opravdu přijde, že je lehce přihřátý, ale nechme tedy této debaty, ať si nosí kdo chce co chce, je to jeho věc. Např. mě se zase vůbec nelíbí ženské kozačky, to také je spíše novodobá móda, vždyť v minulosti nosily holinky výhradně muži, ještě za 1.republiky a po válce byly vysoké kožené holinky běžnou obuví sedláků a vojska a dneska, když by si je chlap na sebe vzal, tak by každej čuměl, co je to za pošuka, při tom já po této stránce lituji, že musím žít v téhle době a nemohu je nosit a tady vidíš, že je to jen o názorech okolí a o tom, jak se v čase vyvyjejí.

Ještě mi tu nikdo neodpověděl na tu optázku, kde hledat holku, co ráda nosí cvičky, to by mě fakt zajímalo.

Katka (So, 29. 12. 2012 - 10:12)

Ahoj, už delší dobu...Milý Karlosi, musím souhlasit s názorem a příspěvkem od Mola. S přítelem jsem již 7let a cvičky nosíme OBA a to od samého začátku vztahu. Podle toho co mi přítel vyprávěl, tak cvičky nosil i dříve. Jenom podotýkám přítel jaksi není homosexuál. Karlosi docela by mě zajímalo jak jsi přišel na to, že cvičky může nosit snad jen homosexuál? Já zastávám názor, že pokud se to lidem líbí, tak ať nosí to co se jim líbí. Vždyť tím nikomu neubližují. A to co píšeš jsou jen předsudky. Vždyť dneska nosí spousta žen věci, které dříve byli určeny především pro muže, ať už jsou to třeba v některých modelech kravaty, kalhoty atd.

Mol (So, 29. 12. 2012 - 09:12)

Ahoj, už delší dobu...Milý Karlos, názor, že "cvičky si na sebe snad může vzít jen homosexuál" patrí asi do minulého, ak nie predminulého storočia (alebo tisícročia?). Ak by cvičky - ak už by aj niekomu pripadali žensky - nosil muž, nemá to nič spoločné s homosexualitou. V dnešnej dobe už vieme, že nosenie oblečenia opačného pohlavia sa volá transvestizmus a s homosexualitou nesúvisí. Homosexuáli - v prípade mužov - chcú práve vyzerať ako muži a to ich na sebe láka.
Druhá vec je úplný nezmysel považovať cvičky za ženskú či homosexuálnu obuv. Ako si na to prišiel? Tak napríklad ja a moja žena - cvičky nosíme takmer stále a vôbec si nepripadám ako žena či homosexuál. Podľa teba som teda homosexuál?
Podobne nosí cvičky pomerne dosť chlapov, ale vďaka takým názorom, aké zastávaš Ty, to chudáci musia tajiť.
Len tak ďalej a potom sa nečudujme, že chlapi vyzerajú ako burani, hlavne že sú drsní a tým ohromne mužskí, že?

Karlos (Pá, 28. 12. 2012 - 21:12)

Ahoj, už delší dobu sleduju tuhle diskusi, sám cvičky nenosím a z hlediska mého mi to přijde na mužích jako něco naprosto nemužného a přijde mi to,že cvičky si na sebe snad může vzít jen homosexuál, naopak na dívkách je přímo miluji. Vim, že tahle diskuse je spíš o zálibě v nošení cviček, než o vzrušení ze cviček, ale zajímal by mě názor žen, jak se dívají na muže, kterého pohled na ženské nohy v cvičkách vzrušuje. Moc rád bych si našel dívku, která by ráda nosila cvičky a ráda mě tím provokovala, ale vůbec nevím, kde mám hledat, poraďte mi někdo.

Reklama

Přidat komentář