Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Lenka (Pá, 13. 1. 2023 - 20:01)

Dobrý večer jsem ráda že si můžu svěřit moje mu synovi je 14 let byl nemocní a já musela koupat a mužů říct že jsem se divila jak má velký penis nebudou hlat musela jsem se udělat a myslel na ten penis synovo

Yveta (Čt, 12. 1. 2023 - 08:01)

Ve svých čtrnácti ho má syn asi 15 cm. Jen tak odhaduji, jak jsem ho před časem přistihla. Ségra má kluka stejného věku a jak se tak bavíme tak říkala, že čím víc tito puberťáci onanují, tak o to ho mají většího. Ale nějak tomuto tvrzení nevěřím.

Návštěvník (Čt, 12. 1. 2023 - 09:01)

Na velikost penisu častá onanie moc velký vliv nemá, ale na pevné ztopoření, množství a kvalitu semene určitě vliv má. V pubertě to klukům přibývá a houstne i výstřiky se prodlužují. Zvláště po ránu, při prvním honění. Často penis ani neklesne a říká si o další masturbaci.

Yveta (So, 14. 1. 2023 - 05:01)

Tak to je přesně ten příklad u syna. Je li doma a o víkendech, tak ráno v posteli si to udělá vždycky dvakrát. Poznám podle fleků. Někdy hned po onanii vstane a když je možnost tak se podívám do prádla kam se utírá. Má husté, mléčně bílé semeno a už pěkné dávky. Ještě před rokem toho tolik neměl a jak píšete, fakt to klukům v pubertě přibývá a houstne.

návštěva (So, 14. 1. 2023 - 07:01)

Vašemu synovi je 14 jestliže jste to vy, jak píšete? Kolik přesně? Kdyby mu táhlo na 15, tak toho bude mít zas o poznání víc. A jak často onanuje?

Yveta (So, 14. 1. 2023 - 09:01)

14 mu bylo před dvěma měsíci. Mám docela přehled o tom jak to má se sexem. Ve volných dnech se uspokojuje nejvíc tak 4 krát za den, když má školu tak asi o něco míň. Ale poznám po něm, že myslí jenom na to.

K (Čt, 12. 1. 2023 - 12:01)

Myslím si že to je pravda. Ma velikosti nezáleží, ale radši jenom 13cm silnější. Tenký a dlouhý při souloži naráží hluboko a tenký málo dráždí. Ja to tak vidím a mám to zkušené s mužem. K

Kubajs (Čt, 12. 1. 2023 - 09:01)

Tak jak jsi to napsal je naprostá pravda. Na velikosti penisu vůbec nezáleží. Důležitá je jeho tvrdost a hustota semene obojí se dosáhne častou, nejlépe pravidelnou masturbací.

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 20:01)

Můj syn dospěl nějaký čas jsem ho neviděla mahého až teď když vyšel s koupelny nahý a pro mě velké překvapení. Musela jsem se hned jít udělat. Vau

Věra (St, 11. 1. 2023 - 04:01)

Já jsem syna viděla při koupání naposledy v deseti letech, pak se mi začal stydět a šel na sportovní gymnázium, doma býval jen občas. Dnes je mu dvacet let a tak jsem se zajímala jak vyspěl. Hodně. Jen jsem se zeptala jak je na tom jako muž. On mi to ochotně ukázal a hned se mu postavil úplně nahoru. Má ho až nad pupík. Dobrých 20 cm na dýlku a 6 cm na šířku a ten krásný žalud a obrovský koule. Úplně jsem z toho tekla. Jsem hrdá na to, že mám tak pěknýho syna. Pak se honil a to jsem už musela odejít abych se v ústraní taky udělala. Mám z něj radost.

A. (St, 11. 1. 2023 - 21:01)

Taky mám dospělého syna a pohled na jeho nahotu a přirození mne moc vzrušuje. Vždycky má přede mnou maximální erekci. Nemá ho tak velkého, asi osumnáct centimetrů, ale i tak to se mnou zamává.

Honza (St, 11. 1. 2023 - 03:01)

Nad mámou mi stál už v 5ti letech. Pořád se na ní a babičku rád kouknu když mám příležitost. Mám hodně malého a vůbec neroste. Rozhodně mám nejmenšího pindíka ze třídy. Můj bratranec má už v 6ti většího než já a to bez erekce.

Návštěvník (Čt, 12. 1. 2023 - 13:01)

Nejmenší ze třídy, taky znám ten pocit - protože dlouho jsem ho měl ještě bez chlupů, a dětskýho. Tehdy mi ještě hrozilo že asi budu muset na obřízku, a takovou kombinaci bych tenkrát nechtěl. Dnes ho mám lehce nadprůměrně velkýho a s obnaženým žaludem. Jinak pamatuju na kluka co ho měl i v dospělosti jen pár cm, co do délky jak malý kluk, akorát chlupatý a tlustší, předkožku měl na žaludu

Nikola (Po, 9. 1. 2023 - 01:01)

Občas zahlednu nahé své syny. Všichni 3 mají pěkný macky starší už se přede mnou bohužel nechti moc ukazovat mladšímu už je 12 let a pořád ode mne chce abych se s ním koupala a myla ho . vždy se mu postaví když ho myju,má obrovský žalud který mu pořád trčí ven svěřil se mi že má většího než jeho bráchové dokonce mi řekl že si ho měřili a on má 24 cm ,dokonce se mi svěřil že šukal už v 9 letech .nevím jestli je to normální?

Návštěvník (Po, 9. 1. 2023 - 07:01)

Si tady pro smích, jak si blbá, skoč si nechat napsat prášky na hlavu, kdo tydle píčoviny může vymýšlet.

Lucka (So, 7. 1. 2023 - 22:01)

Mému,, Ondraskovi stojí pořád. K narozeninám chce aby mě mohl pořád sukat

Miluska (Ne, 8. 1. 2023 - 23:01)

Můj syn se narodil s obřím penisem,byla jsem z toho hodně špatná,tet je mu 16 jsem ráda že nemá malýho,

Mirka (So, 7. 1. 2023 - 13:01)

Saško máš někdy chutě mu ho vykouřit třeba?

Saška (So, 7. 1. 2023 - 13:01)

Představuji si leccos, ale jsou to jen představy. Moje sestra, velice pěkná, již deset let sama, má 3 děti. Kluci jsou puboši a ségra využívá při svém sebeuspokojování jejich... však víš co. Takže není to zas tak výjimečné u matek samoživitelek. Takže k tvojí otázce - chuť třeba mám, ale, je to syn a je to prostě vyloučeno.

Mirka (Čt, 5. 1. 2023 - 17:01)

Romano moc bych se nebála není to nic špatného

Reklama

Přidat komentář