Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvník (Út, 17. 1. 2023 - 09:01)

Kup si cuketu, která má průměr 10 cm a zkus si jí strčit do pochvy.

Katka (Út, 17. 1. 2023 - 09:01)

Myslím samozřejmě šířku,má ho o dost delšího

Ilona (Po, 16. 1. 2023 - 14:01)

To se stává že se matka vzruší při pohledu na synovo péro

Zdeňa (Po, 16. 1. 2023 - 10:01)

U puberťáků je to úplně běžné, třikrát za den. Ten můj se vysemeňuje až čtyřikrát, hlavně ve volné dny. A má ho jistě necelých 15cm. Aspoň co jsem spatřila při načapání.

návštěva (Po, 16. 1. 2023 - 13:01)

Kolik je vašemu synátorovi, má chloupky?

Eva (Po, 16. 1. 2023 - 10:01)

Když bylo mému synovi 15 tak si zlomil ruku a měl sádru až po rameno .Problém byl aby se sám osprchoval tak jsem ho chodila mýt do sprchy , taky jsem se svlíkla do naha v vlezla k němu na sádru jsme namotali freš folii a sprchovala jsem ho . Když jsem mu myla záda tak jsem zajela i mezi půlky tam taky jsem ho vysprchovala a prsty nahmatala pytlík a penis tak jsem mu ho jemně poškrabkala nehty až se mu s toho postavil. A on mi říká podívej co jsi udělala a druhou rukou si chytil penis a otočil se na mě , krásně mu stál obnažený červený žalud předkožka napnutá za ním chytil mi ruku a položil na něj objala jsem mu ho a několikrát přejela předkožkou tam a zpět až najednou se napjal a několika výstřiky mi pokropil břicho a nohy až přestal tak říká promiň mami ale to nešlo vydržet. Tak to trvalo tři týdny kdy jsem mu ho vyhonila každý druhý nebo třetí den. Ale i já jsem byla někdy vzrušena že jsem si to šla do ložnice udělat. Když mu sundali sádru tak to skončilo Bylo to takové naše tajemství

Z (Po, 16. 1. 2023 - 11:01)

Z

Návštěvník (Po, 16. 1. 2023 - 10:01)

Kámoš si zlomil na motorce obě ruce. Říkal jsem mu, že musí být pořádně nadrženej, když se nemůže onanovat. On mi odpověděl že ho uspokojuje máma. Nevěřil jsem mu to a tak jsem se zeptal jí. Bez rozpaků mi odpověděla, že ho nemůže nechat trápit a někdy že mu pomůže od semene i třikrát za den.

Klárka (Ne, 15. 1. 2023 - 09:01)

Já svého syna také pozoruji ,moc se mi líbí jak dospívá, asi za dva roky mu pořádně narostl, pořád za mnou chodí mami změř mi ho jestli mi nevyrost

H. (Ne, 15. 1. 2023 - 09:01)

Je to návykové. Kluk se ti mění v muže. A ty ho důvěrně znáš. A myslíš na...
Prošla jsem tím.

Jiří (So, 14. 1. 2023 - 13:01)

Pamatuji, že mě to hrozně štvalo, když se máma koukala na moje slipy, jak to tam mám nacpaný. Snažil jsem se, abych v prádle nebyl vidět.

Návštěvník (So, 14. 1. 2023 - 10:01)

Zvláštní je, že ženy mají opravdový i neskrývaný zájem o velikost, tvary a funkčnost pohlaví nejen synů. Manželka měla přesný přehled o penisech synků i o tom jak často masturbují a kolik mají semene. Věděla, že jeden ho má většího, jeden stejného a další dva menší. Mne to nezajímalo. Podobně i moje matka. I přede mnou často řešila s babičkou velikost mého penisu i frekvenci masturbací. Máma mne srážela tím, že ho mám malýho, naproti tomu babička tvrdila, že je akorát, aby holky nebolel a porovnávala to i s dědou a vlastními syny. Tak jsem věděl jak jsou na tom i oni. Na koupališti pozorovala výbavu mužů v plavkách a nahlas to hodnotila. Byla tím doslova posedlá.

Jaruna (So, 14. 1. 2023 - 12:01)

Taky jsem sledovala a doposud sleduji syna, prostě zajímalo mě to. Přesně vím, kdy mu poprvé vyteklo semeno při poluci. I zhruba odkdy začal se sebeuspokojováním. Teď je v pubertě a neunikne mi snad ani jediná jeho onanie. Vím jaké má semeno, zkrátka těší mě, že o něm vše vím.

Návštěvník (So, 14. 1. 2023 - 13:01)

Vzrušuje tě to? Mne při tom mamka často vyrušovala nebo šmírovala a když jsem byl dospělý, tak se přiznala, že to dělala proto, že jí to rajcovalo.

Jaruna (So, 14. 1. 2023 - 15:01)

Jsem snad pěkná, nápadníků bych měla dost, ale zůstávám sama se synem. Šíleně mě vzrušuje to jeho honění, zařídila jsem to tak, že jej částečně v jeho pokojíku vidím a slyším. Samozřejmě nic před ním nedávám najevo. Není dne, abych se nepomazlila s jeho semenem.

Návštěvník (So, 14. 1. 2023 - 16:01)

Moje mamka se taky vdala až když jsem se oženil. Do té doby se ukájela (byla při tom hodně slyšet a někdy jsem i viděl) s bůhvíjakými představami, ale nic mezi námi nebylo. To mi řekla až po letech.

Franc (So, 14. 1. 2023 - 09:01)

Je mi syna až líto, jak náhle vyspěl. Najednou jsou mu velké ruce i nohy, slipy, ještě chlapecké, má najednou nacpané k prasknutí, obličej plný uhrů, noční poluce, páchne za chvíli po vykoupání... Neví si rady s vlastním tělem! A do toho se ještě musí rozhodnout, jakou práci by chtěl v životě dělat. Není to snadné období!

Maruška (Pá, 13. 1. 2023 - 20:01)

Lenko to se ti nedivím a má syn obřízku?

Lenka (Pá, 13. 1. 2023 - 21:01)

Nemá nebylo proč ale co mám dělat

Návštěvník (So, 14. 1. 2023 - 03:01)

Tak by se mu mohla nechat udělat, aby vypadal ještě lépe. A nebo by mohl mít aspoň trvale staženou kůžičku, v tomto věku už to u některých bývá běžné že je žalud trvale obnažený

Reklama

Přidat komentář