Reklama

Svádění synem

karel (So, 12. 2. 2022 - 23:02)

Takhle to nemůžeš brát, jdi za ním.

Alice (So, 12. 2. 2022 - 13:02)

Něco jsem si tady přečetla a rozhodla jsem se že se s vámi podělím o muj příběh.Začalo to před 2 roky kdy jsem syna dnes 19 let poprvé vykouřila.Prostě už jsem nevydržela ty jeho narážky na mou podle něj krásnou postavu a pohledy které mě pořád svlékaly a tak jsem jednou večer k němu do pokoje přišla s tím že jestli chce tak ho zaučím byl tak nadržený že jsme se okamžitě začli líbat a vykouřila jsem ho .Další den se mě chtěl zmocnit hned ráno v kuchyni sáhl mi na kundičku ale já jsem mu řekla že ta je jen pro otce ale jestli chce muže mi ho strčit do zadečku.On na to miluji tě a vždy jsem snil o tom že ti ho zasunu do zadku a udělám se.Dnes spolu máme dá se říct pravidelně analní sex.Užívám si to jak já tak i on a nelitujeme ani jeden.Jestli se ptáte proč zrovna anál tak proto že ho prostě nenechám zasunout do do luna z kterého vzešel a kundička je jen pro manžela který mi zadeček pichat nechce ikdyž anál jsem si oblíbila už za mých studentských let.No a aby toho nebylo málo poslední dobou se mi honí hlavou představa trojky.Cítit je oba najednou asi bych explodovala slastí.Ale k tomu asi nikdy nedojde už tak bruslíme na tenkém ledě.No a aby nedošlo k mýlce fungujeme jako rodina myslím si velice dobře akorát máme se synem takové malé anální tajemství.Když je manžel na cestách převezme jeho roli syn se vším všudy a myslím si že mu to jde k duhu před pár dny si našel přítelkyni a tak jsem mu řekla že je mladá a že s análnim sexem asi bude mít problém on na to že je mu to jasné a že anál bude "mrdat" jen mi že když se miloval s ní nebyl tak tvrdý jako když je se mnou.Ted jen doufám že jsem ho nijak nepoznamenala a bude mít krásný vztah se svou přítelkyní a mamince sem tam projede zadeček.Poznámka zvlhla jsem jen při psaní toho mého vyznání vím prostě jsem zvrhlá ale je to tak.

Abcd (Ne, 26. 2. 2023 - 08:02)

Alice synova holka vás nepristihla

Syn (St, 16. 2. 2022 - 22:02)

Hezké... Závidím...

Trade (So, 12. 2. 2022 - 07:02)

Ok

yy (St, 9. 2. 2022 - 06:02)

Mne vzrušuje brácha , je mi 28 a jemu snad polovina ,když jsem bydlela doma , měli jsme hezkej vztah , teď jsem se musela vrátit , rozešla jsem se s partnerem a je to jiný . Chodí za mnou koupelny , když jsem ve vaně , kouká když kojím a mne to nevadí , dokonce jsem ráda , ale mám z toho strach.

Kamila z osady (St, 16. 2. 2022 - 22:02)

Vyprdni se na to! Nebo až tě fikne tak mu budeš stříkat na tu tvoji kundí štavu na jeho vocas tak že za nedlouho budeš muset zase kojit nějakého na půl debilního haranta! Ser na to! Fakt ser na to!

Návštěvník (So, 12. 2. 2022 - 07:02)

Jsi ráda, bojíš se, ale chtěla bys.
Také jsem měla obavy. Naštěstí on byl aktivní a já to nedala. A nelituji.
Kolik žen se zbytečně trápí. Jen kvůli předsudkům.

yy (So, 12. 2. 2022 - 10:02)

Vím, ale spočítej si , kolik mu je .

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 07:01)

Tak to neřeš, nech tomu volný průběh a netlač na pilu! Když budeš tlačit tak udělá naschvál opak než chceš.

Návštěvník (St, 26. 1. 2022 - 05:01)

Moji synové se mě pokoušeli také svádět, schválně za mnou přišli nazí do pokoje jako by se nic nedělo ,jen mi řekli že je jim obrovské vedro . když jsem uviděla ty jejich macky ,neodolala jsem ,kdo by odolal dvou obřím curakum oba okolo 30cm .byl to nejlepší sex v mém životě

Ur šula (Ne, 23. 1. 2022 - 23:01)

Normální matka to samozřejmě nikdy neudělá ale nikdo a nic na světě jí nemůže zabránit v tom aby na to nemohla pomýšlet.

Návštěvník (Út, 18. 1. 2022 - 14:01)

Já jsem nikdy mámu nesváděl. Ani mne to nenapadlo, ale jak to viděla ona, mi řekla až po letech. Myšlenky na to měla, ale když jsem se jí jednou v opilosti dotkl, protože jsem zavrávoral, dostal jsem takovou ránu, že jsem vystřízlivěl. Při tom jsem tím nic nemyslel.

Návštěvník (Út, 18. 1. 2022 - 22:01)

Nasrat

Návštěvník (Čt, 6. 1. 2022 - 17:01)

Svádění synem? Jako že by syn sváděl svoji vlastní matku k sexu? To snad lidi nemyslíte vážně. A ty příspěvky???

Návštěvník (Čt, 6. 1. 2022 - 16:01)

Nikdy neříkej nikdy . Za jistých okolností je možné všechno !

jol (Po, 3. 1. 2022 - 09:01)

Hodně synů i matek po takovém vzájemném vztahu touží a myslí na to, ale strach a obavy z toho jak by na to reagoval ten druhý jim nedovoluje více než jen raději zůstat u svých tajných tužeb a fantazií.

Norik (Čt, 23. 12. 2021 - 10:12)

Na večeři v hotelu nebo společenským událostem jsou punčochy nutností. Kupovala jsem si donedávna Bellinda 15DEN transparentní nebo levnější punčochy k podvazkům o kterých jsem si myslela, že jsou hodně tenké. V jednom hotelu si k nám přisedla paní se kterou jsem se seznámila a právě na téma punčoch si s ní večer povídala. Měla na sobě ještě tenčí, polomatné, bez zesílené špičky, které vypadaly na nohou nádherně, vzhledově luxusní a dala za ně polovinu co stály Bellindy. Dostala jsem od ní druhý den u snídaně jedny punčocháče v tmavší tělové na zkoušku. Jenom jsem je rozbalila, od té doby nekupuji jiné.

Anežka (Čt, 23. 12. 2021 - 02:12)

Chci ho tam !

Návštěvník (St, 22. 12. 2021 - 23:12)

Někdo se cvokuhe

Reklama

Přidat komentář