Reklama

Svádění synem

Default User Image
Eva, (Ne, 3. 3. 2024 - 18:03)

Ano je to baječné , Nedávno jsem ho přistihla jak si ho honi u mé postele. Tak jsem pomalu roztahla nohy  čekala , co bude dělat. On mne legálně ošukal.

Anonym (Út, 27. 2. 2024 - 14:02)

Podržte jim a bude klid

Anonym (Čt, 29. 2. 2024 - 07:02)

Jo a pak budou chtít pořád.

Anonym (Po, 26. 2. 2024 - 17:02)

extrotorek vananandalsdasek

Anonym (Po, 26. 2. 2024 - 17:02)

Kočka v koutě 

Default User Image
borec,borec (Ne, 18. 2. 2024 - 13:02)

Rozkopl bych mu véca praseti úchylnýmu!!To je tak, když nemá fotra! Vykleštit toho perverzního zmetka !!!

Default User Image
Vodnář (Po, 26. 2. 2024 - 18:02)

Ale to by ho bolelo...

Anonym (So, 17. 2. 2024 - 17:02)

To jo. Ale to musí být na tebe teda hodně nadrženej když až tohle. 

Default User Image
Iva (So, 17. 2. 2024 - 12:02)

Koupala jsem se v bazénu a měla jsem na sobě jen spodní díl plavek. Mánžel byl na týden pryč. Přišel můj 16 letí syn a že se kemě přidá. Jenže ze sebe schodil všechno oblečení a úplně nahej skočil do vody. Plaval na motílka a opčas vykoukla ta jeho chlouba. Když jsem chtěla ven řekl mi ať tam sním ještě chvilku jsem. A tak jsem zůstala. Asi po 10 min jsem už z vody vylezla. Vzala jsem si župan a abych neměla mokré plavky jsem si je sundala a přehodila je přes lehádko a lehla si na něj Mězitím vylezl i syn a když jsem ho zahlídla péro mu úplně stálo. Musim říct že pohled to byl opravdu krásnej. Lehl si vedle mě. Jen jsem mlčky se na něj dívala. I když to byl můj vlastí syn pocitovsla jsem vlhkost mezi nohama. řekl mi že se takhle moc neopála ať si sundám ten župan. Byla jsem tak rozpálená stoho jeho čůráku že jsem si ho sundala. Leželi jsme spolu vedle sebe úplně nazí. Jemu pořád stál a já měla mezi nohama mokro. Pak mě řek že jsem pěkná. Poděkovala jsem mu a řekla jsem mut že on taky. Zeptal se kdy přijede táta. Řekla jsem mu že za dva dni. Ovšem pak řekl že ho moc vzrušuju a že by mě chtěl aspoň prí jednou. Nato jsem mu řekla že to by se tátovi nelíbylo že myslí na sex semnou. Ale on že by se to nemusel dozvědět. Prí jen jednou by ro chtěl zlusit. Byla jsem dost vlhká jak jsem byla vzrušená a jeho kláda byla úchvatná. Prostě jsem řekla že půjdem divnítřdo ložnice. No co vám mám povidat. Vklouzl do mě a asy tak za 5 minut mě píčku plnil semenem. Péro mu furt stálo a tak jsme dali druhé kolo. Pak jsem mu řekla že se to otec za žádnou cenu nesmí dozvědět. Stalo se to co jsem nechtěla. I když se mánžěl nic nedozvěděl a byl pryč šlončila jsem u syna v posteli a mrdámě. To jeho péro miluju a i semeno.

Default User Image
zz (So, 17. 2. 2024 - 20:02)

zz

Default User Image
Davídek (Pá, 16. 2. 2024 - 08:02)

Ahojky maminky svádí vás syn? A co mu sáhnout do trenek?

Default User Image
Lena (Po, 12. 2. 2024 - 10:02)

Projdi se před ním třeba v plavkách nebo v minisukni a neber si kalhotky a nenápadně se před ním ohni,a pozvi ho třeba na limonádu.

Anonym (Po, 12. 2. 2024 - 10:02)

Rozkopl bych mu véca praseti úchylnýmu!!To je tak, když nemá fotra!

Default User Image
boze (Po, 12. 2. 2024 - 07:02)

mě se máma líbila od narození jako bych se do ní zabouch jako dítě trvá to doted nepřijde mi na tom nic zlého naopak vzrušuje mě čím dál víc ta představa jak se líbáme nebo když vzdychá a já s ní a měl sem partnerek už hodně od ní mě ta představa nikdy nepustila

Default User Image
Je to (Po, 12. 2. 2024 - 05:02)

normální, neboj se.Prostě jsi se stala jeho sexuálním objektem v ranné pubetě. Na to by jsi mohla být hrdá.

Default User Image
beatka (Ne, 11. 2. 2024 - 17:02)

Já mohu jedině prohlásit, ať si o mne myslíte co chcete, že jsem se svým synem zažila ty nejbouřlivější orgasmy ve svém životě.Nebylo to napoprvé, ale byl velice učenlivý a pozorný ke mně jako ženě!Pozornější a výkonější než můj bývalý!

Anonym (Ne, 11. 2. 2024 - 12:02)

Ty bys potřebovala dostat výprask a ještě přes hubu. Nejdříve si umyj tu špinavou kundu plnou semene od cikánů.

 

Default User Image
Eva (Pá, 9. 2. 2024 - 14:02)

Ano no je to baječné , Nedávno jsem ho přistihla jak si ho honi u mé postele. Tak jsem pomalu roztahla nohy  čekala , co bude dělat. On mne legálně ošukal.

Anonym (St, 31. 1. 2024 - 23:01)

Je mi 27 a stale bydlim se svoji mamkou ji je 50 a nikoho nema. Dost me vzrusuje. Mnohokrat jsem ji videl kdyz se prevleka a hned se mi zvedl. I kdyz mam pritelkyni tak si nemuzu pomoct. Pristihla me jak ji smiruju a mam ruku mezi nohama byla prekvapena. A hned zavrela dvere Proc to delam ze mam snad pritelkyni a nemusim smirovat starou zenskou. Od te doby si zacala davat pozor. Mela uzasne velke prsa a kundu docela chlupatou. Snazil jsem se ji smirovat v koupelne jak de dalo:)  jednou prisla domu docela opila o vikendu. Nabidl jsem ji ze potrebuju trenovat masersky kurz který jsem zrovna absolvoval, ze ji namasiruju nic nenamitala. Prisla po sprse v rucniku a lehla si zacal jsem ji masirovat u toho obcas sjel na zadecek na ktery jsem se pozdeji zameril a zacal ji ho poradne masirovat a pomalu zkousel jit hloub mezi stehna rukama. Byla krasne uvolnena a spolupracovala nohy mela povolene a ja pomalu masiroval kolem jeji kundicky. A za chvili jsem mel prsty uz v ni. Koukla na me usmala se a rika tohle by se tve lasce asi nelibilo. Nech toho zlato to nemuzeme. Rikam ale muzeme. Rekl jsem ji podrz mi hezky a vazne se nastavila a jen rekla tak se ukaz zlaticko. Tvrde jsem ji pichal. Kricela jak jsem dobry jak krasne maminku mrdam nemohl jsem to vydrzet a za chvili jsem ji vystrikal kundu. Doslo ji co udelala a rekla ze uz se to nestane ze to byla chyba. Dalsi den jsme delali jako nic. Spala u me pritelkyne a sukali jsme spolu mamka nas musela slyset. A ocividne ji to dost vzrusilo protoze jsem ji potom nesl do loznice notas a roztazena lezela hrala si s robertkem a septala ukaz mi ho. Strc ho do me aspon rychle. Opichej me rychle pojd ona pocka. Bylo to neuveritelne. Zacal jsem ji pichat. A bohuzel jsme se nechali tak unest ze nas slysela pritelkyne a vlezla do loznice.

Default User Image
Lukas (St, 31. 1. 2024 - 21:01)

Jednou jsem doma pristihl matku jak podvadi otce a z vesela suka s kolegou s prace. Byla v soku a me to vzrusilo.  

Reklama

Přidat komentář