Reklama

Obřízka

Monika (Ne, 5. 3. 2023 - 12:03)

šlo to už někdy nebo to ještě nešlo vůbec přetáhnout, jestli je to zúžené od narození a nebo se to zúžilo a předtím to šlo dobře

Miroslava (So, 4. 3. 2023 - 19:03)

Oba synové půjdou ve středu na obřízku je jim 7 let dvojčata byl někdo se synem na obřízce jak to probíhá bolest atd a jak dlouho se leží v nemocnici?

Monika (Ne, 5. 3. 2023 - 11:03)

nepřetahovala jste?

Tonda Vlas (So, 4. 3. 2023 - 16:03)

Nekraď můj nick ty cirkumfetišisto!!! Do 18 let se to vyřeší u 1,5 ze sta kluků samo, takže zmrzačující amputace předkožky je netřeba. Mimoto, už 5 let je na českém internetu návod, jak to vyřešit bez zbytečného zmrzačujícího pižlání. A pokud je operace třeba, lze to vyřešit operací nezmrzačující, se zachováním té předkožky. Mohu dát typ na primáře, který takové operace dělá.

Tony (So, 4. 3. 2023 - 14:03)

A jaké je Zkoumale pro tebe největší tabu?

Zkoumal (So, 4. 3. 2023 - 03:03)

Prdy a stolice jsou velmi zajímavá témata. Všichni prdíme a sereme denně, ale ve filmech nikdy nevidíte, že by se někdo usral nebo vysral. Je to s podivem, že někomu ufiknou ruku nebo nohu a nikdo se tomu nediví, ale že by vystrčil zadnici a vysral se, o to nezavadíte ani náhodou. Ne že by mi to chybělo, jenom se tomu divím, že se z prdění a kadění dělá takové tabu!

Helča (Ne, 12. 2. 2023 - 15:02)

to máš pravdu

Zkoumal (So, 11. 2. 2023 - 20:02)

Tak urologu, umíš mluvit?

Návštěvník (Út, 7. 2. 2023 - 19:02)

Fuj...

Návštěvník (Ne, 12. 2. 2023 - 14:02)

A cos očekával? Bez obřízky většinou málokterý vypadá nějak hezky

Honza (Út, 7. 2. 2023 - 08:02)

Já obřízku nemám ale nosím pořád žaluda venku a večer spím nahý. Viz foto. PS 18 let.

https://ibb.co/ZY5fxfw
https://ibb.co/m6DQyWN

Tony (Út, 7. 2. 2023 - 03:02)

Vás to ještě nepustilo? Mě jako důchodce už nezajímají ty vaše cirkumfetišistické nálady.

Zkoumal (Ne, 5. 2. 2023 - 02:02)

Co bys urologu udělal, kdybych ti dal facku?

Mates2005 (Čt, 2. 2. 2023 - 09:02)

Zdravím, udělali se mi na pinďourovi bílé tečky pod žaludem. Každý den pinďoura ve sprše myju. Sexuální život nežiju. Čím by to mohlo být? Mám jít k lékaři? Díky všem za odpověď. Prosím jen vážné odpovědi.
https://postimg.cc/MnN77z0h

Zkoumal (Čt, 2. 2. 2023 - 04:02)

A zvládl bysis jurášku i sednout do vosího hnízda? Anebo urazit vršek včelího úlu jednoho dědka z Jirkova a sednout si na to?

Tony (Út, 31. 1. 2023 - 02:01)

Někdo opět píše za mě. Zdraví důchodce.

T.Vl. (Út, 31. 1. 2023 - 06:01)

Rikam, Zkoumale, ty dobytku, nepis za me. Tady je po pulnoci, jdu konecne do pelechu.

Juras (Čt, 26. 1. 2023 - 20:01)

Myslíte si, že by mohla obřízka pomoct nějak řekněme sexuálně dospět? Já nějak nemohu od mala mít sex po psychické stránce. Tak asi od těch 12 kdy jsem si to začal uvědomovat, že to asi není ok tak uběhlo 20 let a je to horší. V tom mladym věku to vadilo méně. Teď jsem vyčleněnej ze společnosti, protože to nechci říkat a měl bych hambu. Jsem bi no mám zajem jen o picku jen najít něco co by mi pomohlo, aby mohla taky hlava, protože problém je v mé hlavě.

Návštěvník (Pá, 27. 1. 2023 - 00:01)

Asi ano. U žen, aspoň u některých to vzbudí zvědavost a pokud si připadáš nedospělý tak tím se to možná překoná. Já si také dlouho nedovedl představit mít sex a měl z toho strach a až když jsem začal mít trvale staženou kůžičku se to postupně zlepšilo.To že jsem si musel navyknout že žalud je vystaven na odiv ostatním a neustálým dotykům o prádlo, že penis vypadá jinak než jsem byl do té doby zvyklý a jinak než to má většina ostatních, a že nezbývá než se s tím nějak vypořádat...časem jsem si to uvědomil že se muselo překonat nepříjemnosti s tím spojené a pokaždé když vidím svuj penis, tak je to taková připomínka toho že jsem to nějak zvladl

Juras (St, 1. 2. 2023 - 21:02)

Aha jo. Hm no já bych neřekl, že je to zase až taková výjimka někdo to tak má možná i bez té obřízky. Já jak měl od toho sexualniho problému ty potíže tak jsem se začal dnes už vím, že sebeposkozovat. Akorát ne viditelně žádné porezani nebo tak. Ne já si začal dávat vyprasky na holou. Vším možným a vím jak to udělat a čím i teď. Myslím, že by to mohla být moje výhoda. Vím jak to udělat jen s mírnými stopami. Možná se to může nějaké holce líbit můžeme se vyplatit spolu.

Reklama

Přidat komentář