Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Miluna (So, 9. 7. 2022 - 13:07)

Proč se směješ? Tak si najdi obrázky na googlu a fakt to tam měl.

Návštěvník (So, 9. 7. 2022 - 13:07)

Jsi tak blbá? Nevíš co je to Azov?

Miluna (So, 9. 7. 2022 - 14:07)

Tak Azov maji na Ukrajině.Nevíš?

Návštěvník (So, 9. 7. 2022 - 14:07)

Haha, já to vím ale ty asi ne. Je to nacistický znak. Nevíš?

Miluna (So, 9. 7. 2022 - 14:07)

Jo vim ale jak píšu na Ukrajině toho maji hodně-pluk Azov a naše vláda Ukrajinu podporuje tak co že to vadilo na českym chlápkovi?

Návštěvník (So, 9. 7. 2022 - 14:07)

:)))nech to být, to nepochopíš. Oni ho pustí, co taky s dementem. A jestli je pod ochranou spolupracujícícho Čermáka, tak co už.

Návštěvník (So, 9. 7. 2022 - 14:07)

Vytetovaná svastika. Nic to nemělo s Azovem, který se dávno proměnil a dal ruce pryč od původního Azovu, společného.

Návštěvník (So, 9. 7. 2022 - 14:07)

No haha, hlavně, že to vám dezolátům vadí na Ukrajině a na vašem kámošovi ne, v tom je ten vtip. On byl pán Ukrajinec?

Miluna (So, 9. 7. 2022 - 14:07)

Jo nazývat druhý dezoláti to vám jde dobře ale už je to docela provařený a trapný.A opakuji mam ráda Ukrajince i Rusy, dokonce mi už pár let nejvíc vzrušují ale kdo to mohl čekat že se mezi sebou nechaji rozjebat.Takový krásný chlapi mezi sebou bojují zbytečně.A to jak popisuješ zrovna to tak můžeš obrátit otázkou.Mě ale nevadí nikdo.

Miluna (So, 9. 7. 2022 - 12:07)

Pro mýho kamaráda nefunguje mi mess..

Návštěvník (So, 9. 7. 2022 - 13:07)

OK.

Miluna (So, 9. 7. 2022 - 12:07)

https://www.nespokojeny.cz/advokatka-ministru-valkovi-na-podzim-se-pripravte-predevsim-vy/

Lokální magor … (Pá, 8. 7. 2022 - 22:07)

Bylo tam 150 sezolátů, pár lidí s ukrajinskými vlajkami a EU vlajkami. Jednoho dezoláta sebrali policajti, protože byl potetovanej hakenkreuzem. Dementi zpívali snad ruskou hymnu, to bude vyšetřovat policie...Tuboš byl na nádraží zřejmě sjetej, celej natěšenej, na Malostranským pak už jenom stál a opíral se o tyč s vlajkou, unaveně koukal na zem. Evidentně vystřízlivěl a jeho guru Černohora mu zakázal alkohol. Při smyslech byl jen nasraný Tufl. Ze slavných dezolátů byl přítomen jen Černohora, který si z toho udělal PR akci a magor Tarantule. Sranda byla, když Černohora přednesl dopis Zemanovi, jakože vy víte pane prezidente, jak je starejm a nemocnejm lidem, když jste starej a nemocnej. To se mu nebude líbit tomu našemu státníkovi. Pak chtěl Tufl, že potáhnou s těma vlajkama Prahou, jenže lidi začali zdrhat...takže jich tam během pár minut zbylo pár a nikam se nešlo ...Simona Zloba den předem vyhrožovala, že kdo nepřijde je vlastizrádce, takže budou asi všichni odsouzeni k popravě. Zbytek si jde po krku, jeden druhýho obviňují, že je konfident, a hlavně boj o křesla ve volbách sílí....Jako takhle. Bude to velký mrzeníčko, až to Holub, Černohora a Zloba budou vyhodnocovat, těšte se , bando...

Miluna (So, 9. 7. 2022 - 12:07)

Prý to byl znak azovského slunce co ten chlap měl.Je škoda že si jdou mezi sebou po krku a rozhádali se.Češi se nikdy nespojí asi by museli chcípat už hlady jak Luboš říká, v tom má pravdu.

Návštěvník (So, 9. 7. 2022 - 13:07)

Proč myslíš? Milion chvilek dokázali před třemi lety zaplnit Letnou statisíci demonstrantů. A pokud bude potřeba lidi vyjdou zase.

Miluna (So, 9. 7. 2022 - 13:07)

Jako to co tam u Luboše povídali tak v plno věcech maji pravdu.Já akorát nesouhlasim s nima patřit pod Putina ale spíš být v neutralitě než dělat si z Rusko nepřítele a pak chcípat bez plynu to je taky na hovno ne? Ale takový Orbán má rozum a vyjednal Maďarsku dobrý podmínky.Už mi to sere to rozdělení lidí jak jedni nadávaji Ukrajincum druhý Rusum.Mam ráda oboje a měli by se je snažit usmiřovat a ne podporovat konflikt a nenávist.Tak ať vyjdou zase.Kde jsou chlapi?? Lubošovi tam chodí hlavně dost ženských což je škoda.Líbí se mi názory pána kterej byl na demostraci taky ale poupravil by to do podoby jakou tady píšu.

Návštěvník (So, 9. 7. 2022 - 13:07)

Lubošovi tam chodí tetky všeho věku a socky v exekucích jako on. A čekají, že padne vláda a tak i jejich exekuce. Což se prostě Milčo nestane. Naopak, jestli vyhraje někdo jako Okamura pomažete oba do práce, jinak si vás jeho oddíly najdou a půjdete do basy. A tu ty přece nemáš ráda.

Miluna (So, 9. 7. 2022 - 13:07)

Mě je to jedno, hlavně ať neni tahle stupňující se drahota a Kovidí tyranie!

Návštěvník (So, 9. 7. 2022 - 14:07)

Jo, to se musíš obrátit na Putina. Je to v celém vyspělém světě ta drahota. Kovidí tyranie bohužel bude na podzim. Kolik lidí ti to tady říkalo? A jestli nejsi očkovaná, o to ti bude hůř.

Miluna (So, 9. 7. 2022 - 14:07)

Nejsem očkovaná a nikdy se nenecham.Nebudu se očkovat na něco co bylo mírnější než Angína.Jakej to má smysl? Bylo mi nejhůř jen jeden den.Nebudu si nechat píchat něco za co výrobce nenese odpovědnost.Teď řešili ve Francii případ kdy dítě po očkování Pfizerem osleplo a odškodnění se nedostalo rodině žádný.Ani od Pfizeru ani zatim od státu.Prý to hází jeden na druhýho.Vy pořád do toho tady pudete jo? V mym okolí už nechtěji jít znova ani očkovaní.Takže ta tyranie bude jen kolik lidí si to nechá ještě líbit.A neni to v celém vyspělém světě ta drahota.U nás je to snad nejvíc, nevim kdo ještě dosáhl 16% nebo víc? V Polsku i Maďarsku jsou na tom líp, tam i zastropovali ceny.

Reklama

Přidat komentář