Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Lucie (St, 6. 7. 2022 - 13:07)

ahojte, muj muz mi rika, ze jsem tlusta, hnusna a stara. Tedka jsem odhalila, ze ma milenky prez seznamky! Myslite, ze kdyz jsi necham udelat anal, bude to dobry pro nas vztah?

Návštěvník (St, 6. 7. 2022 - 12:07)

Proruský troll a céčkový dezolát Čermák je schopen na hodinu sjednotit pouze takové jako je on sám. Zoufalce a ožralce se základní školou v exekucích. Myslíš, že je jich v této republice milion? Navíc i ti se mu za zády smějí. Takže z toho nemusíš mít strach.

Návštěvník (St, 6. 7. 2022 - 21:07)

Jsou taková filsofická moudra stále platná: "Všechno je úplně jinak. Nevěř prvnímu dojmu, je vždy správný. Nikoho a nic nepoceňuj, nevíš co z toho vznikne. Skutečnost a pravda je jen subjektivní dojem atd. Pochybuj a nevěř, přiblížíš se pravdě". Příklady jsou k nalezení. Dnes máme Jana Husa. Byly to i jeho zásady a nejen jeho, všech moudrých. Přemýšlejte a budete blíž pravdě.

Návštěvník (St, 6. 7. 2022 - 11:07)

A jako téměř vždy 2x :))

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 23:07)

Miluno, tak se ti konečně splní ten Nový světový řád. Už o něm mluvil v posledních dnech Putin, že ho zavede. My budeme takoví vedlejší skorootroci, ty a Tuboš pomažete do práce bez diskuze na 12hodin denně od pondělí do soboty a jinak vás zavře. A digitální měnu samozřejmě chce zavést taky. A spousta dalšího.

Miluna (St, 6. 7. 2022 - 11:07)

Ty si Putina přímo viděl to říkat? Já to zase slyšela od Schwaba, tak že by se proti lidem domluvili všichni? Jinak i rus mi psal že bez očkování ho v Rusku taky nechtěli pustit do práce akorát tam měli toho Sputnika.Já nejsem ani pro Eu ani patřit pod Rusko.My máme tak blbý jak jsme malý.Jsme takový hovno malinký že nezmůžeme nic.A i kdyby Lubošovi přišlo na demonstraci milion lidí, co chce dělat když by svět okolo se měnil v tomhle co nechceme a čeho se bojíme:-(

Návštěvník (St, 6. 7. 2022 - 12:07)

Ne, Putina jsem naštěstí nikdy nic říkat neviděl. To, o čem píšu je součástí jeho projevu na BRICS Summitu. Vyhledej si to. Klaus Schwab napsal knihu Great Reset, jiní napsali jiné knihy. Schwab není Putin, který drží prst na červeném tlačítku.

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 23:07)

Jo to je ten BRICS sumit. Nad tím Tuboš jásá a protože je to naprostý primitiv, tak neví o čem to vlastně bylo.

Miluna (Út, 5. 7. 2022 - 22:07)

Jaký moje duševní pochody potřebujete? To nevim, to asi už nejde aby to zase cizí firmy prodali zpátky čechum,to už asi neni jen tak.A souhlasim s Aleškem že digitální měnou by měli lidi pod kontrolou.Nelíbí se mi to jestli to směřuje do digitální totality.Jinak nevim co bych už k tomu řekla.

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 23:07)

Co je to digitální totalita?

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 23:07)

Vypadá to, že so Miluna naučila nové slovo - totalita. Kovidová, teď digitální.

Mario (Út, 5. 7. 2022 - 19:07)

v hlavě mám vymetýno

Mama (Út, 5. 7. 2022 - 19:07)

váhu syna hlídám, každy den ho vážím, a jak je už vykyv tak omezuji přísun jídla.

Mario (Út, 5. 7. 2022 - 19:07)

Ahoj, uz se lecim 11 let na schizofrenii. Mam ted uz asi 8 let docela dobry prasky.

Dedek (Út, 5. 7. 2022 - 19:07)

musíte si léčit chlamydie a ne jenom ona ale všichni !!!

anka (Út, 5. 7. 2022 - 19:07)

jak jsem pročítala příspěvky, tak jsem zjistila, že zřejmě zde byl i vliv na silnější krvácení a zkrácení cyklu menstruace.

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 19:07)

Dobrý den můj syn 3+ rokůbere Zyprexu už 6 roků,byla mu tehdy diagnostikovaná schizofernie.

-Aleš- (Út, 5. 7. 2022 - 18:07)

A abych to dopověděl jak to bylo s tou kurvičkou, tak naposled mě vypekla, ale týden před tím byla naprosto skvělá. U ní by mě taky zajímaly duševní pochody. Proč se dobrovolně připravuje o peníze?

R. (Út, 5. 7. 2022 - 19:07)

Žije z minuty na minutu. Neřeší co bude zítra. Vždyť ty ty holky znáš nejlíp. A oni tebe. Prachy dostala, tak si je užila a teď tě kontaktuje. Jestli bude zadara, tak je to ok, ne? Jestli ne, tak snad přihodí nějaký bonus.

-Aleš- (Út, 5. 7. 2022 - 17:07)

Mě teď jedna už potřetí podělala. To je tak když trouba dává peníze předem. Tak jsem si ji odstranil z přátel a dneska mi i tak napsala. Ta se jen tak nenechá vyvést z míry :-)

Reklama

Přidat komentář