Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

nona (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

OK, respektuji tvůj názor, víc k tomu nenapíšu

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Zdravý rozum až na pár výjimek opustil naší planetu už dost dávno. Nejlepší je, jak si ženské sex slastně užívají a později si vše rozmyslí a rozjedou akci proti chlapovi.

ShabbaTot-Jahoda (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

zajímavé,zajímavé ...a položila jste si někdy otázku proč se ženy rády strojí,malují šminkama a parádí se všelijakou módou a chtějí,by se na nich mužné oko mlsně popásalo?!...No tak jestli u toho nemyslí na sex,potom na co asi?Nedělejte ze ženy nějako nesexuální suchařinu !Já to znám z pracovního prostředí u nás na dědině!...Traktorista z JZD močil před okny fabričky plné ženských z dědiny....hhmmm...to on asi jako nevěděl že za okny je plno ženských z dědiny ,že?Jak se omylem ten traktorista spletl a schválně močil vedle vlečky z hnojem tak,aby ho celá fabrička viděla...tomu nevěřím!A při tom nebyl problém močit vedle v lesíku u teletníku kde by nebyl vidět.Ihned celá fabrika na nohou a u okna a již chtěly vidět jeho ptáka!A to se jednalo o vdané paničky s rodinou a dětma.Já byl taky vystaven sexuálním narážkám,že chtějí vidět mého čuráka (naplno a bez úpav napsáno jak to ta baba řekla) a že je láká mé tělo.Jak jel nějaký traktor kolem po silnici,již si povídala ta pospolitost o jeho nádobí a když ho znala,ihned popisovala!...No!Tak to toho o ženách jak žena teda moc nevítem,když takto píšete,že žena za nic nemůže.Ta se tváří na oko chladně a rezrvovaně,ale na nic jiného nemyslí!To není žádné nevinné stvoření...tal ať se pak nediví,když na ni ten kohout skočí.A takový kohout je pán situace a obrovský fořt a běda slepici když nepodrží.To pak lítá peří po celém dvoře!Za 80 -90 % znásilnění si mohou ta děvčata sama svým nevhodným oblečením a provokativním chováním,to nejsou žádná neviňátka.Myslivci u nás z združení řikali,že když byl na myslivecké chatě techno párty,děvčata z dědiny souložila z přespolníma kudy chodila!Na pařeze v lese,za stodolou,na i na myslivecké chatě.On má takový myslivec totiž dalekohled a všechno vidí a takový dalkohled je strašná zbraň.V chtě již šlo tílko dolů ,prsa venku a již to mizelo pod oknem na kanape!A to se ta pospolitis před párty nikdy nepotkala a neviděla.Správně to říkal major Haluška.Kam čupka nechce,tam pes neskočí.Takže neříkejte,že znásilnění je vždy akt obrany,to nemusí být až tak pravda.Ta je zhusta spolupráce z obou stran .Že toho pak ta dívka lituje a představovala si nějaký románek?Neměla být blbá!...No...vás se ale toto vše co jsem napsal zcela jistě netýká.Vás bych nechtěl urazit.

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 14:07)

Nesmíš se oblíkat jako kůrva, jinak se nediv, že je láká tvoje tělo, chasníku.

nona (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Jahůdko, Jahůdko, vidíte ''Já byl taky vystaven sexuálním narážkám,že chtějí vidět mého čuráka (naplno a bez úpav napsáno jak to ta baba řekla) a že je láká mé tělo.'' Příště si dejte pozor, jaké signály vysíláte nebo vás baba znásliní? Myslíte že to nejde? Ale to víte že jo....''Myslivci u nás z združení řikali,že když byl na myslivecké chatě techno párty, děvčata z dědiny souložila z přespolníma kudy chodila'' A s kým souložila ta děvčata s pařezama nebo s chlapama? S chlapama asi ne, že?..''Že toho pak ta dívka lituje a představovala si nějaký románek?Neměla být blbá!'' Moje řeč, pořádně tu svolodž a hadí plémě potrestat!!!! Vzít spravedlnist a právo do svých mužných rukou:) Odpovíte mi na ty děti a manželku? Ono to dost souvisí...

lalla1 (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

.

ShabbaTot-Jahoda (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

že je mládež vystřelená z kanónu je správné,to je již tak zařízeno,aby se lidstvo množilo.Jenže nelze svádět vinu na chlapa uplně ve všem.To není pravda.

aladin (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Jahodo, velká část žen se strojí pro sebe, aby se sobě líbila !!! Je vidět, že vůbec ženy neznáš !!!

ShabbaTot-Jahoda (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

jo!Tomu mám jako věřit že se strojí pro sebe?..Tak to se jim asi líbí prsa v výstřihu,že?V létě je to nejhorší ...jak se mám jak řidič věnovat řízení nevím,vystřihy na krajnici jsou obecné ohrožení a ty baby to dělají schválně.Ale já jsem chlap,já se tam nedívám,do výstřihu se dívaj ženské jenom kluci.

Cynik - realista (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Jahodo, nepotřebuješ pro sebe podprsenku? Já bych byl ochoten ti nějakou ušít z trenek Škromacha.

Ludva (Po, 4. 7. 2022 - 11:07)

Já tedy ženským věcem nerozumím, ale mám dojem, že existuje nějaká pilulka nebo něco - použije se možná do 24hod po sexu a dítě se nenarodí. Myslím, že je to rozumnější než potrat.

nona (Po, 4. 7. 2022 - 11:07)

:)Ludvo ale to je přesně ono. To přeci nejsou ženské věci. Většinou:) spolu mají sex dva. Potrat je samozřejmě naprosté zvěrstvo,ale opět podílejí se na tom dva. Víš kolik žen má celoživotní trauma z potratu? Hlavně ženy, které jej prodělaly v mládí a ve stáří je pak doženou deprese...neznám jediný případ, kdy by tomu tak bylo u muže

4.7. (Po, 4. 7. 2022 - 18:07)

Jo většinou jsou k tomu dva. Muži se totiž velmi silně bojí ztráty svého mužství. Pro muže je klíčová síla, výkon, moc a úspěch. Samozřejmě pro každého muže tato slova znamenají trochu něco jiného.

Ludva (Po, 4. 7. 2022 - 11:07)

Nono nech toho. Co sem pleteš trauma z potratu. Já tady navrhuji pilulku, jaké problémy s tím spojené neznám, nejsem děd vševěd. Od tebe jsem očekával názor na použití pilulky z pohledu ženy. Se znásilněním a potratem zkušenosti nemám, studovat problémy s tím spojené nemíním. O potratech nemíním diskutovat , protože nevím co k tomu dodat. Jen se zeptal na tvůj názor, ohledně pilulky .

nona (Po, 4. 7. 2022 - 12:07)

Já vůbec neřeším potrat, to je až další level. Tu pilulku taky nějak neznám, domnívám se, že to ani není antikoncepce. Takže pokud dojde k početí, pilulka odstraní plod, tedy pár hodin po početí. Je to méně zatěžující pro tělo matky ....no. Koukám jak to popisují ale to hodně nejasné. Pokud už pronikla spermie do vajíčka, pilulka těhotenství nepřeruší. Pokud ještě ne, tak pomůže. Nejlepší je prostě antikoncepce s tím, že se na ní podílí muž nebo si to hlídá. No a nebo Jahodův koncept, že všechny jsou to kůrvy, tak si to zaslouží

I. (Po, 4. 7. 2022 - 13:07)

Opakuješ se a vyhyýbáš se odpovědi

Cynik - realista (Po, 4. 7. 2022 - 00:07)

Kdepak je ten prďola asi tak? Jak se na toho čuráčka neraguje, tak ho to asi přestane bavit.

aladin (Ne, 3. 7. 2022 - 23:07)

"V Přátelích nebylo dost postav tmavé pleti, omluvila se tvůrkyně seriálu".... Co kdyby jste si udělali průzkum a v něm se zeptali lidí na jejich názor ??? A nebo existuje nějaký itinerář, kolik černých, hnědých, zelených a růžových musí být aby to bylo v souladu s bílými ??? Jděte s tou MULTIKULTI do PRDELE !!!

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 00:07)

To víš, že existuje nařízení, kolik negrů a jiných barevných musí být ve fimu: https://www.idnes.cz/kultura/film-televize/oscar-nova-pravidla.A200909_091850_filmvideo_spm ------------------------------------------- Je zajímané, že u negerských filmů jako je přihlouplý Černý panter, nikomu nevadí, že tam skoro nehrají běloši. Všichni ti američtí protibělošští rasisté by měli jít k psychiatrovi.

Cynik - realista (Po, 4. 7. 2022 - 00:07)

Asi dost s gustem píšeš "negr", co? Jestli nejsi takový čecháčkovský primitiv.

Reklama

Přidat komentář