Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

asi tak (Po, 4. 7. 2022 - 17:07)

"EU bude silná, pokud bude jednotná. Musí se spojit proti Rusku, napsal Fiala pro Politico".... ------------------------------------------------------------------------ No to je esoterika. Náboženství. Je to pobožná proklamace. Místo slovo Rusko si dosaď slovo Satan a máš to. Pobožní se v jednom kuse spojují proti Satanovi. Apel na jednotnost, čili na unifikaci - příznak totality. Opak plurality. Petr Fiala je afektovaný zfanatizovaný cocot. V hlavě má jen místo pro totalitu, unifikaci, nahlašování lidí s jiným názorem na policii, atd. Ale to sračka. Tzn. kdybys ho postavil na frontu, tak si nadělá do kalhot při prvním výstřelu. Vždyť se na něho podívej. Jak je změkčilý a falešný. Nebo ten Lipavský od Pirátů, ministr zahraničí. To je kastrovaná věc - svazácký jukebox.

ShabbaTot-Jahoda (Po, 4. 7. 2022 - 17:07)

Lipavský je antisemita!ČR nepodpořila hlasování ,že Stát Israel je pronásledován teroristy a že EU hnusně stojí na straně islámských palestinských teroristů....zajímavé!....Ale israelský plyn Bruselu smrdět nebude!

asi tak (Po, 4. 7. 2022 - 17:07)

To samé, když si 2m chlap vezme na sebe ženské hadry. Je to srandovní. Rukatý, nohatý, s velkým ohryzkem na krku se nalíčí na ženu - je to směšné. On se vidí v zrcadle a vidí, že není žena. Je tam zcela evidentní záměr šokovat, provokovat bavit se reakcí okolí. No a pitomečci na to skočí a řeší to. :-) Já bych toto nezakazoval. :-) Vždyť je to cirkus zadarmo. :-) Když si někdo na mužské tělo namaluje ženský obličej, je to to samé divadlo, jako kdyby si namaloval obličej černocha nebo mimozemšťana nebo zombie z hororu nebo masku zvířete apod. Je to divadlo a šou...

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 17:07)

Jaký "On se vidí..."? V ženských šatech se vidíš jako převlečený chlap a nalíčný navíc jako buzna. (Z tvého zaujetí pro téma a množství znalostí je jasné, že nevynecháš žádný pride parade ve své blízkosti.) -------------------------- Nestyď se za to, tady už stejně nemáš žádnou reputaci.

asi tak (Po, 4. 7. 2022 - 18:07)

Z tvého zaujetí pro téma a množství znalostí - píše bobek transvestit kradoucí nicky a ženské hadry.... No bobku, já mám znalosti ve všech oborech. Pride parade znám z televize. Jak tam budeš v telce, tak můžeš zamávat, transko. :-)

Cynik - realista (Po, 4. 7. 2022 - 18:07)

Je pravda, že téma máš docela dost zmapované, vůbec bych se nedivil, kdybys ve svých nynějších asi 74 letech využíval dildo.

asi tak (Po, 4. 7. 2022 - 18:07)

Wow, tak ty jsi na 74 leté staříky s dildem? Bobku, tak to máš bizarní fantazie. Tak nezbývá než ti popřát stěstí, aby sis k sobě takového starého bobka s dildem našel. :-) ha ha ha. Teď jsi mě fakt pobavil. :-)

asi tak (Po, 4. 7. 2022 - 18:07)

Takže bobek, co krade nicky si mě zase vyhledal? :-) Bobku, ty ses do mě zamiloval. :-) A zaujalo tě téma převlékaní do ženských šatů. No se nedivím, když kradeš nicky. V reálu kradeš žeským jejich hadry a chodíš v nich. :-) Tys dopadl, bobe. :-) Hlavně ať tě při tom nechytnou cajti, transko... :-)

aladin (Po, 4. 7. 2022 - 17:07)

"All inclusive v oblacích. Nadšenci ukázali létající hotel, který vydrží ve vzduchu roky".... Takovéhle kraviny vás zajímají, ale aby jste zarazili válku na Ukrajině tím, že donutíte Zelenského k jednacimu stolu, na to kašlete a nebo z toho máte také BUSINESS ???

aladin (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

"Česko je jedinou zemí EU, která na jednáních v OSN prosazuje snížení protiizraelské agendy".... To je celkem pochopitelné, vždyť u nás jsou u moci ŽIDÉ !!!

aladin (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

"Šéf českého Vojenského zpravodajství: Rusové se nezastaví. Chtějí zlomit jednotu Západu".... Pod tímto titulkem je tlustě napsáno : DEZINFORMACE !!! Tak co je tady tada ta dezinformace ??? Je to to, co říká šéf zpravodajství a nebo něco jako, že podmět je nevyjádřen ??? Co hodláte pane Beroun udělat s dezinformačními veby mainstrému ??? Česká média zveřejňují nepravdivé informace z Ukrajiny !!! A když to praskne, tak se ani veřejnosti neomluví a neslíbí, že si to příště ověří !!! Vypadá to, jako by jim informace podával SOHR !!! Co s tím uděláte pane Beroun ???

aladin (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

"Odborník radí, jak se chovat při setkání se žralokem! Tohle rozhodně nedělejte!".... Nelezte do vody, kde jsou žraloci, je to jejich teritorium !!!

aladin (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

"Macronovy telefonáty s Putinem: mrazivé, často vyčerpávající a málokdy produktivní. Dokument ukazuje zákulisí diplomacie".... Francie byla jeden z garantů ( Německo) Minských dohod !!! Jak směšné, dva nohsledi a poslušní psíci Amerických Chazarů a Anglických Anglosasů jsou "GARANTY" dohody pro mír !!! CHA, CHA, CHA, to je výsměch všem slušným lidem na celé planetě !!! Stejné záruky, jako kdyby je dával Hitler s Chamberlainem a Daladierem !!!

aladin (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

"Ukrajinští vojáci: Ležíme v zákopu a modlíme se. Je to peklo na zemi".... Poděkujte Zelenskámu, že nepokračoval v Minských dohodách, ale sčuknul se s nepřáteli míru a Ukrajinců a rozpoutal svým jednáním tuto válku !!!

aladin (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

"STAN si zvolí nové vedení v Hradci Králové, Rakušan má podporu".... Rakušane, vrať se do USFT a nebo do Izraele !!! Židů tady máme dost na jejich živení !!!

nona (Po, 4. 7. 2022 - 15:07)

Ještě takhle. Současný feminismus včetně toho extremního, není jen věcí žen ale i mužů. Neboli feministické osobnosti, které za hnutím stojí jsou i muži. A je to o moci a penězích samozřejmě. Co se týká ženy jako subjektu, tedy tomu kdo ''existuje'' oproti mužovi, který spotřebovává...v dnešní době se subjektem, stávají i muži, viz muže, kteří se nechají najímat bohatými ženami jako společníci, muži v reklamách, které předvádí jejich tělo, muži jako modelové, konečně i různí umělci šoubynysu...A vzhledem ke smutnému trendu x pohlaví nebo tedy sociálních statutů, nebudeme už ani schopni rozeznat, kdo je žena. Kdo muž. Současný modní trend, který začal tím, že muži začali protestovat, aby společnost přijala jejich oblékání se jako ženy (podprsenky, prádlo, punčocháče, sukně...) to dopracoval tak daleko, že existují návrhářské firmy, které propagují (a mají úspěch) bezpohlavní oblékání, šperky atd. Neboli všem stejně.

aladin (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

nono, nazývejme věci správnám jménem, tito "muži". nejsou muři, jsou to geyové a transvestiti, v obou případech mají narušený genetický kůd, je sice pravda, že za to nemohou, ale aby se majoritní společnost řídila jejich zvrácenými názory, či plány nepřipadá v ůvahu !!! Ale ten zakopaný pes je jinde : Jsou za tím Chazarové a Anglosasové !!! Je to plán na rozvrácení společnosti, na znčení vztahů normálních lidí a následně jejich úplného ovládnutí tím, že jim vezmou jakoukoliv jistotu a z lidí udělají skutečné ovce !!! Pokud ve objeví nějací "vlci", brojící proti tomuhle devastačnímu programu, tak je demokraticky zlikvidují !!! Máme krásnou budoucnost a to pod vedením dvou nejhurších etnik na planetě !!!!!!

asi tak (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Aladine, ty mícháš hruška s jablky a se švestkami. Transvestit není to samé, co transsexuál transgender nebo nebinární a gay je zase něco jiného. Transvestit je někdo, kdo se převlíká do ženských šatů a ženského prádla. To může být kdokoli. Většinou to jsou heterosexuálové. Transgender = transsexuál je někdo, kdo se nejen převlíká, ale cítí se jako žena v mužském těle. Nebinární, ten se cítí jako něco neurčitého. Proti tomu gay je spokojený s mužským tělem a nepřevlíká se do ničeho. Takže to nemíchej dohromady. No a co se týká těch transgender, tak zčásti je to móda, zčásti mají určité vrozené věci a taky hraje roli zranění psychiky. Jsou kluci, co jim něco ošklivého řekl jejich otec. Třebas při sportu ten kluk prohrál, nebo se rozplakal a jeho otec mu řekl, že je jako holka. A to je pro něj zraňující a funguje to jako prokletí. Tzn. vryje se to do psychiky. Ten kluk pak někdy dojde k tomu, že agresi obrátí proti sobě a skutečně do ženy stylizuje. S tím se dá pracovat. Když je ten kluk mladý, dá se ovlivnit tak, že do žádné tranzice nespadne, ale naopak vybuduje si sebevědomí.

nona (Po, 4. 7. 2022 - 16:07)

Ale kdepak, aladine. Když pominu tvoji chazarskou teorii, tak nemáš pravdu alespoň ohledně gayů. Mám mezi nimi několik přátel, většinou jsou to velmi ambiciozní muži, kteří jsou ve svých oborech mnohdy lepší než hetero. Důvodem je to, že mají více času na průběžné vzdělávání se např, právě proto, že nemají standradní rodinu, takže mají více času a síly se do věci ponořit. A o se týká jejich vzhledu, tak taky nee, všichni jsou to sice pěkní chlapi (ale to jsou mnohdy i hetero), a věř mi, že na první pohled nepoznáš, že jsou gay. Ženské oko zaplesá, bohužel u nich máme smůlu:)

asi tak (Po, 4. 7. 2022 - 17:07)

Podle mých zkušeností je to tak, že ti chlapi, co jsou afektovaní a výrazně zženštilí, to hrají. Je to póza. Znal jsem jednoho takového a dělal to hlavně na veřejnosti. Když mě obecenstvo. Když mluvil jen se mnou a neměl publikum, tak se choval normálně, neafektovaně. Ptal jsem se ho, proč se takto chová a on mi řekl, že ho baví provokovat a že to dělá schválně. Že si vychutnává reakce okolí a chce být v centru pozornosti. Takže je to hra. Ostatně ve škole jsem mezi žáky nikdy takového žáka neměl. Takže to není vrozené. Přehnané zženštilost, afektovanost, rozhazování rukama, šišlání, atd. - to je záměr. Je to divadelní číslo. Ti lidi to dělají jen když mají komu to předvádět. Doma o samotě to nedělají. Nebavilo by je to. Taková je realita.

Reklama

Přidat komentář