Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

Tady to máš, bobku. Na rozdíl od ostatních testů nemusíš platit. http://www.brno-online.cz/iqt/iqt.htm

Cynik - realista (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

https://forum.doupe.zive.cz/viewtopic.php?style=5&f=520&t=1058434

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 22:07)

Car Alexandr došel až do Paříže. ------------------------
(Stalinova odpověď na lichotku amerického velvyslance v SSSR W. A. Harrimana na Postupimské konferenci, že pro Stalina muselo být příjemné, když ruská vojska stanula v Berlíně.)

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 22:07)

Jediné, co je na městech jako Detroit zajímavé, že tam všude proběhl White Escape, dříve bělošské čtvrti převzali barevní, a Amerika to de facto tají. Hlavně vychcaní demokraté, kterým se nehodí do krámu mluvit o tom, jaká jsou barevní svoloč. A aby tomu nasadili korunu, v San Franciscu zrušili policii, protože barevní si stěžovali, že její přítomnost je provokuje. (Zločinnost rázem vzrostla o několik set procent, a policie je zpět.) ------------------------ https://cnn.iprima.cz/v-san-franciscu-se-uz-krade-za-bileho-dne-obchody-jsou-bezmocne-a-zaviraji-30135

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 21:07)

Johnson, kdyz vyexpedoval uprchlíky z Calais Dunquerque přeplutí do Afriky, tak jak ted sleduji, v době snahy dostat se do GB z Calais odplulo do GBza dvě noci na 600 ilegálů na gumových člunech a za tmy. Merkel jich asi nevrátila ani jednoho, no nic. Nazdar.

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 21:07)

Paroubek alias Rocco.. Ne, tak toho ne. No, Tihle ziskovkáři co podporují práva mandelinek a lamy alpaky v zoo a hubí cirkusáky, těm by lamač hřbetních a zadních pokožek technařů asi nepodporoval, ale to nestačí.

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 21:07)

Asitake, napiš rychle něco inteligentního, jinak se nezbavíš podezření, že patříš do mateřské školky.

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 22:07)

Asitake, napiš rychle něco inteligentního, jinak se nezbavíš podezření, že patříš do mateřské školky. ------------------------------------------- No jo, středoškoláku Rakato. Každý nemůže mít SŠ a IQ 110 jako ty. :-)

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 21:07)

Asitak ve svém životopisu píše, jak mu Rusko nic neříká, ale najednout se z něho vyklubal proruský motýl. Rozumí dobře Putinovi a zná i názory Rusů. Špatně utajený nohsled východu. Tfůůůj.

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 22:07)

Nepsal jsem tu žádný životopis, bobku Rakato. :-) Psal jsem o tom, že právě nerozumím Rusku ani Putinovi, proto bych je nedráždil. Je to nějaký divný východní medvěd, kterému nerozumím. Proto bych k němu nelezl. Ty chceš jadernou válku. Já se do jaderné války zas tak neženu jako ty, bobku. I když mám větší část života za sebou a čeká mě stárnutí. Takže zase nějak extra na životě nelpím. Ale že bych se hnal do jaderné války jako ty - to zas ne. Už to chápeš, bobku? :-)

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 21:07)

Hlavně, že v USA jsiu normální a nedovolili nastěhovat do opuštěných domů spodinu celého USA, žádní příspěvkářští podnikatelé tam nemaj šanci a Detroit nedá ani na osvětlení a světla vypl na křiživatkách, z krachu se dostal až asi 2018.Proto možná úspěch Trumpa, ten to vytěžil.

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 21:07)

Detroit, město duchů, hospodářská krize zničila autkmobilový průmysl v USA, vláda pomohla big three automobilkám, ale dělníci ztratili práci a byty nemělu smysl a musely se zbourat. Nyní tam jezdí " povodnoví turisti" na prohlídky opuštěných továren. Všechny místa v USA nejsou jak NY.

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 21:07)

Soc dem jsem volil zejména když tam byl Paroubek. Ale stejně vládu nesestavil a byl tam Topolánek. Jinak předtím, když byl u vlády jednu chvíli Paroubek, tak to bylo něco, co bylo pro mě vyhovující. Páč Paroubek nechal zestříkat vodními děly smažky na nelegálním Čzech teku, kde obsadili cizí louku. I Pirát Bartoš dostal dávku vody do ksichtu. Ale v bedně se mu nerozsvítilo. Naopak, ještě porezly závity. Kdyby byl u moci Paroubek v Česku dneska, jsem si jist, že by smažce Zelenskému neposílal zbraně, ale poslal by mu dávku studené vody. :-)

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 21:07)

OTAN/NATO je vstupenka k byznisu. ČR nemá obchod v zahraničí, Francihzi třeba v Keňi ovocnáři v Nairobi, nebo uranové doly v Zinderu, třebas patřit do lepšího klubu. Rusko se odřízlo samo.

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 20:07)

mapa výsledků voleb dokazuje, že ta země je dlouhodbě rozdělena na poruskou část - modrá a prozápadní část - žlutooranžová

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 20:07)

https://bit.ly/3R6ZBdN

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 19:07)

Jo tak bobek Rakato to taky nevydržel a přišel dolejzat. :-)

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 19:07)

Pro trám v oku svém třísku v oku druhého vidí. Asi-tak si lže do vl. kapsy. Partikulární zájmy Putina vládnout nadřadil nad budoucnost Ruska.

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 20:07)

Pro trám v oku svém třísku v oku druhého vidí. Asi-tak si lže do vl. kapsy. Partikulární zájmy Putina vládnout nadřadil nad budoucnost Ruska. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Wow, a co jsou zájmy Ruska? Aby to bylo zpátky zase jako za ožraly Jelcina? Tedy rozprodávat ruské bohatství západu? Chtěl bys tam zase ožralého flegmatika, jo? :-) Jenže Rusové to vidí jinak. :-) Putin má jejich podporu. A když zabiješ Putina, přijde někdo mnohem méně prozápadní.

sdfg (Pá, 1. 7. 2022 - 20:07)

Hele, já ani ty nejsme Rusové a já byl na demonstraci Rusů proti válce a byl jich plný Staromák. Máme štestí, že nejsou teď v Rusku, je to intelektuální elita, která nejde proti Evropě, tak nemel bláboly o Putinovi co je příliš pro evropský. Jsi to co pan prezident označuje " čučkař" či mentální spodina národa a nádherný blbec, také se velmi bavíme, já a celá hrdá socdem.

Reklama

Přidat komentář