Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

asi tak (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

"nedal bych jedincům tvého typu ani maturitní vysvědčení" ------------------------------------------------------------------------ píše bobek bez vzdělání, co krade nicky. :-) Půvabné. .-)

Cynik - realista (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

A možná Nona ti ty tvoje sračky žere, kdo ví:)

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

Asitak perlí: "Zatím si toho važ, že vás navštívili někdo s mým intelektem, VŠ a IQ 135. Mám státnice z češtiny a matematiky za jedna." Bože, až tak psychiatricky průhledného jsem tě nečekal. --------------- Napiš ještě něco o sobě, ať nemusím dělat diagnózu ze sémantického rozboru textu, pižmoni. Asi ještě pobavíš.

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

Proč je ten Asitak tak ukecaný? Proč ti prázdní nejvíce duní? Kvantitou kvalitu nedostaneš, spamový mužíčku.

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

Inteligence se projevuje jak kvalitou, tak kvantitou, bobku. Ty máš nižší IQ, tím pádem jsi méně produktivní, stihneš méně mentální činnosti za danou časovou jednotku. Já tě převážím jak v oblasti kvality, tak kvantity. Vždycky budeš za mnou kulhat jak v množství textu, tak v intenzitě obsahu.

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

Řídká, kdesi vyčtená moudra vydáváš za kvalitu? Jsi jen trapný kompilátor s rozumem na úrovni mateřské školky. -------------------- Ale na ulici bych měl před tebou respekt - psychopatům se vždy vyhýbám. ------------------------------- Už tě vidím, jak v hospodě s krví nalitýma očima strkáš před obličej hostů své vysvědčení, že máš papír na to, že jsi nejchytřejší v místnosti.

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

"Řídká, kdesi vyčtená moudra vydáváš za kvalitu?" -------------------------------------------------------------------------------------- To tu dělá bobek Rakato a pak ten druhý bobek, co krade nicky.

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

"Už tě vidím, jak v hospodě s krví nalitýma očima strkáš před obličej hostů...." ------------------------------------------------------------------------------------ No vidíš, bobku. IQ ani vzdělání, ani znalosti nemáš, ale máš bujnou fantazii. Vidíš krev, oči, nalité oči, hospodu, atd. Třeba z tebe bude Joanne Rowlingová.

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

Napiš něco třeba na téma, který stát by pro nás byl dobrým spojencem. Masaryk sice říkal, že musíme balancovat mezi západem a východem, ale dnes po Ukrajině by ho určitě to balancování přešlo. A máš rád Fialu? ---------------------------------------- Já nikde solidního spojence nevidím, jen samé západní štváče, kteří slintají blahem, že Ukrajinci za ně bojují s Ruskem. Jsou tak v politicky zcela korektní situaci, kdy Rusko dostává po čumáku, ale přitom neumírá žádný západní občan.

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 22:07)

https://1url.cz/3rW81

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

Pajdák? Fakt? A všechno šmrncnuté didaktikou? Tím bych se nechlubil. Jen doufám, že psychopata nepustili mezi děti, protože to by je doživotně poznamenalo.

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

"Jen doufám, že psychopata nepustili mezi děti, protože to by je doživotně poznamenalo." ------------------------------------------------------------------ A o tom, kdo je psychopat, rozhoduje bobek s výučním listem, co krade nicky. :-)

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

"Pajdák? Fakt? A všechno šmrncnuté didaktikou? Tím bych se nechlubil." ---------------------------------------------------- No tím se chlubit nemůžeš, protože to nemáš, bobku.

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 22:07)

Stejně je to srandovní. Já jsem přestal chodit na vlákno o existenci Boha a Ježíškovi, kde řádil ten polohloupý a polochytrý pavouk Rakato a on přilezl sem. :-) Rakato, chvíli mě bavilo tě číst. Asi tak dva dny. Ale po dvou dnech mi fakt středoškolák s IQ 110 nemá co dát. Ty si jedeš svůj velmi omezený kafemlejnek. Nevztekej se, že jsem tam odešel a nechodím tam. Opravdu tě nečtu. Jsi nudný a opakující se. Tady jsou sice taky jen lidi se ZŠ nebo SŠ (kromě Touhy Niny), ale nejsou tak monotónní jako ty. A samozřejmě že na mě nemáš, bobku. Já tu taky nebudu pořád. Zatím si toho važ, že vás navštívili někdo s mým intelektem, VŠ a IQ 135. Mám státnice z češtiny a matematiky za jedna. Takových lidí moc za život nepotkáš, bobku. :-) Važ si toho. Je to pro tebe čest a dočasná výsada. :-)

Cynik - realista (Pá, 1. 7. 2022 - 22:07)

IQ 135:-)), dobrý vtip, pane "zdrojový průměre":-) Ty jsi ale trumbelín.

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

pane "zdrojový průměre" ------------- ano, přesně tak se postupuje. Různé zdroje a pak se udělá průměr. Přesně takto se studuje i na VŠ. Nabereš si několik knih a skript od různých autorů a udělá se z toho průměr. Páč čím více autorů, tím rozmanitější pohledy na tu samou věc. A právě tím se získává vhled do dané problematiky. To je dokonce základ jakéhokoli studia. Diverzita zdrojů a diverzita autorů. Z toho, jak se tomu hloupě vysmíváš, se dá odvodit, že vzdělání nemáš. Jinak bys to věděl.

Cynik - realista (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

Na vysoké škole se používají pojmy kritický přístup ke zdrojům, primární zdroj atd., žádná taková pičovina typu, že "já, trumbelín asi tak si vezmu "mainstream" a "alternativu" a zprůměruju to".

asi tak (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

Ty jsi na VŠ nebyl, nevíš, co se tam používá. A v oblasti vědy taky existuje mainstream a alternativa. A často se ukáže, že alternativa nebo menšina vědců měla pravdu. Často právě ty největší vědecké objevy udělali ti, co šli proti proudu a proti mainstreamu ve vědě dané doby. Jsi nevzdělaná píča, bobku.

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

Zase nudíš? Nakopat!

Cynik - realista (Pá, 1. 7. 2022 - 23:07)

To už nezakečáš, trumbelíne - tvůj přístup ke zdrojům neodpívída ani maturantovi.

Reklama

Přidat komentář