Reklama

spodní prádlo u chlapců

Marcela (Pá, 1. 7. 2022 - 19:07)

Mám syna 14 let a u nás doma letí miniprádlo. Syn nosí běžně slipy, tanga nebo jocksy. Koupila jsem mu i boxerky, ale leží na dně šuplíku. To samé je i u plavek, šortky jsou hozené ve skříni a když jde syn do bazénu, tak pouze ve slipových plavkách.

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 19:07)

jj slipový plavky jsou dobrý ale lepší jsou dívčí co mám po sestře

JA (Pá, 1. 7. 2022 - 19:07)

Tak to ma u mna Vas syn obovske plus. Dnes vidiet mlade kluky na bazene tak mozno 1 z 30 ma slipove plavky. Ostatni tie kratasove po kolena a sem tam aj boxerky po nimi. A sam chcel slipy tanga a jocksy nosit skusit alebo na Vase naliehanie?

Marcela (St, 6. 7. 2022 - 01:07)

Slipy měl vždycky, ale tanga a jocksy si vybral sám.

JA (St, 6. 7. 2022 - 10:07)

Tak to je zaujimave. Myslite ze to je na podnet niekoho z kamaratov ci spoluziakov? Nemate pocit ci nie je nahodou gay? Alebo ci ho to pradlo nevzrusuje?

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 10:07)

To musí bejt hned gay? Nemůžou se mu prostě líbit tanga, nebo se v nich cítit jednoduše v pohodě? Vždyť kalhotky se nosí krásně a člověk nemusí bejt hned gay. Ať si každý nosí co se mu prostě líbí.

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 13:07)

ano souhlasím já mám kalhotky a plavky po sestře a jsou mi pohodlné a líbí se mi holky

M. (Čt, 7. 7. 2022 - 11:07)

Souhlas, Moje holka mi taky dala k narozkám dámská string tanga, protože na léto jsou ideální a nepařím se v nich. Loni jsem si je u ní zkoušel a půjčil a od té doby na ně nedám dopustit. V zimě nosím boxerky. Holka z toho nedělá drama, její kamarádky si zvykly a je jim to jedno. Tak nechápu, proč je hned každý označován za gaye nebo trans. Je snad jedno kdo co nosí a co mu vyhovuje.

Nina (Pá, 1. 7. 2022 - 19:07)

Teda ty boxerky po šortky na plavání je děsně hloupá móda puberťáků, hlavně na bazénu. Jednak je tu nebezpečí nastydnuti močáku, ale hlavně je to odpudivé když si takhle přeperou spodní prádlo! Syn to má zakázané,taky k tomu inklinuje.

Anonim (Čt, 30. 6. 2022 - 19:06)

Poslušní chlapečci patří jedině do slipů.

Návštěvník (Po, 27. 6. 2022 - 15:06)

Nevěřím klukům,kteří tvrdí,že se jim líbí nosit holčičí kalhotky.V kalhotkách totiž není místo na pytel s koulema nebo na stopořenej čůrák.Ale maminkám náctiletejch se obtaženej pytel a pták líbí.Nejradši by koukali na nahé kluky.

JA (Út, 28. 6. 2022 - 07:06)

Suhlasim s Vami. Niektore nazory tu hranicia s uchylarnou az pedofiliou. Ale verim, ze su aj matky, ktore nutia synom tanga ci mozno aj tie divci kalhotky a pak si libuju v tom, ze ho vidia jak mu to je malicke a jak mu v tom stoji. Zial, uchylne matky no

Nina (Pá, 1. 7. 2022 - 17:07)

To snad není úchylka koupit synovi hezké prádlo, klidně i hodně minimální, je to přece hezké. Dívčí prádlo ale na kluky nepatří, to už je ujetý!

Pavel (So, 2. 7. 2022 - 13:07)

Proč ujetý? Při sexu jsem mojí holce zabavil ty její malinkatý tanga a šla domů na ostro. Na další schůzku jsem si je vzal na sebe. Koukla na mě a s úsměvem řekla, že skvělé, že nemusí nic svlékat a stačí jen odhrnout. Dost mě překvapila, já čekal trochu jinou reakci. Vykecala to ovšem svojí kamarádce a ta přišla s ní a chtěla mě vidět a smála se tomu, teď už je ale taky v pohodě. Na klucích je kde co ujetý, ale holky můžou nosit všechno?

Andrea (So, 2. 7. 2022 - 00:07)

Jaké hodně minimální prádlo máte na mysli? Tanga?

Nina (Pá, 8. 7. 2022 - 19:07)

Ano, klidně nízká boková tanga. Ale v pánském provedení samozřejmě.

Jarka (Čt, 14. 7. 2022 - 16:07)

Souhlasím. Klukovi jsme dali k patnáctinám tanga Roberto Luca, krása pohledět! Jen si ještě musí zvyknout mít je v zadečku, ale jinak pohoda.

Dara (Pá, 15. 7. 2022 - 10:07)

Před pár dny jsem synovi také koupila spodní prádlo Roberto Lucca. Vše měli označené jako pánské velikosti, ale našla jsem tam i slipy, plavky a tanga, jež klukovi padly, a pokud ne hned teď, tak za rok určitě. Syn má pěknou postavu, dokonce pro jeden obchoďák dělá i fotky, před nedávnem na zimní sezónu. A taktéž starší dcera je sem tam k vidění na oblečení pro teenagery. Ale zpět. Syn raděj nosí slipy. Tanga sice na sebe taky dá, avšak nedá dopustit na ty slipy.

OndřejC (Pá, 15. 7. 2022 - 10:07)

Jak je syn starý?

Dara (Pá, 15. 7. 2022 - 10:07)

V dubnu měl 14.

Reklama

Přidat komentář