Reklama

spodní prádlo u chlapců

Zuzka (So, 25. 6. 2022 - 06:06)

Puberťáka je dobré držet v těsném prádle. A pod koupací šortky dávat co nejtěsnější slipové plavky (tanga). Pak se mu to může stavět jak chce, ale nebude to vidět.

Jitka (So, 25. 6. 2022 - 07:06)

Takto to řeším u syna. Bylo mu 13 a má ho napnutýho snad pořád. Když se jdeme koupat, tak pod šortky si bere těsné miniplavky. Vždycky mu je předtím připravím. Jen když leží na pláži na zádech, tak je trošku znát že ho má napnutýho, ale toho si spíš všimnu jenom já.

Iveta (Pá, 24. 6. 2022 - 21:06)

Ano, ten náš ma taky male plavečky ale častěji chodíme na nuda pláž. Skoro pořad ho ma nahoru.

Návštěvník (Čt, 23. 6. 2022 - 06:06)

lepší jsou dívčí kalhotky co mám po sestře

Adam (St, 22. 6. 2022 - 20:06)

Stejnou službu, jako slipy splní i panska tanga,jockrepy i boxerky. Ono spíš opravdu záleží na postavě, jakou kluk má. Na stihlem muzi s uzkymi boky vypadá vše dobře.

Zuzka (So, 18. 6. 2022 - 11:06)

Mladý kluk, stejně jako mladá dívka by tanga nosit měli, sluší jim to a patří to k mladým.

Verča (So, 18. 6. 2022 - 13:06)

Řekněte mi Zuzko, proč se velká část mladých kluků jejich nošení tak vzpěčuje, zatímco pro většinu mladých dívek je to žádané prádlo?

Zuzka (Ne, 19. 6. 2022 - 08:06)

Nejsou ochotni pro eleganci obětovat trochu pohodlí. Tak si to mezi sebou navzájem zošklivují. Pak takové prádlo nemá popularitu.

Hela (So, 18. 6. 2022 - 18:06)

Než odpoví Zuzka, tak přidám svůj názor. Kluci se od určitého věku začnou velice stydět. Poznala jsem to u svých synů, kteří teď mají 15 a 17. Prostě jak jim táhne na 12 , o třináctiletých ani nemluvě, tak vše, co se týče jejich sexuálního života úplně šíleně skrývají. Toho mého mladšího jsem ve slipech viděla minimálně. Ale u vody samozřejmě zcela běžně, jenom doma si až moc chránil to svoje soukromí. Takže začátek je už v té pubertě a to se přenáší i do let, kdy má ten kluk kolem osmnácti.

JA (So, 18. 6. 2022 - 19:06)

Máte pravdu, to len Zuzka myslí, že tangá na deťoch sú úplne v poriadku

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 10:06)

A proč by neměly být v pořádku? Když jsou vedra, tak si půjčuju od sestry, protože ta má jen takové to nic a nepařím se v nich a tanga nosím normálně. A fakt na kluky nejsem. Holka co s ní chodím koukala, ale prohlásila, že když se v nich cítím v pohodě, tak že je to moje věc. Víc kolem nich dělaly její kamarádky, ale časem se uklidnily, když poznaly, že nejsem divný. Nejhorší bylo, když mě loni vytáhly na chatu a byly tam jen ta moje a ty její kamarádky. To mě stále musely vidět a to jejich šeptání a uculování byl děs.

AJ (Pá, 17. 6. 2022 - 12:06)

Začal jsem před 14 dny chodit s jinou holkou a měl jsem obavy, co řekne na to, že nosím tanga. Překvapila mě, že ji nevadí, že nosí taky tanga, tak proč bych já nemohl taky.

Návštěvník (So, 18. 6. 2022 - 00:06)

lidem obecně je jedno co kdo nosí.Když jim je to pohodlné ať to nosí, hlavně že je psychicky v pohodě, pokud s tebou bude chtít spát, stejně ty tanga sundáš ,a bobeš jak te bůh stvořil, až pak máš problém, banděro jako tanga jen tak nesundáš

Zdeněk (Pá, 17. 6. 2022 - 10:06)

také mě mamka koupila na zkoušku troje tanga protože jsem byl zvědavý jak se nosí před 17lety a nosím jak tanga tak slipy a moje přítelkyně mě řekla že ji to nevadí že si má každý nosit co je mu pohodlné.

Návštěvník (Čt, 16. 6. 2022 - 11:06)

holek se bojím, moc mluví.

Návštěvník (Čt, 16. 6. 2022 - 14:06)

????

Adam (Čt, 16. 6. 2022 - 09:06)

Je mi 18 a nosím boxerky. Rád nosím Calvin Klein boxerky s gumou ven z riflí a zrovna jsem si koupil jedny nové. Moc bych ale potřeboval radu jestli mi sluší víc boxerky nebo jestli si mám koupit radši slipy. Tak bych ocenil kdyby je se mnou někdo zkusil jít koupit do obchodu a v kabince mi řekl jak mi sedí.

JA (Čt, 16. 6. 2022 - 17:06)

Odkial si

Adam (Pá, 17. 6. 2022 - 08:06)

Z Ostravy

JA (Pá, 17. 6. 2022 - 10:06)

Ja tiez. Z ktorej casti OVI si? Kam rad chodis kupovat pradlo?

Reklama

Přidat komentář