Reklama

Gamblerství

Kamil (So, 25. 6. 2022 - 03:06)

Ahoj všichni, dlouho jsem nic nenapsal a ani tuto diskuzi nenavštívil. O to je pro mě větší a pozitivní překvapení, že se tu věcně diskutuje, nepíší tu různé anonymové své nesmysly či "mimoňové z Nabertekurz..." :-)
Ali - z Tvých příspěvků je vidět, že víš o čem mluvíš, v hlavě to máš dobře srovnané, ale ten náš nepřítel je opravdu pěkný hajzl a čeká právě na takové ty okamžiky, kdy jsme slabý a zranitelní (máme upito, starosti, špatnou náladu, atd.). hezky se čte, že si bažení odolala...bohužel dřív nebo později tomu budeš muset čelit znova a znova :-/ Nepřemýšlela jsi o zapsání se do registru?

Gambler z Prahy - mám radost, že se Ti daří delší dobu abstinovat...pamatuju si na své začátky, kdy jsem tu vypisoval každý den, co jsem dělal, jak se cítil a těšil se až budu mít třeba 600 dní "bez gamblu" :-) přišlo mi to tak neuvěřitelně vysoké čislo a říkal si, že pokud to vydržím, tak bude dobře :-)...a ono to uteklo ani nevím jak

Opět v gamblu (St, 22. 6. 2022 - 11:06)

30tis momentálně mám a musim to ještě zkusit prostě musím.

Mistre (St, 22. 6. 2022 - 15:06)

Dneska úlet od bookmakerů. Putintseva -Kalinina Kalinina vyhraje má teď formu a Putintsevu zlobí ruka. Kurz 1.84 u tipsportu za 30000 máš 25200 bez práce. To na ulici nenajdeš;!!!!

Annonnym (St, 22. 6. 2022 - 12:06)

Večer napiš kolik jsi v plusu jsem zvědavý ,hlavně že nemáš nic ,zaplať nájem aspoň a nezapomeň brečet ,musel bys být hodně dobrý a chytit kurz aby jsi z toho udělal milion stačí párkrát chytit kurz 2 a několikrát za sebou vyhrát a bude po problemu

Opět v gamblu (Út, 21. 6. 2022 - 23:06)

Seru na vas, seru na všechno. Jak mam začít znovu když nemam nic a dluhy několik milionů. Co? Seru na vás

Annonnym (St, 22. 6. 2022 - 06:06)

No tak musíš jít cestou insolvence ,pokud projdeš léčbou soud k tomu přihlidne ,pokud pracuješ což asi jo super,zvedni prdel evidentně internet máš najdi si buď bezplatné poradny nebo i nějaké adikologicke centrum tam ti pomůžou s oddlužením,jen nesmíš hrát a sekat další dluhy ,my gambleri dokážeme dobře skučet když nejsou prachy,sám to dokazuješ,prospi
se pořádně a pak zvedni prdel a jdi se někam zeptat ,já když to se tu tak se v tom plavání 6nebo 7let ?pokud ti to vyjde 5let v insolvenci sletí rychle ,nejsi sám ,dneska má dluhy kde kdo a v mojí práci snad každý druhý má insolvenci a nejvíc jak potrefená husa

Inkvizitor (St, 22. 6. 2022 - 05:06)

Skoč pod vlak ! Nasekáš sice další dluhy za zpoždění ale nemusíš to platit už.

gembler z Prahy (Út, 21. 6. 2022 - 20:06)

Ozývám se opět po nějaké době (už nějakých 50 dní abstinence), abych sdílel svoje zážitky a pocity. Dlužím hodně peněz, a snažím se tak šetřit, kde to jde, takže to jakžtakž finančně zvládám. Je to ale boj. Už mě několikrát napadlo, že si prostě zahraju, vyhraju velkou částku a tím splatím všechny svoje dluhy a konečně bude trochu klid a prostor. Tak to ale nefunguje. I kdybych čirou náhodou něco vyhrál, okamžitě bych do toho zpátky spadnul a kolotoč by mohl znovu začít. Nikdy bych neměl dost, pořád bych chtěl víc a víc, až bych nakonec skončil ještě ve větší díře, než jsem byl předtím. A nemluvě o tom, kolik bych tím zbytečně ztratil času. Už nikdy víc, je čas žít svobodně!

Opět v gamblu (Po, 20. 6. 2022 - 22:06)

Já už to mrdam, je mi ze sebe zle

anonym (Út, 21. 6. 2022 - 07:06)

Nevzdávej to tak lehce! Ukonči to hned, svěř se někomu blízkému, ať nejsi na vše sám, je to těžké, bude to těžké ale žít normální život za to stojí! Držím palce ze všech sil!

Annonnym (Út, 21. 6. 2022 - 05:06)

To většinou všem ,já se též nenávidím ,co se dá dělat ,jako osobou sebou pohrdám došly mi cigarety je mi zle ze sebe samého , tak nemám ani co kouřit ,peníze nikde neseženu ,nikde mi nepůjčí to ani zkoušet nebudu ,do nebankovek nejdu tolik rozumu mi snad zbylo,snad nějakou lež vymyslet a půjčit si od rodiny a pak vrátit a začít nanovo,vzal jsem peníze a poslal doporučený a ověřený dopis na zápis stalo mě to 100dohromady ,začít od znova a doufat že bude lépe a příští rok se to nebude opakovat ,moc možností nemáš jsi chlap zkusit si najít brigádu a dřít i o víkendech ,změnit práci to je risk ale vzhledem že všude dlužíš tak možná tě vykopnout sami nebo jít do insolvence ,kdyby šlo všechno smazat ,odpustit všechny dluhy a začít na nule ,ale to je pohádka která v reálném životě neexistuje ,chtěl bych tě povzbudit ,ale sám toho mám dost jediná cesta nehrát nedělat dluhy a splácet pokud ti není 60 let tak máš ještě šanci na normální život

Opět v gamblu (Po, 20. 6. 2022 - 17:06)

Asi hodně. Přesně nevím. Jel jsem na hraně přežít každý měsíc a ten tlak byl obrovský az to nešlo vydržet a dát to všechno najednou. Dlužím za podnájem, peníze v práci, všude kolem. Mam obrovské dluhs z hraní před tím, nejak jsem to splácel, ale uz to bylo moc.

Annonnym (Po, 20. 6. 2022 - 19:06)

Věřím ti ,že tlak na splácení a život na hraně příjmu je strašný ,dokážu si to velmi živě představit ,jak ti v jednu chvíli je všechno tak nějak jedno ,hraní na chvilku zalepí ten stereotyp splácení a vlastně ničeho od ničemu ,že třeba vyhraješ to se nestane ,já vím že nehraju pro peníze ,peníze mi dávají možnost tu hru prodloužit a pokud peníze jsou jsem schopen hrát dokud tělo nevypoví službu ,to že tam nasypes vše co máš a ještě se zadluzis si uvědomíš až dojdou peníze a ty vychladneš,to je většinou už pozdě a pak přichází ta pravá morální kocovina ,sliby jak dlouho jsi nehrál ,já rok co jsem byl v registru ,nejsem na tom tak finančně špatně jak ty ,ale během roku jsem stejně nic v podstatě neměl,ten finanční deficit co jsem posouval před sebe mě dohnal a já každý měsíc musel dávat stále peníze navíc , spouštěč asi u mě byl asi ta nespokojenost ,že rok nehraješ v podstatě furt něco platíš a nic nemaš,tak si myslím že to byla poslední kapka kdy jsem si řekl séru na to,jen teď už to nechci dál zase tak táhnout ,zažil jsem si v podstatě 2x teď být měsíc před výplatou ,teď to absolvují po třetí a po čtvrté už bych to psychicky nedal abych 4dny po výplatě byl opět před výplatou

Opět v gamblu (Po, 20. 6. 2022 - 14:06)

Zmar, morální kocovina a dluhy po cirka 14ti denním návratu ke gamblu. Otřesný a finančne devastujici. Co dal?? Nevim..

Naberte kurz (Út, 21. 6. 2022 - 14:06)

Zdravím,
pocity, které popisuje, mohou prožívat i ostatní hráči. Řešení je mnoho – bezplatní dluhoví poradci, odborníci na hazardní hraní a závislost, opatření, která můžete podniknout Vy sám - zápis do rejstříku, mobilní aplikace blokující hazard,... Možná hledáte pochopení Vaší situace či o ní chcete pouze mluvit. S tím i hledáním řešení ušitým na míru Vám můžeme pomoci. Naberte kurz

Annonnym (Po, 20. 6. 2022 - 16:06)

Ano morální kocovina ,kolik tě to vyhození z kopýtka stalo ?a co tě zastavilo

Opět v gamblu (Po, 20. 6. 2022 - 12:06)

Opět jsem v tom..

anonym (Po, 20. 6. 2022 - 12:06)

Ali děkuji za upřímnost. Vážím si toho, vím, co jsi napsala, vím co sis prožila, měli jsme podobnou zkušenost a říkali jsme si, že nic horšího nás nemůže potkat. A .. stalo se. Nechci tady rozepisovat svůj osud, nechci si ztěžovat ani v nikom vyvolávat smutek, toho mám sama nad hlavu. Žene mně vpřed, když napíšeš, že máš sílu, odvahu se vším skoncovat a nevzdát se. Pak to, co jsem tady napsala, mělo nějaký smysl. Přála bych si to pro všechny ostatní. Taky na Tebe myslím, začala jsi dobře, vydrž. Budu to sledovat, piš. Přeji hezké letní dny a moc síly!

Ali (St, 22. 6. 2022 - 23:06)

Dobrý večer tobě, dobrý večer všem, co přispívají nebo jen nahlíží. Dva dny jsem se neozvala, ale očima jsem to zde sledovala. Měla jsem dost práce, nejen v zaměstnání, ale i doma, tak nějak nebyl čas napsat. Jsem moc ráda, že se ozval gembler z Prahy, že i nadále pokračuje v abstinenci. Mám z toho upřímnou radost. Také držím a jsem částečně překvapená, že to nebolí, že odvolávám, přesto, že včera, kdy jsme si dali doma vínko, bažení přišlo, ale já ho dokázala zahnat do kouta. Ignorovat ho nejde, buď prostě je a nebo není. Byl to problém, když to přišlo, nemohu říci, že ne. Intenzita a okolnosti jsou vždy jiné, každopádně mně velmi pomohlo, že jsem byla v dobré společnosti mého partnera a zároveň jsem se mohla opřít o slib, který jsem dala sama sobě a tobě. A díky tomu jsem zažila krásné dnešní ráno, když jsem se vzbudila, měla jsem ohromnou radost, že jsem nepodlehla, že vás mám, že mám tebe, spřízněnou duši a že ti můžu napsat, vše pokračuje tak, jak jsem chtěla. Pro nás, gamblery, je každá taková vyhraná minibitva, velkým vítězstvim. Teď vlastně ani neumím přesně popsat, jak moc dobře se cítím. Každopádně odhodlání pokračovat v boji se zákeřnou nemocí, s patologickým hráčstvím, ve mně narůstá. Nechci si malovat růžové vyhlídky, růžové mosty, já je prostě chci přeměnit v realitu, chci po nich kráčet. Zní to asi hodně básnicky, ale já už taková prostě chci být, chci být tou, kterou jsem byla, ženou s běžnými starostmi a zároveň se těšit z obyčejných věcí. Takže dost poetiky, jdu to měnit v realitu. Krásné dny všem, myslím na vás všechny, myslím na tebe, má online přítelkyně. Přeji si, abys tu se mnou vydržela co nejdéle.

anonym (Ne, 26. 6. 2022 - 13:06)

Ali, po přečtení Tvého příšpěvku se mi alespoň trošku v těchto pro mně nelehkých dnech zvedla nálada, zalilo mně dobro a dobrý pocit, Tvá cesta jak píšeš, je velmi těžká a ještě bude. Taky i ta moje je pořád těžká..... Tak nějak bojujeme spolu, cítíme to a navzájem na sebe myslíme. Tvé odhodlání mně posiluje, i já to musím zvládnout a nějak se s tím vším naučit žít. A moc si přeji, aby bylo co nejméně zmarněných životů a nešťastných lidí. Ali drž se! Budu tady!

Reklama

Přidat komentář