Reklama

Existuje Bůh?

Rakato (St, 22. 6. 2022 - 20:06)

Tak doufám, žes nebyl ani jednou u doktora - když máš toho Ježíše. Dělá i diabetiky?

Návštěvník (Čt, 23. 6. 2022 - 21:06)

Kolikrát lepší Ježíš než doktor - onehdá v TV lékař vyoperoval pacientovi zdravé oko ....pacient přišel o obě. A takových případů je.

nona (Út, 21. 6. 2022 - 23:06)

Fuj to jsem se lekla, Velvyslanče. Jsi mě vyděsil...zrovna jsem chtěla napsat sprostý slovo směrem k politikům alá Redl

Rakato (St, 22. 6. 2022 - 00:06)

Takto je to správně: à la.

Rakato (St, 22. 6. 2022 - 20:06)

Ty dva krátké příspěvky údajně ode mne psal multinick, ale mě to nevadí, protože vím, že při jeho diagnózách mu to pomáhá, a je proto méně nebezpečný.

nona (Út, 21. 6. 2022 - 23:06)

Mám dojem, že už jsem to sem před pár dny psala. Pokud si Češi představují Czecxit jako Brexit, tak to se mají na co těšit. V Británii je šílená situace, myslím, že jsem to sem před pár dny psala. Nemají lékaře, sestry, piloty, cabin crew, brigádníky na ty jejich jahody. Spousta firem proto méně produkuje, letiště bez zaměstnanců v katastrofickém režimu, na desítky obyvatel tisíc jeden lékař, problémy s dovozem, vývozem, energiemi jako u nás atd...atd. Naši lidi vůbec nevědí, o čem mluví

Rakato (St, 22. 6. 2022 - 20:06)

Není to tak hrozné s tím nedostatkem pracovních sil, aspoň z pořadu turisty. Pokud jde o letiště, Heathrow
Gatwick mají problémy, ale Luton je v pohodě - zde vůbec žádný problém. Dokonce v Londýně a Lutonu je pořád plno takových těch pomocníků a dozorců v metru, na autobusových či vlakových nádražích, což je trochu zbytečná profese . A v samoobsluhách jsme koupili vše, co jsme chtěli. (Dokonce mě překvapilo, kolik je tady lidí z EU - v obchodech, restauracích stáncích prodávají samí Poláci, Rumuni, dokonce i děvče z Albánie, Pákistánci apod., v hotelech dtto. Jako by je po brexitu nevykopli ze země.) -------------- (Je tu ale jiný problém - stávka personálu železnic a metra v úterý a čtvrtek, možná déle.)

Rakato (Út, 21. 6. 2022 - 20:06)

Je Redl blázen? Vypadá to tak, že spíše génius, protože vykroutit se z trestního stíhání, to už chce dobrý chochmes. Zločineckou skupinu žádný duševní chudák řídit nedokáže ------------------ https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-fiktivni-bydliste-a-opatrovnik-co-nesedi-u-nesvepravneho-vudce-skupiny-206923#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

Rakato (Út, 21. 6. 2022 - 17:06)

"Umělec" nepochopil, že Evropa a Británie nejsou nafukovací a když opět začnou přijímat ekonomické parazity, propadnou se do problémů rozvojového světa a chudoby, protože to odstartuje lavinu. A každý Asiat nebo Afričan bude chtít jít za lepším, hlavně ti z přemnožených zemí. -------------------
https://www.theguardian.com/artanddesign/2022/jun/20/im-appalled-the-artist-who-put-up-a-giant-sign-for-refugees-at-sea-to-read -------------- Podobným kreténům chybí špetka zdravého rozumu. A navíc rozhodují i za lidi, kteří imigraci nechtějí. -------- Co je tak těžkého pochopit, že i humanismus má hranice?

☮✌ dřevěnej (Út, 21. 6. 2022 - 17:06)

Umělec vidí situaci z estetického hlediska. Jak krásná je různorodost tělesná a duševná! Každá lidská rasa dodá gulášu potřebnou vlastnost a vznikne tím znamenitý výtvor. Už jen najít toho správného kuchaře, který to zvládne...

Rakato (Út, 21. 6. 2022 - 20:06)

Ty by ses měl odstěhovat do Afriky a začít se gulášovat tam. A Čechy do toho netahat.

☮✌ dřevěnej (Út, 21. 6. 2022 - 22:06)

Pokud se bohové nevrátí a nepomohou nám, tak se budeme muset globalizovat a promíchat v jednu masu, jiné cesty není. Vždyť sám tvrdíš, že se stejně nedá nic dělat a stejně svět k tomu spěje. Tak proč tomu čelit, když se dá lehnout na proud a nechat se vézt? Nedává to smysl?

Rakato (St, 22. 6. 2022 - 20:06)

No tos mě ale špatně pochopil. S přemnožením lidstva se nedá nic dělat, to už je jasné, ale s promícháním ano. Prostě pevnost Evropa. A jaképak ploty na hranicích? Vyhlásit, že bez víza kulka mezi oči (v praxi by to byla jen palba ze samopalu pod nohy). Myslíš, že by Izrael existoval, kdyby to nedělal přesně tak? A zavedla by se znovu víza pro každého. A bylo by vymalováno. Každý si musí hlídat své, a bez hranic žádný stát nevydrží existovat, protože si ho rozeberou imigranti a sousedé. ----------------------- Jenže to, co jsem napsal, je trochu pohádka, protože do dneška do Evropy nalezlo tolik Afričanů a Asiatů, a mají takovou porodnost, že běloši jsou na odpis. ---------------- Jsem právě v Anglii, vidím to v Londýně, a ještě více Lutonu. Tady v Lutonu jsou běloši a barevní půl na půl. Všude kolem černoši a Pákistánci. (To proto, že si je Britové dovezli jako dělníky do automobilky Vauxhall. Ale tu z Lutonu před lety přestěhovali jinam, ale míšenci zůstali. ---------------------- Pokud demokratické čubky sní svůj sen o jednotné rase, vzniklé promícháním Evropanů a imigrantů, zde v Lutonu už tato patologická vize sociálního inženýrství dávno odstartovala. Za padesát let tady v Lutonu nepotkáš ani jednu modrookou blondýnku. (Ale na druhou stranu musím napsat, že ti zdejší přistěhovalci už hodně načichli anglánstvím, chovají se slušně a jsou ochotní pomoci.) -------------------- Co máš pořád s těmi bohy? Už ti řečtí pomáhali či škodili půl na půl, a Jehova od rozprášení Židů Babylonci a Římany zaujal pozici mrtvého brouka. Jinak řečeno. - lidské problémy musí řešit jen sami lidé. Jak se zdá, žiješ v líném módu, sám nepomáhaš a jen čekáš, že naše problémy vyřeší někdo jiný.

☮✌ dřevěnej (St, 22. 6. 2022 - 21:06)

Děkuji za opis stavu v UK. Tak to jsem potěšen, že to sociální inženýrství funguje. Ono to postupuje spolehlivě a globalismus se nakonec rozšíří po celém světěm a budeme moci lidstvo společně tahat za jeden provaz, abychom zachránili život na této planetě. Pokud se bohové nevrátí, je to naše jedina možnost. Pokud svět zůstane rozdělen, budou z toho války a konflikty. Teď, když má několik států arzenál ZHN schopné zničit celý svět je nenejvýš nebezpečné to mít mimo kontrolu. Darmo se bude 1 stát chránit vnitřně, když hrozí pohroma, proti které se žádný stát neubrání. Vždyť ani teď si nikdo netroufne třeba Rusy přitlačit ke zdi. A proč? To víme dobře všichni. Kdyby byl svět globalizován v jedné světovládě, bylo by bezpěčně. Nikdo by se nemusel obávat šíleného Putina, ani Una. Ale ani jedna země jakkoliv chráněna není v bezpečí v dnešním světě. Stačí jedna ekologická katastrofa zaviněna nezodpovědným sousedem a skvělý blahobyt je ta-tam! Stačí další Černobyl a celý kontinet si to odnese kvůli partě diletantů a jejich vládě.

Rakato (St, 22. 6. 2022 - 22:06)

Už jsem ti několikrát ke tvému snu o celosvětové globalizaci psal vyjádření, a ty si pořád vedeš svou? ------------ Za prvé - většina definic globalizace neobsahuje politickou globalizaci, tj. spojení všech států do jednoho. Za druhé - začni konečně myslet a popiš mi, jak by podle tebe to spojování států měli probíhat. To jako Putin přijde za Bidenem a řekne: Hele kámo, už mě nebaví, jak mi to s tím Ruskem jde blbě. Nechtěl bys Rusko anektovat a vládnout mu? Dtto ostatní státníci.

☮✌ dřevěnej (St, 22. 6. 2022 - 22:06)

Jedině tak se to stane, když bude svět ohrožen globálně. Tak budě nutné globálné řešení. Může se jednat o hrozbu vojenskou, anebo přírodní. Něco, co lidi donutí spojit se v jediném boji. A že ke globálnímu ohrožení světa pravděpodobně dříve, anebo později dojde, není otázka jestli, ale kdy...

☮✌ dřevěnej (St, 22. 6. 2022 - 22:06)

Všichni státnici budou čelit síle, která je donutí odovzdat všechnu moc, aby se svět zachránil. Nebude jiného řešení.

Nona (St, 22. 6. 2022 - 22:06)

Ještě jednou se zeptám. Komu odevzdají moc? (A bohy vynech, to už jsme probrali.). Proč myslíš, že odevzdání moci, dle tebe tedy globalizace, zachrání lidstvo?

☮✌ dřevěnej (St, 22. 6. 2022 - 22:06)

Odevzdání moci bude muset být jediné řešení v případě, když bude reálná hrozba zániku lidstva na planetě.

☮✌ dřevěnej (St, 22. 6. 2022 - 22:06)

Skupině odborníků v různých vědách - radě odborníků. Pokud dojde k takovému ohrožení, že bude v nebezpečí prožití lidstva, tak pravděpodobně toto bude 1. krok.

Reklama

Přidat komentář