Reklama

Je normalni holeni panskeho prirozeni?

jiný pamětník (Čt, 7. 2. 2008 - 14:02)

Platí všude a vždy: Když ty ses tehdy nemyl, nemyješ se ani dnes. Jsi stále stejné prase. To s režimem nená nic společného. Vstoupit do MHD po ránu bylo stejně tak otřesný jako teď. Báby smděly po různých sprejích jako teď, jenom odstíny smradů jsou jiné. Jenom ty asi nevíš, co napsat a blábolíš. Někteří mladí naivkové ti možná i věří. Ať se zeptají mámy a táty, jestli oni tehdy smrděli.

Salon Eva (Čt, 7. 2. 2008 - 13:02)

Tak dneska se holit nebude ? Nebo jak to vypadá ? Tak to jste to brzo zabalili. A já už jsem si trubka dala inzeráty.

Jan (Čt, 7. 2. 2008 - 07:02)

Tak to vypadá že jste všichni byli v té době pěkný nemytý prasata ! Zaplat pán Bůh že jsou komunisti v prdeli jinak by jsme smrděli ještě ted ani to vyholování by nám nepomohlo.

Pametnik (Čt, 7. 2. 2008 - 06:02)

Rasputin ma pravdu, ale ted je uz uplne jina doba. Tehdy (za komousu, dejme tomu r. 1976, takovy hezky, Husakovske normalizace) jsme vicemene smrdeli vsichni a vlezt do narvaneho autobusu, to byla opravdu lahudka. VSECHNY zeny byly neoholene, jak nohy tak podpazi, o prirozeni nemluvim. Chlapi byla banda nemytych smrdutcu, protoze i dnes se zde prosazuji nazory, ze vlasy by se nemely casto myt a prilisne sprchovani je nezdrave - a to je po triceti letech!!!
Takze si mozna dokazete predstavit ten humus tenkrat.
Holka tehdy vyholena na pohlavi by vypadala jako silena uchylarna a to UZ VUBEC nemluvim o vyholenem chlapovi.
Dnes zastavam nazor, ze je v pohode, kdyz si chlap vyholi koule a kolem korene penisu. Neni jinak ale nic smesnejsiho, kdyz se chlap chlupatec kompletne oholi jaksi od podbrisku dolu do podkovy a najednou ma na chlupatem tele vykously "ostruvek" kurete pindika, to je fakt trapne.

Bíbr (Čt, 7. 2. 2008 - 02:02)

V sex shopech se dá koupit speciální bateriový strojek na vyholování intimních partií. Je to něco na způsob holičské mašinky s takovou ochrannou mřížkou, takže tímto strojkem žádné pořezání nehrozí.

Silvie (St, 6. 2. 2008 - 14:02)

Já taky miluju tuhle kombinaci, černý vlasy a modrý oči. Přítele mám takového, moc se mi líbí, ale chlupatej je dost. Vyholuje si jenom kulky, jinak to nechává v přírodní úpravě.

Návštěvník (St, 6. 2. 2008 - 14:02)

Leaf, ale modroocí lidé nejsou úplně tmaví. Mají v genech světlé předky, je to něco tak napůl.:-)

Ještě že nás je tolik kombinací.:-)

Leaf (St, 6. 2. 2008 - 13:02)

Já mám docela kliku - líbí se mi málo chlupatý od přírody a přitom tmavé typy. Můj manžel je téměř holý od přírody. To málo co má si odstraňuje, a přitom má černé vlasy a modré oči - pro mě prostě nádhera. Ale každému se jistě líbí něco jiného, tak je to přece dobře.

Návštěvník (St, 6. 2. 2008 - 12:02)

Nojo, každý chlap tolik chlupatý není. Obvykle čím tmavší, tím chlupatější. Mě se líbí světlé typy a ty tolik chlupů nemívají. Je to podobné jako s "porostem" u tmavých a světlých žen.:-))

Možná, že za 2O let bude zas vše jinak, móda se změní a všichni budou zarostlí jako před 30ti lety u nás.

Moje 63letá maminka se taky holí - všude. A to asi 10,15 let, kdy to okoukala ode mě se slovy - a to se nosí? V době jejího mládí byly chlupy vykukující z plavek ozdoba a na nohou a v podpaždí je měl také každý. Dnes je to nepřípustné.:-)))

Dana (St, 6. 2. 2008 - 11:02)

Dávala jsem sem jeden z prvních příspěvků, tak jenom, abych to nemusela opakovat.

4. 2. 2008 12:00:37, Dana
Mě je to víceméně šuma fuk. Měla jsem čtyři partnery, dva se částečně vyholovali, asi něco jako Rasputin, jeden vůbec, ten současný se vyholuje úplně. Každá varianta má něco do sebe. Když hladím koule svému příteli, je to úžasný, jakou tam má heboučkou kůžičku.... Je to ovšem lempl, jako každý chlap. Když se pár dní neoholí, je to dost nepříjemné při milování, jsem celá poškrábaná. Honím ho před každým sexem, aby obnovil dokonalé vyholení.

Každý chlap by měl být osobnost a jestli je vyholený nebo nevyholený by nemělo nijak zásadně vadit. Tahle diskuze je zase o netoleranci. Rasputin uvádí statistiky z Německa, ale já myslím, že u nás se tolik chlapů nevyholuje, v Čechách je většina lidí v trendech poněkud zpozdilých, ale zase žádná rarita to taky není.
Každý máte svou pravdu. Je jasné, že chlupatý chlap, který se věnuje hygieně, by neměl smrdět víc než vyholenec. Vůbec to taky je o osobní dispozici. Můj vyholený přítel zavání za horkého letního dne dřív než přítel kamarádky, který se jen trochu zastřihuje. A to se přítel kamarádky nemusí ani kolik dní sprchovat. Jednou byli spolu někde na čundru a nemyli se celý týden a on nebyl cítit vůbec. Takže je to individuální a s vyholováním bych to vůbec nespojovala.
Lina má taky pravdu. Před 30 lety se vyholovaly leda šlápoty, dneska je to u holek prakticky norma. Mě osobně se nelíbí chlupatá pánská prdelka. A k lezení chlupů při orálu do pusy. U penisu to doopravdy nevadí, ale pokud se lížou koule, což má přítel velmi rád, tak tam je plná pusa chlupů hned a je to hodně nepříjemné. Kdybych si mohla vybrat, tak by to bylo asi jako popisuje Rasputin. Lysý kuličky a zadek. Penis nechat přírodní. Za 20 let by byla tahle diskuze někomu úplně k smíchu, protože vyholení chlapi budou převládat.

Maw (St, 6. 2. 2008 - 11:02)

No Zino, abych ti pravdu řekl. Smrdí to i oholený. To záleží na hygieně každého. Jsou chlapy, kteří celej den jezdí s kamionem a když přijdou dom tak ani nepoznáš, že celej den se POTIL a SMRDĚL. Ale na druhou stranu jsou i takový, kteří než do toho auta vlezou tak táhnou na sto honů. Natož pak doma. Tím nechci říct, že holením se nemusí mýt ale i to mytí jde pak snadněji než drbat opici ... A tvůj názor na kérku beru. V žádném případě nemám v úmyslu se do někoho navážet nebo ho zesměšňovat.

mum (St, 6. 2. 2008 - 10:02)

Na tohle přece není žádný patent.
Je to věc každého jedince a jeho partnera. Dobře, že jsme různí a člověk si může vybrat.:-)
A s hygienou to nemá nic společného.

Zina (St, 6. 2. 2008 - 10:02)

Mawe, probírá se tu holení intimních partií u mužů a sami muži tu řekli, že jím pak tolik nesmrdí, když to mají oholený. Kdyby se to probíralo všeobecně, nebo byla diskuse zaměřená přímo na ženy, tak pak se tu o ženách hovoří. Nepřirovnávám přirození k hlavě, ta má dost jiný účel. Jen jsem řekla partii, na které se porost taky vyskytuje, mohla jsem napsat, i podpaží, ale právě na hlavě se nám zdá všem porost přirozený. A kromě potních žláz na ní máme i mazové. Hlava je i víc vystatvovaná vnějším vlivům než přirození a pokud ji nevěnuješ stejnou pozornost, tak je něco špatně. Moje mamka třeba tetování má, nevidím na to nic špatného, není velké ani na viditelném místě, ale i kdyby...Je to volba každého jedince a tetování je tu i mnohem dýl než vyholovní intimních partií, tos trochu přestřelil.

:) (St, 6. 2. 2008 - 10:02)

U moslimov je to povinne... preto sa necudujem, ze je u nich tolko teroristov :-o

Návštěvník (St, 6. 2. 2008 - 09:02)

Moc hezký. Tleskám a tleskám. A jsem ráda že to pěkně popsala mladá dívka a ne už žena po přechodu jako jsem například já. Ale nevím, nevím co vám nato povědí LINA a MILOS

Maw (St, 6. 2. 2008 - 09:02)

No Zino v něčem máš pravdu. Ale to přirovnání k hlavě? Hlava se ti taky tolik nepotí jako intimní partie, které (pokud nechodíš nahá) bývají celý den "zabalené" v kalhotech (trenkách, slipech ...). A co se týká orálního sexu, tak snad jen ku... by ho dokázaly provádět u nemytýho. Ale pořád se tu probírá mužské nemytí. Ono stačí když ženská se neumyje a pak i slepej by na sto honů myslel, že jde okolo rybárny. A dalí věc, že naše rodiče se dříve taky neholili? Dřív se taky nekérkovali. Jak bude vypadat taková 70 letá babka s kérkou ....?

Zina (St, 6. 2. 2008 - 09:02)

Mě to doslova odpuzuje. Kdyby si to holil můj přítel, tak mu to snad zakážu. Mám ráda přirozené muže. A vůbc neni pravda, že oholením nabydete větší hygieny, jak tu několikrát zaznělo a nevěřím tomu, že běháte děnně maratony, takže by se vám to potit tolik nemělo. Pokud vám to smrdí, tak si to líp umejte. To je spíš věc špatně provedené hygieny než chlupů. Na hlavě máme taky porost a vlasy začnou smrdět, až když je máme jak prasata. Já bych na neomytým penisu felaci neprováděla, nemusím mít v puse pachuť chcanek a ještě bych chtěla podotknout, že chlupy jsem nikdy v puse neměla. Na penisu totiž obyčejně nerostou. A není to ani otázka věku, jak se tu tvrdí. Měj je 21 a chloupky se mi líbí. Ráda si s nimi hraju a točím si je na prst, jsou sexy. Mám i několik kamarádek stejného věku, které mají radši chlupáčky. Kdo si to holí, tak ať si to holí, jeho věc. Nemusí tu ale psát, že my co rádi přirozené muže jsme čuňata, nejdem s vývojem apod. Ty chlupy tam z nějakého důvodu rostou. Řasy máme např. proto, aby nám do očí nepadal prach. Kromě okrasy slouží i jako ochrana. Je to celkem novodobá záležitost naši předci si to neholili a mnohdy ani naši rodiče. A jsou proto divný? Vžyť vy jste z nich, jestliže pro vás jsou, tak pak jste i vy. Je to prostě věc vkusu. Někomu se líbí černá a někomu se zas bílá.

milos (St, 6. 2. 2008 - 08:02)

Henda:
nikto tu nevravi, ze vyholenim sa ma nahradzat bezne umyvanie. Nemyslim si, ze ked sa niketo zacne vyholovat, tak sa prestane umyvat.

Lina:
presne tak ako pises, na 100% suhlas. :-)
Aj ja som kedysi robil rozne bojove sporty, uz niekolko rokov sa pravidelne holim a rozhodne si preto nepripadama nejak zzenstilo.

Hanďa (St, 6. 2. 2008 - 07:02)

Úplně s tebou souhlasím. Mě samotné se vyholení kluci nelíbí. Ti vyholení vypadají jako manekýni. Chlap má vypadat jako chlap. A když nedbá na higienu, vyholením nic nespraví.

Maw (St, 6. 2. 2008 - 06:02)

No já se taky holím. Poprvé to bylo ze zvědavosti. A můžu říct, že se mě to zalíbilo. I mojí partnerce, má teď na něj daleko větší chuť. :-) Jedinej problém mám s holením kuliček. Strojkem (takový ty dvou-troj břitý)jsem se několikrát říznul. A nůžkami to jde jen na krátko. Poraďte, jak si holiut kulky. Díky.

Reklama

Přidat komentář