Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Lenka (Po, 9. 5. 2022 - 19:05)

Ahoj , mám dva syny v pubertě 14 a a 16 let jeli jsme z mojí ségrou a jejíma dvěma syny 11 a 12 let na dovolenou . šli jsme na koupání a samozřejmě jsme se viděli nahatý moji synové mají normální penisy okolo 15 cm ,ale když jsem viděla svoje synovce to bylo něco neuvěřitelného oba dva měli v klidovém stavu minimálně 20 cm .sestra mi potom řekla že když jim stojí mají oba dva už tet přes 25 cm,vůbec to nechápu u takových malých kluků

Tonda (Po, 4. 4. 2022 - 07:04)

Můj kamarád má obrovskou kládu zahlédl jsem ho na záchodě,dost mě to vzrusilo.kdyz viděl jak se na něj závistivě koukám jenom řekl konečně vidíš pořádnýho curaka a postavil si ho přede mnou .potom jsme spolu sukali zasunul mi ho do zadku úplně celého dost to bolelo mít tam 28/7 cm

Návštěvník (Po, 4. 4. 2022 - 07:04)

Ty blbky se rodí jak houby po dešti:)

Navstevnik (Po, 4. 4. 2022 - 07:04)

Máte pravdu. Tady je blbek a člověk neví, co je na tom tak vzrušuje, že každá se vyžívá v tom, když sdělí ostatním, jaký obří penis má jejich syn.

Aneta (Po, 4. 4. 2022 - 07:04)

Tato diskuze je o velikosti penisů,nevim co ti vadí,já mám se synem také problémy kvůli jeho délce,je to problém když ho má kluk skoro 30cm

Monika (St, 20. 4. 2022 - 06:04)

Já bych v tom problém neviděla ,mě by se to třeba líbilo

Lenka (Po, 4. 4. 2022 - 06:04)

Syn mé kamarádky má obrovský penis a strašně mě vzrušuje,načapala jsem je s mým synem jak si je měří zatímco můj syn má průměrný penis jeho kámoš má strašně velkýho,moc bych ho chtěla

Lia (Ne, 3. 4. 2022 - 12:04)

Syn je typický puberťák. Jeho jediným zájmem je jenom onanie. Dělá si mezi nohama dobře den co den. Je krásnej kluk a tou jeho onanií jsem i já vzrušená.

Karolína (Ne, 3. 4. 2022 - 10:04)

Přede mnou se začal předvádět když zjistil jakou má kládu,tet ho vidím nahého pořád

Návštěvník (Ne, 3. 4. 2022 - 10:04)

Už má metr?

Filina (So, 2. 4. 2022 - 13:04)

Syna od mala kontroluji pravidelně při koupání, takže je na to zvyklý a bere to jako běžnou záležitost. Teď mu je 12 a půl a nikterak se nestydí. Ve vaně mu namydlím záda a při tom stojí. Je ke mě zády, ale klidně si ho obrátím předkem a nebrání se. Přitom mu ho zkontroluju a hlavně kule. Sleduju, jak se mu to pomalu mění, prostě je v té pravé pubertě.

Navstevnik (So, 2. 4. 2022 - 14:04)

To musí být podívaná. Má už chloupky? A má ho někdy i před tebou napnutej?

Filina (So, 2. 4. 2022 - 23:04)

Má takové začínající chmíří tak nahoře, jinak úplně bez chloupků. Někdy, když ho mám ve vaně obrácenýho k sobě, tak vidím, jak se mu začíná napínat a to se i trochu stydí. Snaží se ode mě odvrátit ale i tak mu ho zkontroluju a prohmatám kulky.

Renata (So, 2. 4. 2022 - 11:04)

Zdravím a zjištuji že jsem asi pozadu s informacemi o našem klukovi kterému je 12 roků .Jak jsem se zde dočetla tak v tomhle věku mají kluci mezi nohama svoji parádu úctyhodných rozměrů .......... vzhledem k tomu že svého syna vidím nahého téměř každý večer a vlétě ještě častěji tak zjišťuji že mám asi syna buď postiženého a nebo zaostalého / dle toho co zde někteří popisujete / nicméně můj syn ho má cca 4 cm v klidu a kolem osmi cm v postaveném stavu . Mě spíš přijde že tyhle uváděné míry maximálních rozměrů dospělého chlapa ba i víc jsou smyšlené některými zřejmě ujetými ženami které by si tyto míry asi u svých synů přáli - leč nechápu proč. Vím , že jsou i v tomhle vyjímky a že opravdu jsou někteří kterří jsou takhle " vybaveni,, ovšem dle mojich informací je to spíš pro zlost protože s tak velkým je sex na obtíž jak pro kluka tak i pro dívku. Sama s tím mám ne zrovna dobrou vzpomínku když jsem byla s takovým klukem a po chvilce styku jsem od toho utekla. Myslím že je lepší obvzlášť pro kluka raději tenký a kratší než půlmetrová tlustá hadice .......... za toto přirovnání se omlouvám ale vidím to tak.

Bob (Čt, 16. 6. 2022 - 10:06)

Taky si to myslím, že takové rozměry nejsou možné. Já jsem dospělý, a mám ho jen 2cm v klidu, a 5cm když stojí. Takže na ty uváděné rozměry nevěřím!

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 21:06)

Jestli máš opravdu když ti stojí velikost co já mám na šířku.

Návštěvník (Ne, 19. 6. 2022 - 21:06)

Je to zhruba stejný paradox jako mít ho takhle malého.

Bob (Po, 20. 6. 2022 - 12:06)

Možná ho mám trošku menšího, ale zde uváděným rozměrům by nevěřila ani blondýna! To byl každý druhý v Guinessově knize rekordů

Návštěvník (Po, 20. 6. 2022 - 18:06)

Nedá se věřit všemu a těm co píšou 20+ u dětí už vůbec ne, ale 5 cm u dospělého je taky podivné. To jsem ho měl jako malé dítě. V pubertě mi narostl na 14/4 a do 18 let na 18/5 I přes občasné pohledy lidí protože ho mám již v klidu většího 12/4 bych neměnil.

Kačka (So, 2. 4. 2022 - 16:04)

Jak to, že ho vidíš každý večer nahého. Sleduješ ho nějak, nebo při koupání? Většinou se kluci v tom věku už stydí a spatřit, jaké to mají mezi nohama není jen tak. Ale žádný strachy. Teď ho má jak píšete 8 a za dva roky ho bude mít jistě 10 až 12.

Reklama

Přidat komentář