Reklama

Pás cudnosti

Pavlík (So, 9. 4. 2022 - 07:04)

http://imgway.cz/s/8TJ5 . V noci mám overal a plenu taky aby nebylo od poluce povlečení

Patrik Olomouc (So, 9. 4. 2022 - 06:04)

Zdar jak sviňa chlapy. Tak už se děsím... potom co jsem si tady přečetl. Je mi 19 a moje přítelkyně (22) přišla stím, že mi zamkne péro do pásu cudnosti. Koukal jsem na internetu i na nějaké videa, že mu frajerka narve do penisu i nějakou velkou trubičku s tou má zamčený pero. Já v tom nevydržím chlapy, poradte? Jinak tomu klukovi co je mu 16 fakt nezavidím mít penis pod zamkem. dík za rady Patrik

Jirka (Ne, 10. 4. 2022 - 01:04)

Patriku a to si přítelkyně mysli že v tom vydržíš ihned dlouhodobě? Záleží jestli to chcete na pořad nebo jen před sexem.. Přeji ti zažít pocit když jsi nadržený a klec je k prasknutí a ty máš na ni strašnou chuť tak ji to uděláš jazykem.. a pak ti ji sundá a když tě pustí dovnitř a před tvým koncem řekne stop a zase zpět tak by jsi druhý den udělal cokoliv aby se to opakovalo... mám rád zůstat bez ejakulace ale když jsem se o tom bavil s nezasvěceným tak to samozřejmě nepochopil a klepal si na čelo.. jo a jen aby jsi věděl tak mě je 27

láďa (Ne, 10. 4. 2022 - 08:04)

Musím souhlasit z tvým komentářem a kdo to nezkusil nepochopí já po 8 letech nošení už preferuji jen výron v pásu.

Pavlík (So, 9. 4. 2022 - 07:04)

Kámo já musím doma nosit kšandy s popruhem na břichu. Protože prý mám dost času na honění a sex. A to je mi 16 a půl. Moje domácí nošení - http://imgway.cz/s/8TJ5 Tak tady mám tepláky s knoflíky na kterých jsou přišité napevno kšandy a spojeny popruhem a vzadu jsou zapnuté na řemínky. A pod teplákama mám pleny a musím čúrat do plen. Když přijdu ze školy, tak si obléknu tepláky a mamka mi nandá popruhy a vzadu je zapne na řemínky a večer zase odepne a vymění mi plenu.

Terez (So, 9. 4. 2022 - 07:04)

Ta trubička by měla být na čůrání, i když to ani není třeba. Všechny klícky jsou děrované. Pásy cudnosti si u nás lidé hodně kupují, jak pro pány, tak dámské. Ale spíš s tím experimentují mladší. A dát pás mladýmu klukovi, navíc vlastně puberťákovi, tak to pro něj musí být hrozný mučení. Mám doma mladšího bráchu a dokážu si představit, jaká by to pro něj byla muka.

AVP (Čt, 7. 4. 2022 - 19:04)

O co máte zájem?

Návštěvník (So, 26. 3. 2022 - 15:03)

Máme zájem napiš kontakt.

bára (St, 23. 3. 2022 - 06:03)

Synovi dávám na noc plenu na lepítka a pyžamový overal. A doma nosí lacláče dívčí bez poklopce a plenu nebo lacláčove punčocháče. Je mu 12 a na masturbace má dost času. Když je neklidný a vzrušený tak mu ruce vážu dozadu k laclu dokud ho to nepřejde

Návštěvnice (St, 23. 3. 2022 - 10:03)

Ve dvanácti bez toho kluci nemůžou být. Ať ho již zabezpečíte vepředu jakkoliv aby se na něj nedostal, tak to nepomůže. Ani vzadu svázané ruce. Prostě bude mít poluci, to znamená že vyteče, ať chcete nebo ne. A orgasmus je v tomto případě mnohdy intenzivnější než při onanii. Takže kluk si užije v každém případě.

Návštěvník (Út, 22. 3. 2022 - 07:03)

Kombinace pásu s jakýmkoliv dilatátorem nelze doporučit o kovovém nemůže být vůbec řeč .

Návštěvník (Po, 21. 3. 2022 - 23:03)

pás cudnosti T typu (latovsky , neosteel)

Dan (Ne, 20. 3. 2022 - 10:03)

a proč zamykáte penis do klece

Návštěvník (Ne, 20. 3. 2022 - 12:03)

A proč mají takový obrat všechny sexshopy a firmy obchodující s erotickým zbožím? Že to není vaše parketa, tak to je váš názor. Ale tak se alespoň tak hloupě neptejte.

Tess (Ne, 20. 3. 2022 - 07:03)

S přítelem uvažujeme o pásech cudnosti, už máme i vybráno jenom odeslat objednávku. Jak tady čtu, tak není asi pás jako pás, takže asi nekupovat ty silikonové. Prostě chci aby byl naprosto zbaven možnosti si to nějak, i přes nasazený pás udělat. Třeba nějakým třením nebo tak. Takže asi ty kovové jsou stoprocentní.

Rony (So, 19. 3. 2022 - 08:03)

Hlavně koupit kovovou klícku. U ní je vyloučeno jakýmkoliv způsobem se dostat na penis. Zatímco u gumových či silikonových se jejím mačkáním lze vydráždit tak, že je li navíc kluk nadržen, tak dojde k výronu semene. Samozřejmě bez pocitu, ale přece. Nesmí mít žádnou možnost ke stimulaci.

dada (Pá, 18. 3. 2022 - 10:03)

Jo uz jsem si zvikla ze si nemohu honit picu

dada (Pá, 18. 3. 2022 - 09:03)

Me matka poridila pas ve 14 abych nemohla mrdat s klukama dnes mam 16 aporad ho mam nasobe

Peter (Pá, 18. 3. 2022 - 09:03)

Zvykla si si naň?

Kamil (Pá, 18. 3. 2022 - 05:03)

Klícka přišla domů minulý týden. Myslím, že mi ji žena tento víkend nasadí. Jsem na to tedy dost zvědavý.

Reklama

Přidat komentář