Reklama

Pás cudnosti

trevize (Út, 17. 5. 2022 - 08:05)

A kam asi se má ten e-mail poslat? Moje žena má Fancy Steel – objednaný přes net. Trvá to déle, až 3 měsíce, ale spokojenost.

Mmmmmm (So, 14. 5. 2022 - 10:05)

Já už sem zamčený,3roky ,pořád žena říká že už to nemá cenu odemykat a tak soulozime s pripinakem.Ona to vydrží 2-3 hodiny a má u toho tak 15 orgasmů.Mr udělá před tím vybratorem a všechno sperma spolkne,já zas pijí celý den její moč ona přes den nechodí vůbec na mámou na záchod a vše já vypijí.Take máme anální šperky které vydáváme jen na potřebu na záchod pak omyjeme a zase vložíme,tak nám to šťastné fungujrm

Tomáš (Ne, 1. 5. 2022 - 05:05)

Tak už jsem 23 dni bez vystriku, a dneska jsem konecne zvladnul noc v klicce. Bylo to docela v pohode, jednou jsem se probudil ale erekce za chvili ustoupila. Taky mam celou dobu na sobe tanga.

Tomáš (Út, 26. 4. 2022 - 10:04)

Mám kovovou klicku. Nazev nevim, je z aliexpresu a jeste jsem ji dost upravil, sedi, dobre . Kdyz je penis v klidu tak vypada dobre ale jakmile mam erekci tak ji mam dost od tela. Prave ze pritelkyne me nezamyka a nema klice, ja se zamknu sam a ona me jen obcas kontroluje. Jinak mam 4 klice . A problem je ze ji nemuzu noait do prace kvuli spolecnym sprcham. A taky jsem ted trochu nemocny tak nemam na klicku naladu, dost mi vadila. Mame ji spis jako zpestreni a drazdeni. Tim ze ji nosim tak ji porad citim a taky mam na sobe vzdy tanga tak je to vzruso. Jinak uz jsem nestrikal 17 dni. Takze mam silnou vuli a klicku nepotrebuji porad. Ale strasne me laka mit ji na sobe aspon tyden v kuse. Ale to se asi nikdy nestane.

Tomáš (Ne, 17. 4. 2022 - 05:04)

Tak zase nic, přesně o pul 1 se vzbudim se silnou erekci. Cekal jsem asi pul hodiny a nepreslo to. Tak jsem ji zase sundal, samozřejmě uz ji mam zase na sobe . Mel jsem celou noc i tanga. Budu to pomalu a jiste zkouset nosit ji vic a casteji

Jirka (Ne, 17. 4. 2022 - 13:04)

A jaký druh klece máš?

Tomáš (So, 16. 4. 2022 - 12:04)

No snad se nevzbudi, dneska to zkusim. Chtěl bych ji mit na sobe nekdy dele nez 12 hodin :-)

Jirka (So, 16. 4. 2022 - 21:04)

Tome držím ti palce.. Mě to trvalo asi měsíc.. bolelo to.. mazal jsem koule aby se mohla pohybovat klicka a nedrhlo to při tom tak a teď už ji nosím nonstop a nemůžu si to vynachválit. Asi je taky otazka jestli máš klec z které ti může kynout ven moc otvory do boku tak to určitě bude bolet...

Jirka xy (So, 16. 4. 2022 - 14:04)

Je to i o hlavě a nastavení obou partnerů, jestli to má být jen nějaké škádleníčko, větší challenge nebo životní styl.

Tomáš (So, 16. 4. 2022 - 11:04)

Jo ja vím že kdybych vstal a treba kouknul z okna tak by me to hnedka přešlo ale nechci aby se pritelknye vzbudila. Za skoro 5 let co jsem poridil klicku jsem dal noc tak 5x.

Jirka xy (So, 16. 4. 2022 - 11:04)

Když to překonáš, budeš mít klid. Je to na tobě. Kvůli tomu, že vstaneš a budeš čučet z okna se snad nevzbudí, ne?
Pamatuji, že 3 nebo 4 noci jsem opravdu moc nespal, pak jsem padl a klícka neklícka, spal jsem 10 hodin v kuse. A tělo přicházelo na způsob, jak se vyspat. Pak se začnou bezesné noci vytrácet.

Tomáš (So, 16. 4. 2022 - 10:04)

S pásem cudnosti mám jen jediný problém, prostě nikdy nezvládnu noc. Vždy po 12 hodině v noci mám silnou erekci a to mě Vždy vzbudí. Strašně to tlačí a tahá koule. Zkouším to každý den ale Vždy ji raději sundám

mirek (Po, 25. 4. 2022 - 23:04)

Co bys dělal, kdyby ti ho zamčela žena, kterou bolest koulí vůbec nezajímá. Bolest je součástí uzamknutí nositeli zpusobuje hlavně bolest koulí dokud si penis nezvykne na život v pásu bez erekce. Když mě bolí koule, tak jsem rád, pokud mužu lízat svou přítelkyni což tlumí moji bolest .

AVP (Čt, 21. 4. 2022 - 20:04)

Záleží na tom, jakou klícku používáš. Já jsem třeba zkoušel několik modelů. CB absolutně nedávám. Pak jsem zkoušel několik jiných modelů. Všechno špatně. Pak jsem zkusil captor plast delší varianta a myslel jsem si, že mám vyhráno. Nedávno jsem ale zabrousil na cudnost.cz a tam vychvalovali klícku cobra. Prý o erekci téměř nevíš. Koupil jsem kopii z Aliexpressu, vyzkoušel jsem a katastrofa. Nedalo mi to a postupně jsem zkoušel různé velikosti kroužku až to najednou bylo ono. Je to tak skvělý zážitek, že to vřele doporučuji i ostatním. Akorát takový tip. Předkožka nejméně "zlobí" když je tak napůl ohrnutá.
Inu... Hodně zdaru.

Jirka xy (So, 16. 4. 2022 - 10:04)

Je to o navození automatické reakce, že když máš klec, erekce nenastane. Mě to trvalo 15 - 20 dní, kdy je důležité vstát a rozchodit, ale hlavně nesundávat. Za pár nocí si organismus navykne na "jiný režim". A pak i po půlroční pause, když znovu nasadíš klec, erekce v noci nenastane. A doporučuji kovovou klec. Plastovou jsem noční erekcí roztrhl.

Návštěvník (Po, 11. 4. 2022 - 04:04)

Dobrý den, stále někoho hledáte? Napište na snap: jjura941

Jirka (Po, 11. 4. 2022 - 06:04)

Jaksi nechápu komu ta odpověď patří...

Patrik Olomouc (So, 9. 4. 2022 - 09:04)

No já si neumím představit, že budu mít penis zamčený v kleci. Vždyť se mi tam ani nevleze.

Václav Beneš (Pá, 27. 5. 2022 - 02:05)

Ahoj ale jo určitě se ti tam vleze zase se nedělej tak velkýho zase určitě nemáš

Jirka (Ne, 10. 4. 2022 - 01:04)

Mě se tam taky nevešel a tak jsem začal větší klecí a jako druhou jsem si vzal průměr 3 a délku 6 a trpěl jsem asi 14dní ale přitom jsem se na ty erekce těšil.. a mám cb už asi měsíc a má paní mě odemkne a on se zase spolehlivě vrátí do mého normálu 17x4 tak nevím jak jsi na tom s velikostí ale ta erekce mě třeba téměř opadla až jsem se lekl ale jak mě odemkla tak jsem poznal že vše je v perfektním stavu.... Všichni to máme stejné s začátky a hlavně ta noční erekce... jednou při hraní ta klec pod náporem erekce praskla podél ale opravilo to lepidlo a teď je jako Alcatraz...

Reklama

Přidat komentář