Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Z4 (Po, 9. 1. 2023 - 20:01)

Ahoj, už jsem myslel, že jsi se ztratila. Ano, ještě žiju a nepíšu raději původní přezdívku. Každopádně přístup do soukromého e-mailu, ze kterého jsem ti psal jsem neztratil, tak mi tam napiš, rád obnovím kontakt. Z4

Scatter (Út, 3. 1. 2023 - 19:01)

https://www.amazon.com/How-I-Became-Scat-Girl-ebook/dp/B01GF5OL4Y příručka pro ženy, jak se stát dokonalou bohyní mužských srdcí

Scatter (Út, 3. 1. 2023 - 18:01)

Povinná četba pro holky, co na to říkáš Kiki? https://www.amazon.com/Pooping-My-Panties-Angie-Lee-ebook/dp/B07KSRJK21

Návštěvník (Út, 3. 1. 2023 - 13:01)

o tom pokakání jo ale málokdy jsem slyšel aby někdo z vlastní stolice ještě hodil šavli

Pavkol (Út, 3. 1. 2023 - 12:01)

přesně tak něco podobného napsal o loňských letních prádzninách Karel

Kiki (Út, 3. 1. 2023 - 12:01)

Já jsem se dnes ráno pořádně zesrala na hajzlu v práci. ihned po dosednutí ze mne za doprovodu strašlivých zvuků vylétla pořádná várka sraček. Ihned poté mne zachvátily strašlivé křeče a začala jsem velice hlasitě krkat. Musela jsem vstát, otočit se čelem k míse a do toho nasraného hajzlu jsem za doprovodu hlasitého dávení a říhání nazvracela tři veliké porce blitů. Místností se šířil strašlivý smrad. Byl to smrad z hoven a blitů. Poté, co jsem blití a sraní dokončila jsem si utřela posranou prdel a poblitá ústa a hajzl jsem opustila.

Hovno mil (Út, 3. 1. 2023 - 12:01)

Nikdo není tak blbej, aby nepoznal, že tohle Kikina nepsala, dementní chcípáku.

David (Út, 3. 1. 2023 - 12:01)

A proč si myslíš, že to Kikina nepsala? Myslíš si, že se jí to nemohlo stát? Já si myslím, že takové věci se můžou přihodit komukoliv, ani se nenaděje.

Vašek (Út, 3. 1. 2023 - 22:01)

No, nakukuju sem už hodně zřídka, ale tady bych měl ten pocit taky. Historicky Kiki sice nijak netajila, že je pěkně cáklá, ale co si jen tak vybavím, tak nikdy nepsala takhle hrubě. Byly to sice pěkné úlety, jak popisovala její dobrodružství, ale ten projev měl přesto určitou úroveň. Tohle je jak od ochlasty ze čtvrté cenové.

Scatter (Út, 3. 1. 2023 - 10:01)

Vše se dá přežít, taky mám za sebou bolestný rozchod, ale co bych nepřežil, kdyby si přestala kakat, alespoň a ještěže tak, že tě to nepustilo, krásko v plných kalhotkách.

Pavkol (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

tak to tě taky lituju. já bych to taky radši viděl v záchodě nebo v přírodě než v oděvu ale chápu a respektuju že jsme každý jiný a neodsuzuju tě za to. ale i tak tě mám svým způsobem rád kiki za to že ses mě snažila zastat

Scatlover (Ne, 1. 1. 2023 - 01:01)

Cože? Single? Pamatuješ si ještě na mou e-mail adresu, [email protected]? Můžem aspoň pokecat třeba po letech jestli chceš

Kikina (Ne, 1. 1. 2023 - 14:01)

Já už do té staré mailové adresy nemám přístup. Můj ex přítel mě tam odříznul takže tam určitě nepiš pokud nechceš aby ti jako odpověď přišla smršť nadávek. Založila jsem si k tomu účelu nový mail tak bych se eventuálně ozvala z něj jenom abys nebyl překvapen. Je toho hodně co mám za tu dobu za sebou ale to když tak až soukromě.

Scatter (Út, 3. 1. 2023 - 10:01)

Napiš prosím Kiki [email protected], jsem tvůj dlouholetý a věrný fanoušek, moc rád bych s tebou zase obnovil kontakt, bude se těšit

asdf (Ne, 1. 1. 2023 - 15:01)

Tak to je mi líto. Přitom podle toho, co jsi tu psala dříve, to vypadalo, že je tvůj přítel tolerantní. A on se z něj vyklubal magor...

Kikina (Ne, 1. 1. 2023 - 16:01)

Bohužel všechno bylo až tak moc idylické a zalité sluncem že mě můj instinkt měl varovat. Ale to tady na veřejné diskuzi fakt nechci rozebírat. Už je to za mnou a jestli platí že co tě nezabije to tě posílí tak řekněme že já už asi silnější fakt nebudu.

Emil (St, 17. 8. 2022 - 13:08)

No já jsem se zesral před chvílí na hajzlu v práci poté, co jsem pozřel párek nevalné chuti. Asi toho již hodně pamatoval. Poté jsem se ještě málem vyblil, když jsem štětkou čistil posraný hajzl na toaletě. Velice hlasitě jsem u toho dávil a říhal.

Návštěvník (St, 17. 8. 2022 - 07:08)

zas tak velkej ne

Pavkol reakce … (Pá, 12. 8. 2022 - 10:08)

asi tím že ti samotnému ten smrad hoven vadí já jak jsem tu psal o tom vozíčkářovi tak poprvé to doppadlo dobře a po druhé jsem z toho smradu jeho hoven měl taky dávivý reflex nezvracel jsem ale takový to ble ble jako by to mělo přijít jsem dělal. Prostě něco opdobnýho jako když se dávíš když ti dávaj na zubním otisk

Emil (Pá, 12. 8. 2022 - 13:08)

Pavkole, klobouk dolů, že jsi dělal jenom ble - ble. Já kdybych viděl někoho srát a cítil ten smrad z těch hoven, tak ani nestihnu dělat nějaké ble - ble. Ale rovnou bych se na místě pořádně vyblil. A to takovým způsobem, že každý, kdo by u toho byl přítomen by na to mé blití vzpomínal ještě za sto let. A na to dám čestné pionýrské.

Reklama

Přidat komentář