Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Čt, 3. 3. 2022 - 09:03)

milý (Ne)příteli tady aspoň krásně vidíš že proti tomu co se děje na východ od nás jsou moje nekonvenční představy úplná prkotina tak buď tak laskav a dopřej mi je a přestaň do mě rejpat

Pavkol (Čt, 3. 3. 2022 - 06:03)

přesně tak scattere místo aby naplňovali téma téhle diskuze tak na nás ještě řvou a jsou sprostí jen za to že to po nich chceme tak když jim to tak vadí tak ať sem nelezou!!!

Scatter (Čt, 3. 3. 2022 - 02:03)

Místo kakajících holek se tu hádá partička vybraných buzerantů, bravo bezmozci, mít tu možnost kule i prdel bych vám rozkopal zmetci.

Návštěvník (Čt, 3. 3. 2022 - 06:03)

Další silný internetový bijec.Navíc za lepší svět,jak krásný.

Pavkol (Út, 1. 3. 2022 - 21:03)

nechte mě už bejt můžete si tleskat podařilo se vám mě odradit

Pavkol (Út, 1. 3. 2022 - 20:03)

tak z majklem určitě ne a navíc včera jsem měl na koncertě K. T. O. párek s křenem a právě předchílí to mělo neblahé následky takže jsem se jednak přesvědčil o tom proč se o některém jídle říká že pálí dvaktrát a jednak mě to definitvně znechutilo takže opravdu definitvní sbohem. i kdybych někdy v minulosti za víc lidí psal tak za majkla určitě ne

Pavkol (Út, 1. 3. 2022 - 19:03)

jo jo beru na vědomí tímto se tato diskuze ruší protože když sem nikdo nebude lízt tak už tu nebude co číst R.I. P. této diskuzi sbohem

Pavkol (Út, 1. 3. 2022 - 17:03)

Zkušenost: lidi nikdy se nikoho na nic nekonvenčního neptejte a pouze reagujte na příspěvky nebo dopadnete tak blbě jako dneska tady já myslel jsem že dostanu v sobotu dáreček k narozeninám v podobě nějaké potěšující zprávy a po dnešní zkušenosti mizím na vlákna pouze čůrací nebo úplně normální takhle to fakt dál nejde víte co se okolo nás děje tak si to chce člověk nějak zpříjemnit a přesto mají i dále hejtři zelenou a nemístní zvědavci červenou tak kde to jsme?!!! Místo abych tu našel aspoň jednu podporu tak musím po dnešku končit abych neprovokoval ach jo!!! Tak sbohem ale hejtrům si ještě dovolím říct ať si políbí pr.el

Polda (Út, 1. 3. 2022 - 15:03)

Někdo se tě tu ptal nač si tu hraješ ?Tak já se připojuju.Nemáš tu jako nick Olda žádnou historii takže to vypadá že tu píšeš pod víc nicky a skoro to vypadá že si ten Majkl kterému tu jako radíš a co se jako urazil....To je v těhle diskuzích standart jak si tak všímám.

Olda (Út, 1. 3. 2022 - 15:03)

Mohl by jsi se místo těchto lichých teorií držet naší konverzace? Nevím kdo tu s kým řeší kdo si na co hraje, já tady řeším s tebou momentálně jiné věci. Nejsem schyzofrenik, abych si psal sám se sebou a ještě si dával nějaké rady místo toho, abych šel a prostě daný krok udělal. Takže zpět k té otázce, co dál je ti v životě proti chuti?

Polda (Út, 1. 3. 2022 - 15:03)

Takže jsem to trefil :-)).Smolíš to tady pod vícero nicky.Takže psychouš non plus ultra.

Olda (Út, 1. 3. 2022 - 15:03)

Když tomu chceš věřit, tak věř..., jako evidentně netolerantní člověk máš problém například s menšinami na našem území? Vadí ti cizinci? Jak by jsi se srovnal a tím, pokud by tvou dceru nebo syna přitahovalo stejné pohlaví?

Polda (Út, 1. 3. 2022 - 16:03)

A jak se srovnává tvoje rodina s tim že máš úchylku na hovna a vše kolem nich ?Jsou tolerantní a pidpirují tě v tom ? Je ubohý když se nějaký psychopat a deviant schovává za toleranci .Měl bys jít do politiky,tam se ztratíš a když utajíš tu zálibu v hovnech tak budeš za pár let klidně ministr.

Olda (Út, 1. 3. 2022 - 16:03)

Čím dál víc mě utvrzuješ v tom, že jsi naprosto flustrovaný člověk. Nejdřív si zvolíš přezdívku komolící mé jméno, pak mi neustále vkládáš do úst nějaké tvé názory a věci, co jsem neřekl, teď na otázku odpovídáš opět útočnou otázkou. O exkrementech tady dokola píšeš akorát ty, vidíš něco takového v mích příspěvcích? Kopeš kolem sebe, každý je pro tebe psychopat, deviant a další věci, ale že záměrně lezeš na diskuze, kde takové věci můžeš očekávat a napadáš tam lidi, co nikomu svým chováním neškodí a řeší si dané téma zde mezi sebou to je v pořádku viď? Pokud bychom byli v diskuzi o pěstování růží nebo pečení koláčů a Pavkol tam začal ženám psát o vylučování bude to nevhodné a asi nikdo se nebude divit tomu, když se to tam obrátí proti němu. Takhke on má nějakou nestandardní zálibu (pro tebe speciálně tedy úchylku), připouští si to a proto chodí tady sem, kde si chce povídat s lidmi stejného zaměření, ale nikdo z těch lidí asi nečeká, že sem bude chodit někdo jako ty, který nemá o to téma zájem a chce těm lidem jenom nadávat. To je prostě také úchylka, zase jiná, ale je když někdo má potřebu stále někoho jen urážet a asi je i křížená s nějakým sebepoškozováním pokud záměrně jdeš naproti věcem, které nenávidíš. PS i já mám samozřejmě nějakou uchylku jako každý člověk (jen teda jinou, než se mi snažíš podsouvat) a ano část rodiny o tom ví a problém s tím nemají.

Polda (Út, 1. 3. 2022 - 17:03)

Co to tady zkoušíš ty psychopate?Ty tady nemáš pod timhle nickem žádnou historii ale vyznáš se tu dokonale a obhajuješ tu zvrhlosti dalšího psychopata ale nemáš na hovna úchylku.Ty si šel určitě předvčírem jen tak okolo,jak se říká,a budu tu hájit psychopaty protože mám dlouhou chvíli a jsem v melancholickém rozpoložení.Už toho Majkle nech,si průhlednej až běda.Radši se s tim tvym Pavkolem vemte za ruce a až si na ně společně naserete tak s tim vyražte do detenčního ústavu.Budete tam klidnější a hlavně pod kontrolou.Konec konců i společnost bude klidnější když tam skončíte ,protože u vas deviantnich psychopatů nikdo nikdy neví co za zvrhlost vás ještě napadne abyste se ukojili.

Ježek Jožka (Út, 1. 3. 2022 - 17:03)

no a co jednou je tahle diskuze na trochu úchylné téma tak nechte úchyly ať se tu ukájejí a nekažte jim radost jinak můžou všechny čůrací kakací a prdící diskuze do měsíce zaniknout a slušňáci si budou mnout ruce že nás vypudili. Dobře můžeme se chovat normálněji ale to vás neopravňuje dokud toho nedosáhnete být vůči nám takhle intolerantní

Polda (Út, 1. 3. 2022 - 18:03)

Tak vidíš jak to z tebe hezky leze.Jsem zvědav pod kolika nicky tu ještě budeš “ospravedlňovat” svoji deviaci.Proč se nejdeš ukájet na portály s tou deviací kde máte určitě celou řadu i obrazové dokumentace?Nebo si zkus zaplatit reál.Tam se můžete posírat do aleluja a u toho honit když to bez hoven nejde.

Pavkol (Út, 1. 3. 2022 - 18:03)

jednoduše protož ejsem si uvědomil jednu z možností kterou si mi navrhl budu chodit na ty portály a nebudu to zanášet sem ale uznej jednou se tahle diskuze jmenuje tak jak se jmenuje a když se sem na tohle téma nebude nic psát tak si ti "slušní" mají mnout ruce že tato diskuze zítra t.j. 2.3. 2022 umřela?

Olda (Út, 1. 3. 2022 - 18:03)

Ale ty jsi na portálu, který je na to zaměřený, proto se to tady tak jmenuje. Vím, že je to pro tebe těžké, ale zkus tohoto trolla ignorovat. Třeba ti poradí lepší stránky, když tě na ně posílá, ale je to jedno on bude útočit vždycky, ty nijak zálibu v tom, co tě zajímá netajíš, neobhajuješ, prostě to narovinu přiznáváš a vidíš ani tomu nestačí. Buď jaký jsi a nenech sebou manipulovat někým takovým, kdo chce za každou cenu jen vířit zlo.

Polda (Út, 1. 3. 2022 - 18:03)

Přečti si ty imbecile záhlaví portálu Dortorka.cz.Tyhle úchylárny jsou jen diskuze a ne portál který byl primárně zřízen pro jiné účely ,než abysi tu psychopatický deviatni jako ty a tvůj honimír Pavkol,honili vocasy u představy hoven a podobných zvrhlostí.Ty jsi nejen psychopatický deviant,ale navíc ještě debil.No máš toho požehnaně a jsi vlastně na úrovni hovna na botě.

Reklama

Přidat komentář