Reklama

kakání partnerky

Návštěvník (Čt, 3. 3. 2022 - 09:03)

lidi bacha nějakej pošuk si usmyslel že i když se to jmenuje kakání partnerky že se tu o tom nesmí a nebude psát. Otázka mám na něj ..át a pokračovat si dál ve svém stylu nebo mám poslechnout? Čekám na vaše názory ale všech nejenom těch haterů kteří se to snaží vymýtit

Pavkol (Čt, 3. 3. 2022 - 09:03)

aha takže když si někdo něco nepřeje tak se mám zaleknout jak malej školáček a sklapnout A POslechnout? dobře. ale slib mi že když se mi to podaří dodržet tak že mě přestaneš urážet.

Pavkol (Čt, 3. 3. 2022 - 08:03)

a za třetí i kdybych to dodržel od příštího týdne tak to že tady už třeba vůbec nebudu reagovat neznamená že sem nebudu lízt a číst si to maximálně přestanu přispívat

Pavkol (Čt, 3. 3. 2022 - 08:03)

Já jsem pouze reagoval na Scattera. to za prvé. a za druhé v sobotu mám narozky tak počkám jestli mi tu někdo nezanechá dárek v době potěšující zprávy a teprve potom se stáhnu. ježiš pochop jednou pro vždy že když je tahle stránka na toto téma tak tady nemůžeš jenom proto aby si odvedl téma psát třeba o tom jakej se ti nejvíc líbí film nebo komu fandíš v NHL. jenomže o to právě vám kteří techcete číst ty naše jak ty říkáš blivajzy jde ať se tu píše o všem možným hlavně když změníme nepopulární téma

Pavkol (Čt, 3. 3. 2022 - 06:03)

podívej se asi takhle když sem lezou a píšou své názory lidí kterým to vadí tak proč by sem nemohli lézt sympatizanti za mě má naopak Scatter palec nahoru že se po pokusu o mé vystrnazení nezalekl a zkusil to tady znova rozvinout a rozšířit

Návštěvník (Čt, 3. 3. 2022 - 07:03)

Tak vidíš psychouši že už si tu zase.To se spíš Putin omluví Ukrajině než že bys tu ty neblil ty svoje zvratky.

Pavkol (Čt, 3. 3. 2022 - 09:03)

milý (Ne)příteli tady aspoň krásně vidíš že proti tomu co se děje na východ od nás jsou moje nekonvenční představy úplná prkotina tak buď tak laskav a dopřej mi je a přestaň do mě rejpat

Pavkol (Čt, 3. 3. 2022 - 06:03)

přesně tak scattere místo aby naplňovali téma téhle diskuze tak na nás ještě řvou a jsou sprostí jen za to že to po nich chceme tak když jim to tak vadí tak ať sem nelezou!!!

Scatter (Čt, 3. 3. 2022 - 02:03)

Místo kakajících holek se tu hádá partička vybraných buzerantů, bravo bezmozci, mít tu možnost kule i prdel bych vám rozkopal zmetci.

Návštěvník (Čt, 3. 3. 2022 - 06:03)

Další silný internetový bijec.Navíc za lepší svět,jak krásný.

Pavkol (Út, 1. 3. 2022 - 21:03)

nechte mě už bejt můžete si tleskat podařilo se vám mě odradit

Pavkol (Út, 1. 3. 2022 - 20:03)

tak z majklem určitě ne a navíc včera jsem měl na koncertě K. T. O. párek s křenem a právě předchílí to mělo neblahé následky takže jsem se jednak přesvědčil o tom proč se o některém jídle říká že pálí dvaktrát a jednak mě to definitvně znechutilo takže opravdu definitvní sbohem. i kdybych někdy v minulosti za víc lidí psal tak za majkla určitě ne

Pavkol (Út, 1. 3. 2022 - 19:03)

jo jo beru na vědomí tímto se tato diskuze ruší protože když sem nikdo nebude lízt tak už tu nebude co číst R.I. P. této diskuzi sbohem

Pavkol (Út, 1. 3. 2022 - 17:03)

Zkušenost: lidi nikdy se nikoho na nic nekonvenčního neptejte a pouze reagujte na příspěvky nebo dopadnete tak blbě jako dneska tady já myslel jsem že dostanu v sobotu dáreček k narozeninám v podobě nějaké potěšující zprávy a po dnešní zkušenosti mizím na vlákna pouze čůrací nebo úplně normální takhle to fakt dál nejde víte co se okolo nás děje tak si to chce člověk nějak zpříjemnit a přesto mají i dále hejtři zelenou a nemístní zvědavci červenou tak kde to jsme?!!! Místo abych tu našel aspoň jednu podporu tak musím po dnešku končit abych neprovokoval ach jo!!! Tak sbohem ale hejtrům si ještě dovolím říct ať si políbí pr.el

Polda (Út, 1. 3. 2022 - 15:03)

Někdo se tě tu ptal nač si tu hraješ ?Tak já se připojuju.Nemáš tu jako nick Olda žádnou historii takže to vypadá že tu píšeš pod víc nicky a skoro to vypadá že si ten Majkl kterému tu jako radíš a co se jako urazil....To je v těhle diskuzích standart jak si tak všímám.

Olda (Út, 1. 3. 2022 - 15:03)

Mohl by jsi se místo těchto lichých teorií držet naší konverzace? Nevím kdo tu s kým řeší kdo si na co hraje, já tady řeším s tebou momentálně jiné věci. Nejsem schyzofrenik, abych si psal sám se sebou a ještě si dával nějaké rady místo toho, abych šel a prostě daný krok udělal. Takže zpět k té otázce, co dál je ti v životě proti chuti?

Polda (Út, 1. 3. 2022 - 15:03)

Takže jsem to trefil :-)).Smolíš to tady pod vícero nicky.Takže psychouš non plus ultra.

Olda (Út, 1. 3. 2022 - 15:03)

Když tomu chceš věřit, tak věř..., jako evidentně netolerantní člověk máš problém například s menšinami na našem území? Vadí ti cizinci? Jak by jsi se srovnal a tím, pokud by tvou dceru nebo syna přitahovalo stejné pohlaví?

Polda (Út, 1. 3. 2022 - 16:03)

A jak se srovnává tvoje rodina s tim že máš úchylku na hovna a vše kolem nich ?Jsou tolerantní a pidpirují tě v tom ? Je ubohý když se nějaký psychopat a deviant schovává za toleranci .Měl bys jít do politiky,tam se ztratíš a když utajíš tu zálibu v hovnech tak budeš za pár let klidně ministr.

Olda (Út, 1. 3. 2022 - 16:03)

Čím dál víc mě utvrzuješ v tom, že jsi naprosto flustrovaný člověk. Nejdřív si zvolíš přezdívku komolící mé jméno, pak mi neustále vkládáš do úst nějaké tvé názory a věci, co jsem neřekl, teď na otázku odpovídáš opět útočnou otázkou. O exkrementech tady dokola píšeš akorát ty, vidíš něco takového v mích příspěvcích? Kopeš kolem sebe, každý je pro tebe psychopat, deviant a další věci, ale že záměrně lezeš na diskuze, kde takové věci můžeš očekávat a napadáš tam lidi, co nikomu svým chováním neškodí a řeší si dané téma zde mezi sebou to je v pořádku viď? Pokud bychom byli v diskuzi o pěstování růží nebo pečení koláčů a Pavkol tam začal ženám psát o vylučování bude to nevhodné a asi nikdo se nebude divit tomu, když se to tam obrátí proti němu. Takhke on má nějakou nestandardní zálibu (pro tebe speciálně tedy úchylku), připouští si to a proto chodí tady sem, kde si chce povídat s lidmi stejného zaměření, ale nikdo z těch lidí asi nečeká, že sem bude chodit někdo jako ty, který nemá o to téma zájem a chce těm lidem jenom nadávat. To je prostě také úchylka, zase jiná, ale je když někdo má potřebu stále někoho jen urážet a asi je i křížená s nějakým sebepoškozováním pokud záměrně jdeš naproti věcem, které nenávidíš. PS i já mám samozřejmě nějakou uchylku jako každý člověk (jen teda jinou, než se mi snažíš podsouvat) a ano část rodiny o tom ví a problém s tím nemají.

Reklama

Přidat komentář