Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Po, 4. 7. 2022 - 05:07)

ale je pravda že jednou jsem vytekl u VHS kde se ženská s pěkným bobrem akozama sprchovala ale to už je dlouho to mi bylo 25 let ano beru ještě rivotril a prášek na to abych neměl změny nálad a na játra ale že bych byl nějak vyloženě blázínek to se říct nedá jenom jsem měl období kdy jsem hůře zvládal stresové situace a proto mi i ten prášek na změny nálad dali. ale oak jsem hu musel vysadit protože právě s těma lékama na epošku byl v kontraindikaci

Pavkol (Po, 4. 7. 2022 - 05:07)

asi se budu muset neurologa zeptat jestli dlouho dobé braní takových prášků může nedejbože způsobovat impotenci

Návštěvník (Po, 4. 7. 2022 - 04:07)

Tady to je na psychiatra a zavřít do blázince.

Lada Zikova (Ne, 3. 7. 2022 - 14:07)

Chce se mi kakat hrozně mám plní zadeček

Lada Zikova (Ne, 3. 7. 2022 - 12:07)

Já jsem dneska pěkně vykadila 7 šišek sice jsem musela tlačit hodně v lese u stromů ale zase jsem cítila tu úlevu jak to ze mě leze ven s mího zadečku pěkně to dopadlo na zem a pak jsem se oblíkla kalhoty a šla a najednou se mi začalo chtít znova tak spatky ke stromu a stáhla kalhoty dolů a už ze mě padaly ti krásný šišky ze zadečku bylo jich 11 no jako to byla krása tlačit už aby se mi chtělo znova baví mě Kakat v lese i prděla jsem u toho trochu zatím se mějte krásně a krásný kakaníčko

Lada Zikova (Pá, 1. 7. 2022 - 14:07)

Dneska ráno jsem se probudila s nutkání chtělo se mi hrozně moc kadit tak jsem šla hned ven do lesa a tam jsem vykakala 30 cm dlouhý hovna bylo jich 10 světlo hnědých byla to krása vidět ti moje výtvory na zemi před stromem pak jsem se utřela papírovými kapesníčky fakt super kakání v lese snad zase nikdy vykakam dlouhou šištičku

Návštěvník (So, 2. 7. 2022 - 07:07)

aspoň jedna ženská chápe že jsou tu chlapi kteří si takové články rádi přečtou jen se svými úspěchy klidně chlub dál Lado

Návštěvník (Pá, 1. 7. 2022 - 15:07)

Už si dohonil deviante ?

Návštěvník (So, 2. 7. 2022 - 03:07)

Ale no tak, chovej se normálně.

Návštěvník (St, 29. 6. 2022 - 19:06)

Malek=Pavkol Táhni hovado !!!

Malek (St, 29. 6. 2022 - 18:06)

HLEDAM PANI NEBO HOLKU CO RADA KAKA V LESE.....

Lada Zikova (Ne, 3. 7. 2022 - 12:07)

Já ráda Kakam v lese dneska jsem jich Vykakala 10 v lese u stromů a možná půjdu ještě jednou dneska kakat do lesa ale nevím co tam pokadím hodně nikdo kdo by mi poradil

Rádce (Ne, 3. 7. 2022 - 17:07)

tak to zkus doma normálně do záchodu ať to tam hezky žbluňká

Lada Zikova (Ne, 3. 7. 2022 - 22:07)

Máš rád kakání já hrozně a doufám že si o tom budeme psát o kakání a baví tě to sledovat jak nebo tě to vzrušuje

Pavkol (Ne, 3. 7. 2022 - 23:07)

Hlavně si tu píšu sám se sebou a honim .Jsem takový dementní hovado prostě

Lada Zikova (Ne, 3. 7. 2022 - 22:07)

Tak až vikadím dlouhou šišku tak pak skusím ještě zatlačit ještě jednou jestli nespadne další šiška uvidím kolik toho bude a pak to sem mám napsat jak to dopadlo a psát o tom jak kakam hodně furt nejvíc po ránu bejva hodně šišek ze mě padá s mího zadečku pěkně stačí jednou zatlačit a je to venku a dneska jsem u toho pěkně si prdla ach ta úleva boží tak vám taky přeju hezký Kakaníčko všem

Návštěvník (Ne, 3. 7. 2022 - 13:07)

Nemáš to Pavkole jednoduchý,takhle si furt vymejšlet.Co je pro tebe těžší,vymyslet ty jména nebo ty sračkoúchylácky zkazky ?Je vidět že i hovado tvýho kalibru má bujnou fantazii.Jen je metutý že to nedokážeš přetavit v něco užitečnějšího než jsou hovna a chcanky.

Malin (Po, 20. 6. 2022 - 21:06)

hledam nakou holku na kadeni v lese......nebo pani do 60 let.......

Pavkol (Po, 20. 6. 2022 - 18:06)

jen jsem se zeptal nic víc za tím nebylo. Jestli mám od zítřka zvažovat zda daný dotaz podat či nepodat a když ano tak radši kdekoliv mimo jakýkoliv internet nebo mobil t.j. jak se říká pouze mezi 4 očima tak to fakt nemá vůbec cenu abych sem lozil. Inu špatná zkušenost taky zkušenost

Karel (Po, 20. 6. 2022 - 14:06)

Já silně pochybuji o tom, že by někdo dovolil komukoli, aby byl přítomen při sraní toho druhého. A to platí i obráceně. Že by nikdo nechtěl být svědkem toho, jak někdo druhý sere. Zejména by každému vadil smrad z těch hoven, pohled na ta hovna a též zvuky, které člověk vydává při sraní. Já sám mám veliký problém, když mám po sobě umýt posraný hajzl štětkou. Vždycky u toho strašně hlasitě dávím a často i bleji. Proto raději chodím srát na veřejný hajzl, kde ten hajzl zanechám po sobě posraný a nikdo se nedozví, že jsem jej posral já.

Reklama

Přidat komentář