Reklama

Kam se spermatem pri masturbaci

Návštěvník (So, 30. 7. 2022 - 08:07)

Nebo tchýni na kobereček před postelí,to zase bude za kámošovo sperma co se neujalo a bude to vše v plné mravopočestnosti,jak se na správně slušně a odborně pečlivě vydrezurovaně vycvičeného kámoše sluší a patří.

Návštěvník (So, 30. 7. 2022 - 07:07)

Do flašky a prodávám americkým turistkám z vyšších kruhů z otci na které se radši neptám jako tradiční českou kořalku,něco jako líh s hadem v kambodži. To sajou jak divý.

Lucy (Ne, 31. 7. 2022 - 05:07)

Jo jasně. Voni to asi nepoznají. Prober se a vymysli si jinou blbost.

H (So, 30. 7. 2022 - 07:07)

Mě to kluk pouštěl do mého spod. prádla, kalhotky a podprsenky. Chápala jsem že má to divoké období ale měla jsem z toho divný pocit.

Martin (Ne, 31. 7. 2022 - 09:07)

To je normální asi každá matka to zná, mě se sní taky stalo pár trapasu vždy sme se tomu zasmáli

Mirka (So, 30. 7. 2022 - 06:07)

No přece na bříško a prsíčka.
Kam taky jinam, ne?
Popřípadně venku na zem, když to jinak nejde.

K (Pá, 27. 5. 2022 - 07:05)

Hlavně večer to peru do ponožek nebo do slipů a ráno hodím do koše se špinavým prádlem, máma to vyprere a jede se dál. Jednou se mě matka tedy na to zeptala, co s těmi ponožkami, slipami, dělám že jsou pořád tak slepené, nakecal jsem jí že do nich smrkám když se to stejně musí vyprat a víc se už na nic neptala.

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 08:05)

Tohle by mi máma netolerovala. Když sem to vypustil v posteli vynadala mi že se to nedělá že sem prase a hned to převlíkala. Dala mi sklenku a já se vypouštěl do ní. Pak to odnášela. Táta měl taky sklenku. Když šoustali tak preservativ. Ráno byl v odpadkovým koši.

Marek (Po, 28. 2. 2022 - 21:02)

Mám v nočním stolku papírové kapesníčky a vystříkám se do něj a ráno to spláchnu.

Zdeněk (Ne, 27. 2. 2022 - 13:02)

Tak já byl od malička stydlivej a v těchto věcech spíše neznalej. Tak když to v pubertě propuklo, tak to skoro každou noc teklo a teklo, hlavně v zimních měsících jsem každý den musel měnit pyžamo a pak už nebylo co měnit, protože se to pralo - tak jsem musel máchat ve vodě a schnulo to na topení, ani slipy pod pyžamem nepomohli. Ten odér...zasyflený peřiny. Pak jsem si šulína omotal do pevnýho ubrousku a ovázal ho gumičkou a strčil do pyžama, i tak mi to ale nateklo na nohy v noci. Tolik vzpomínka na pubertální poluce.

Pavlína (Ne, 27. 2. 2022 - 13:02)

Synovi, když mu začly poluce tak toho semene bylo všude plno. Teda na prostěradle a slipech nebo pyžamu. Neodvážila bych se s ním o tom mluvit. Do půl roku začal onanovat, a to se pak již utíral, a dodneška se to naučil tak, že postel a všechno je prakticky bez spermií. Ale to né, že by nehonil. Mastí si ho ostošest, ale dávky semene nacházím v prádle které má navíc u sebe.

Honza (Ne, 27. 2. 2022 - 08:02)

Když mi má přítelkyně výjimečně dovolí vyhonit pinďoura tak si to nastříkám do dlaně a hned slížu.

Pavel (Ne, 27. 2. 2022 - 09:02)

Ty se jí ptáš na dovolení?? A jak často ti to dovolí? Chutná ti semeno?

Honza (Ne, 27. 2. 2022 - 09:02)

Ano. Bez dovolení si nesmím ani pohonit natož stříkat. Pohonit smím skoro každý den, ale stříkat jen za odměnu tak jednou za týden. Ale už jsem byl bez výstřiku i měsíc. Moje semeno mi moc nechutná , ale má přítelkyně říká že všechno svinstvo které z mého pinďoura vyjde se do mě zase musí vrátit.

Návštěvník (Ne, 27. 2. 2022 - 09:02)

Bože, zase nějakej jeblo.

Návštěvník (Ne, 27. 2. 2022 - 06:02)

Kapesník, záchod, na ruku a někdy sám sobě do pusy

Návštěvník (Čt, 30. 12. 2021 - 15:12)

Otřít

696969 (Čt, 30. 12. 2021 - 06:12)

....já sperma vždy vysktříkám tý mojí do pusy a spolkne ho,respektive vždy po souloži si ho vezme do ruky a pořádně si ho tam vymačká.....je to úžasný,když ho mačká v puse vysktříkanýho...dlouho jsem nemohl najít tu pravou....asi je to taky tím,že si to děláme navzájem.....

cocotek (Čt, 30. 12. 2021 - 06:12)

Do flašky a prodávám americkým turistkám z vyšších kruhů z otci na které se radši neptám jako tradiční českou kořalku,něco jako líh s hadem v kambodži. To sajou jak divý.

, (Čt, 30. 12. 2021 - 06:12)

Na Vsetínsku je jich plno :-)

Reklama

Přidat komentář