Reklama

Kam se spermatem pri masturbaci

H (So, 30. 7. 2022 - 07:07)

Mě to kluk pouštěl do mého spod. prádla, kalhotky a podprsenky. Chápala jsem že má to divoké období ale měla jsem z toho divný pocit.

Martin (Ne, 31. 7. 2022 - 09:07)

To je normální asi každá matka to zná, mě se sní taky stalo pár trapasu vždy sme se tomu zasmáli

Mirka (So, 30. 7. 2022 - 06:07)

No přece na bříško a prsíčka.
Kam taky jinam, ne?
Popřípadně venku na zem, když to jinak nejde.

K (Pá, 27. 5. 2022 - 07:05)

Hlavně večer to peru do ponožek nebo do slipů a ráno hodím do koše se špinavým prádlem, máma to vyprere a jede se dál. Jednou se mě matka tedy na to zeptala, co s těmi ponožkami, slipami, dělám že jsou pořád tak slepené, nakecal jsem jí že do nich smrkám když se to stejně musí vyprat a víc se už na nic neptala.

Návštěvník (Pá, 27. 5. 2022 - 08:05)

Tohle by mi máma netolerovala. Když sem to vypustil v posteli vynadala mi že se to nedělá že sem prase a hned to převlíkala. Dala mi sklenku a já se vypouštěl do ní. Pak to odnášela. Táta měl taky sklenku. Když šoustali tak preservativ. Ráno byl v odpadkovým koši.

Marek (Po, 28. 2. 2022 - 21:02)

Mám v nočním stolku papírové kapesníčky a vystříkám se do něj a ráno to spláchnu.

Zdeněk (Ne, 27. 2. 2022 - 13:02)

Tak já byl od malička stydlivej a v těchto věcech spíše neznalej. Tak když to v pubertě propuklo, tak to skoro každou noc teklo a teklo, hlavně v zimních měsících jsem každý den musel měnit pyžamo a pak už nebylo co měnit, protože se to pralo - tak jsem musel máchat ve vodě a schnulo to na topení, ani slipy pod pyžamem nepomohli. Ten odér...zasyflený peřiny. Pak jsem si šulína omotal do pevnýho ubrousku a ovázal ho gumičkou a strčil do pyžama, i tak mi to ale nateklo na nohy v noci. Tolik vzpomínka na pubertální poluce.

Pavlína (Ne, 27. 2. 2022 - 13:02)

Synovi, když mu začly poluce tak toho semene bylo všude plno. Teda na prostěradle a slipech nebo pyžamu. Neodvážila bych se s ním o tom mluvit. Do půl roku začal onanovat, a to se pak již utíral, a dodneška se to naučil tak, že postel a všechno je prakticky bez spermií. Ale to né, že by nehonil. Mastí si ho ostošest, ale dávky semene nacházím v prádle které má navíc u sebe.

Honza (Ne, 27. 2. 2022 - 08:02)

Když mi má přítelkyně výjimečně dovolí vyhonit pinďoura tak si to nastříkám do dlaně a hned slížu.

Pavel (Ne, 27. 2. 2022 - 09:02)

Ty se jí ptáš na dovolení?? A jak často ti to dovolí? Chutná ti semeno?

Honza (Ne, 27. 2. 2022 - 09:02)

Ano. Bez dovolení si nesmím ani pohonit natož stříkat. Pohonit smím skoro každý den, ale stříkat jen za odměnu tak jednou za týden. Ale už jsem byl bez výstřiku i měsíc. Moje semeno mi moc nechutná , ale má přítelkyně říká že všechno svinstvo které z mého pinďoura vyjde se do mě zase musí vrátit.

Návštěvník (Ne, 27. 2. 2022 - 09:02)

Bože, zase nějakej jeblo.

Návštěvník (Ne, 27. 2. 2022 - 06:02)

Kapesník, záchod, na ruku a někdy sám sobě do pusy

Návštěvník (Čt, 30. 12. 2021 - 15:12)

Otřít

696969 (Čt, 30. 12. 2021 - 06:12)

....já sperma vždy vysktříkám tý mojí do pusy a spolkne ho,respektive vždy po souloži si ho vezme do ruky a pořádně si ho tam vymačká.....je to úžasný,když ho mačká v puse vysktříkanýho...dlouho jsem nemohl najít tu pravou....asi je to taky tím,že si to děláme navzájem.....

cocotek (Čt, 30. 12. 2021 - 06:12)

Do flašky a prodávám americkým turistkám z vyšších kruhů z otci na které se radši neptám jako tradiční českou kořalku,něco jako líh s hadem v kambodži. To sajou jak divý.

, (Čt, 30. 12. 2021 - 06:12)

Na Vsetínsku je jich plno :-)

Návštěvník (Čt, 30. 12. 2021 - 06:12)

Sperma je přijemne střikat do frote ponožek nebo ponožek na spani . dělá to nekdo take tak.

S+14 (St, 29. 12. 2021 - 18:12)

Puoštím to i do ponožek ale není to ono, lepší je se vystříkat na volno. Nedávno se mne matka dokonce ptala od čeho mám ty ponožky pořád tak slepené. Tak jsem jí řekl že se do nich občas vysmrkám, jen nevěřícně zakroutila hlavou a raději odešla.

Rom 16 (Čt, 30. 12. 2021 - 09:12)

Tvl. když to nejde jinak tak dělám to samé a matka se mne už taky na to ptala a jí řekl že taky do ponožek smrkám. Hodila jen údivnej ksichtík a zatím je v klidu.

Reklama

Přidat komentář