Reklama

Délka ochlupení na přirození

mluv (Čt, 19. 10. 2017 - 18:10)

je nesmysl spajat chloupky s...Mluv jen za sebe

Ctitel KYLA COL (Čt, 19. 10. 2017 - 16:10)

holím se vlastně víc jak...je nesmysl spajat chloupky s nečistotou. Když si prohledneme galerii Playboy playmates modelek, az do záři 2001 byla KAZDA playmate chlupatá, opakuji KAZDA. Modelky jako Kyla Cole, Cara Michelle, herecka Monica Bellucci pestovali sexy trojuhelnicek a prave to je delalo moc pritazlivymi. Opakuji, bez chloupku jsou jen MALE DETI.

Zenam se chloupky nelíbí, to je pochopitelné, ale strašne moc chlapum se chloupky strasne moc líbí, žena je s chloupkama desne moc pritažlivá

Kecy (Čt, 19. 10. 2017 - 12:10)

Chlupy na přirození jsou...Tak vlasy na hlavě se upravovat mohou? Podle tvé logika ano, protože hlava není přirození, není tedy přirozená, proto se na ní mohou dělat účesy, nebo i oholit na pleš. Zaplať pánbůh.

Jitka - dodatek (Čt, 19. 10. 2017 - 12:10)

holím se vlastně víc jak 28 let od 15 před tím již od doby co mi začali růst chloupky jsem se holila v tříslech do plavek. už tenkrát se mi chlupy nelíbili. jednou jsem si vzpomněla jaká byla příjemně hladká a tak jsem to oholila celé.

Jitka (Čt, 19. 10. 2017 - 11:10)

já se holila v době kdy to tady ještě nefrčelo. holím se 25 let a nehodlám s tím přestat. chlupy se mi nelíbí a bez nich si příjdu mnohem čistší. důležité je nepodléhat modě a dělat to co mi vyhovuje. můj muž také nepodlehl novému trendu velkých plnovousů a je hladce oholen.

Husle (Čt, 19. 10. 2017 - 10:10)

Libovat si v dlouhých...Chlupy na přirození jsou naprosto přirozené. Přirození se to jmnuje proto, že to je přirozené, tedy přirozeně chlupaté. A DOST DISKUSE. Holení je již dávnou out a je jen pro úchyláky. Pedofilové prominou, budou se muset ukájet jinde a ne na dospělých ženách.

Stela (Čt, 19. 10. 2017 - 09:10)

Libovat si v dlouhých chlupech je úchylné. přirození má být stále čistě oholené. zvedá se mi žaludek když vidím ženu které v podpaží visí upocené chlupy a vylézají také z pod plavek nebo kalhotek. Mužům také dnes nelezou chlupy z nosu a uší, jako ve středověku. jednou přede mnou jedna mladá paní na hřišti neuhlídala krátkou sukni a jak ji zezadu lezli chlupy z pod kalhotek tak to opravdu byl pohled jen pro úchyla.

Ctitel KYLA COL (St, 18. 10. 2017 - 21:10)

Chloupky jsou sexy na chlapech i na ženskych. Holátka jsou jen male deti pred pubertou. Jsem rad ze opet dou do mody, ta prišerna doba vyholovani je doufam uz za námi. Modelku Kyla Cole bych bez jejiho poznavaciho znamení, rozkosnych chloupku, uz snad nedovedl ani predstavit

milan (St, 18. 10. 2017 - 16:10)

Taky jsem se jako malý kluk styděl,hlavně před mámou,když mi bylo asi 16.tak nečekaně vlezla do koupelny,uviděla mne,jen řekla, koukám,že už jsi docela chlap,nemusíš se za to stydět,,to už jsem byl dole hodně chlupatý,že to nešlo jen tak nevšimnout si.

ivana (St, 18. 10. 2017 - 16:10)

Využils jsem teplého...Ahoj Leono,tatka tě pochválil za učení a nebo za ochlupení?však sem ti říkala, že se není třeba stydět,a už vůbec ne před rodiči,alespon jsi jim ukázala,jak už jsi dospělá žena.

Leona (Po, 16. 10. 2017 - 07:10)

Využils jsem teplého víkendu k učení na balkonu, přišel i taťka na kontrolu a dostala jsem pochvalu. Na balkon chodím nahá a jsem ráda viděna. Nejbližší místo je posed na poli. Představuji si jak někdo šmíruje dalekohledem.

Loco (Pá, 13. 10. 2017 - 21:10)

Ivano,úžasný.ale máme ti věřit?

Ctitel KYLA COL (Pá, 13. 10. 2017 - 19:10)

Ahoj,tak je po létu,na...Dobre robis ze si chlpky pestujes pekne do krasy, ale to treba aj v lete, aj vtedy sa my chlapi ktori milujeme krásne prirodzené zeny chceme pokochat sexy chlpaticami

ivana (Pá, 13. 10. 2017 - 17:10)

Ahoj,tak je po létu,na koupání už to není a je docela zima.Tak jsem naměřila svoje maximum 24 cm chlupy,vzhledem k tomu,že už nosím kalhotky,tak jsem si udělala natáčky a naondulovala to a vypadá to zajímavě.Ted už mi to z kalhotek nekouká,ale vytvořilo to docela slušnou bouli,skoro jako má přítel ve slipech.No v kalhotech to vidět není,pod sukní už vůbec ne,takže dobrý,v zimě to hezky zahřeje.Aco vy,taky už jste se přestali po létu holit?

Loco (Út, 10. 10. 2017 - 16:10)

Nikdo sem nechodí???

Liboras (So, 23. 9. 2017 - 23:09)

Ivano fakr mas tak dlouhe chlupy

Ctitel KYLA COL (Út, 19. 9. 2017 - 18:09)

i ochlupení v podpaží je moc sexy

https://fotoalba.xchat.cz/~$13144209~ab8d09151147050bdbee7e7e7d28ccdf/photos.php?aid=2737784

Stejsky (Ne, 10. 9. 2017 - 08:09)

Jaký vlastně máte názor na kluky/chlapy co se neholí. Přijde vám to atraktivní a přirozený, když to samy neděláte? Nebo by jste třeba po něm holení požadovaly?

zu (So, 9. 9. 2017 - 13:09)

Ja kdyz si ji dlouho neoholim jako treba ted, dlouho myslim tak mesic treba tak mam totalne cerny zakrouceny a dlouhy chlupy co mi lezou z kalhotek, plavek apod takze napr v bazenu kazdy vidi ze mam bobra. Jako chlap ma rad chlupaty kundy tak mu to dopravam.

David (So, 9. 9. 2017 - 12:09)

prvá Playboy playmate bez pubickeho ochlpenia sa objavila az v septembri 2001 a bola nou Dalene Kurtis. Predtym vsetky playmates od vzniku Playboya v roku 1953 mali prirodzenú ozdobu vsetkych dospelych žien.

Prirodzena žena je stokrát krajšia a viac sexy ako umelá žena

http://185.5.96.87/~playmates/galeria/lista.php

Reklama

Přidat komentář