Reklama

Délka ochlupení na přirození

roman (Pá, 3. 11. 2017 - 07:11)

To máš teda pravdu Mirko,...jsem rád že nás nenormálních pedofilu je víc a to i mezi ženama nad 40. do pralesa se vracet nechci-

Tony (Čt, 2. 11. 2017 - 20:11)

Máš pravdu, asi nejsi...To máš teda pravdu Mirko, nějakej pedofil to bude.Ženská ji ma mít přírodní.

Mirka (St, 1. 11. 2017 - 19:11)

asi nejsem normální...Máš pravdu, asi nejsi normální, ale s tím nic nenaděláš..

ivana (St, 1. 11. 2017 - 16:11)

Dostala jsem pochvalu za...Ahoj Leono,pokud tě přítel bude mít rád,tak tě nebude do ničeho nutit a bude tě mít rád takovou jaká jsi.Já to mám tak, že mému příteli se moje chlupatice líbí,dokonce mi řekl, ře by byla velká škoda,kdybych to nějak upravila.Spoustě chlapům se líbí přirozené ženy,určitě najdeš takového, který tvůj porost v klíně ocení.

roman (St, 1. 11. 2017 - 09:11)

Neexistuje nic krajsieho na...asi nejsem normální správný chlap. já jedině holou. přez to vlak nejede a jsem rád že moje žena to má také tak.

Ctitel KYLA COL (St, 1. 11. 2017 - 09:11)

Neexistuje nic krajsieho na tomto svete ako ked si krasna žena pestuje sexy rozkosny pubicky trojuholnicek medzi nohami. Modelka Kyla Cole je toho jasnym prikladom. Kazdy normalny spravny chlap ktory si pozrie jej fotogaleriu cez google obrazky, musi to pochopit. JE TO NADHERA !

Liboras (Ne, 29. 10. 2017 - 00:10)

Dostala jsem pochvalu za...Ahoj leono libi se mi hodne chlupata,napis na muj mejl,[email protected]

Ctitel KYLA COL (Čt, 26. 10. 2017 - 21:10)

Nejhezčí je úplně do...Respektujem Tvoj nazor, ale chlapom s fantaziou sa pacia holky so sexy chlpkami. Oskubane su vsetky na jedno kopyto

patrik (Čt, 26. 10. 2017 - 19:10)

Nejhezčí je úplně do hladka oholená ! jo a my kluci taky.

zuzka (Čt, 26. 10. 2017 - 14:10)

O moc delší je dospělí...Samozřejmě Mirko,proto říkám,že ta uklízečka musela vidět i dospělí,mnohem větší a chlupatější než tito kluci,syn je sice chlupatej,ale manžel je se svou tlouštkou a ochlupením mnohem více.

Ctitel KYLA COL (Út, 24. 10. 2017 - 16:10)

Ahoj Leono. Nehol se a...Presne tak, s krasnymi chlpkami je zena najviac sexy. Uplne neodolatelná. Pozrite galeriu Playboy playmates od marca 1973 do septembra 2001, su tam uzasne krasne zarostlé modelky. Vrele doporucuji

Tony (Út, 24. 10. 2017 - 11:10)

Dostala jsem pochvalu za...Ahoj Leono. Nehol se a zůstaň chlupatá. Není nic krásnějšího než pořádně zarostla kunda.Jestli ti to pořádně čouhá z kalhotek,tak stebe bude každý pořádný chlap uneseny.

Hugo z Hor (Út, 24. 10. 2017 - 10:10)

Délka přirození nesmí převyšovat délku ochlupení,protože pak je to zbushený a není nic vidět,tma jak v p.č.(plurální čísla),takže střihat,ale ne nůžkami na ovce,aby jste neustřihli vaší poštovnu na sněžce.

Leona (Út, 24. 10. 2017 - 10:10)

Dostala jsem pochvalu za známky. Taťka mi donesl zmrzku a popovídali jsme si. Teď se ochladilo a chodím v župánku, ale nezavazuji ho.
Myslíš Ivano, že bych mohla také najít přítele, který mně bude mít rád jaká jsem? Představa že stojím před mužem nahá a chlupatá mne dost vzrušuje, ale ve skutečnosti jsem moc stydlivá. A nevím co by se stalo, kdybych se svlékla a viděl jak jsem chlupatá, Dnešní muži upřednostňují hladce vyholené ženy. Nebo jak to máš ty, Ivano?

Inaaaa (Po, 23. 10. 2017 - 18:10)

To mohu potvrdit. Kdysi v mládí jsem to jednou zkusila s patnáctiletým klukem a v sobě jsem ho téměř necítila, jak ho měl malého, hlavně tenkého.

Mirka (Po, 23. 10. 2017 - 17:10)

O moc delší je dospělí nemají, ale mají je hlavně tlustější než patnáctiletí kluci a také je mají chlupatější.

Mirka (Po, 23. 10. 2017 - 15:10)

Patnáctiletý kluk má obvykle lulina již chlupatého, ale dospělí muži mají luliny ještě o dost větší

zuzka (Po, 23. 10. 2017 - 14:10)

V prváku už přece mají...Jasně,a kor uklízečka v bazénu,ta musela přeci vidět ptáků,a mnohem větších a chlupatějších než měli tito kluci. jinak souhlas s Mirkou,můj 15 letý syn je také ochlupen už hodně

Mirka (Pá, 20. 10. 2017 - 08:10)

taky si pamatuju jednu...V prváku už přece mají normálně všichni kluci luliny velké a chlupaté... Nevím, co na tom uklízečka viděla zvláštního.

prales (Pá, 20. 10. 2017 - 02:10)

Taky jsem se jako malý kluk...taky si pamatuju jednu příhodu,byli jsme v prváku s tělocvikem na plavání,do sprch přišla uklízečka a hned říkala,plavky dolů,sprchuje se bez plavek.Tak jsme se svlékli,nešlo si nevšimnout,jak se uklízečka podivila.Většina z nás již měla chlupaté a vyvinuté ptáky jako dospělí chlapi.Bylo vidět,jak ji to zaskočilo.Asi čekala pimpouse a holátka jak chlapečci.

Reklama

Přidat komentář