Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Realista (So, 21. 5. 2022 - 22:05)

Četl jsem to, nebudeme to dál tady rozebírat, nestojí to za řeč.

lalla1 (So, 21. 5. 2022 - 20:05)

Bylo zajímavé sledovat, jak Tuboš uvažuje. Napřed mu doklaplo, že o víndech to nevychází, lidi jedou grilovat na chaty nebo relaxovat k rybníku. Tak tedy pátek. Asi uvažoval o hodině a protože tuší, že to není akce pro Pražáky, tak zvolil 13hod, aby se lidi mohli dopravit tam i zpátky. Nějak zapomněl, že někteří z nich přece jen v pátek pracují...A hlavně zapomněl na to, že v Česku se úspěšné demonstrace a revoluce dělají zásadně v zimě, právě proto, že už je hnusné počasí a nikam nikdo nejede...:)

, , , (So, 21. 5. 2022 - 20:05)

Sledoval jsem ty jeho úvahy. Musel se zapotit. Jen budu rozporovat tu 13 hodinu. Pochybuji, že by myslel na lidi a jejich dopravu domů. Spíš mi k němu sedí, že doufá, že Pochod zoufalců začne kolem 14 hodiny a tak vytočí co nejvíc pražáků, kteří ho strašně serou...s prominutím, jinak to napsat nešlo. Kdyby byl chytřejší, udělá to v pondělí. To by se mohlo přidat i pár vytočených, méně inteligetních pražáků a zchladit si žáhu na tom, že je právě pondělí :)

lalla1 (So, 21. 5. 2022 - 21:05)

To mi přejde na jeho uvažování překombinovaný. Každopádně, jak jsem psala, nejlépe na podzim nebo v zimě a v podvečer. Teda pro pracující Pražáky, to by mu tam možná někdo i přišel, i když nevím, nevím, to téma ne proti UA (to by šlo v rozumné míře vzhledem k situaci v PRG) ale proputinovsky... to je pro Prahu nepřijatelné. Jinak v listopadu 89 byl ten týden prvních nepovolených spontánních demonstrací na Václaváku, kdy bylo vždy tak 70-90 tis lidí vždy vpodvečer.

Realista (So, 21. 5. 2022 - 21:05)

Mě ta 13 hodina zarazila. Na jakou skupinu vlastně cílí. Na nepracující, na komunisty důchodce, a dál nevím. Mámy od dětí mu tam nepůjdou, i když jsou naštvané na místa ve školkách, bojí se nemocí, tak zase vidí, co se kousek od nás dětem děje. Asi jsem to s těmi 150 přehnal :(. Navíc, jak psal Aleš, ten jeho profil je zoufalý. On nemá čím zaujmout.
Jj, Václavák pamatuju. Škoda, že sem Luboš neleze, mohla bys mu dělat poradce. Promiň :)

lalla1 (So, 21. 5. 2022 - 21:05)

Právě.proto jsem psala, že mu vůbec nedochází, že lidi chodí do práce. Jasně, on počítá s tím, že ti ''jeho lidé'', co jsou nějakou shodou nepříznivých okolností zaměstnaní... jsou tak nadšení, že si vezmou dovolenou. Tohle by skutečně mohlo fungovat, kdysi když s tím ti ''vlastenci' začínali třeba kdysi ohledně uprchlíků nebo pak když blbli ze strachu z covidu. Dnes je ale situace taková, že se jich u různých těch spolků sejde třeba dvacet...jsou prostě sami znechuceni tím, co jsem tady už kdysi psala. Touhou jejich vůdců po politické karieře. Takže si řeknou, že stejně nikdo nepřijde a navíc tuší, že to je o ničem. Je jen jedním z mnoha...

Realista (So, 21. 5. 2022 - 22:05)

Jo, je jedním z mnoha. Ale on jim nic nenabízí, dokonce ani projev. Takže budou dělat bordel, zazpívají si hymnu a půjdou domů. A budou nadávat na ovce. Někdo mu tam psal, že ovce jsou chytré. Kde je nejvíc bezpečno před vlkem? Ve stádu. Ale možná to smazal. Ono je směšný, že asi 35 letý chlap tady opěvuje Rusko a nadává na náš stát. Netuším, jakou má představu o životě v RF. Že je tam komunismus? Takže když se sem rusáci dostanou, tak se lidem zabaví majetky a on konečně bude bohatý? A nejlépe s nohama na stole. Mám obavu, že znárodňování a zabavování majetku mu v hlavě šrotuje. Jinak netuším, co ho k Rusku tak táhne. No jo, defenestrace mě taky pobavila. Škoda, že se paní nerozepsala, jak přesně si to představuje.

Návštěvník (Ne, 22. 5. 2022 - 01:05)

Ono je možný, že si Tomáš myslí, že v Rusku je komunismus. Určitě se dál nepídil, jak tam lidi žijí. Vzpomeňte si, že se dokázal naučit nějaký paragraf, tak blbej není. Jen strašně líný. Pak by si zjistil, co je SSSR, co je RF. Zjistil by, že člověk jeho postavení by byl buď v kriminále nebo by dělal nějakou podřadnou práci 10 hodin denně, 6 dní v týdnu. Když ne, umřel by hlady.

lalla1 (So, 21. 5. 2022 - 22:05)

Realisto, já musím jen zopakovat to moje zde nepopulární ''nevzdělanost''. A nevzdělanost s sebou nese neschopnost kritického myšlení, to zase nerozlišování informace a dezinformace...a to vše se spojí v jednu šílenou hysterii. On vůbec nechápe o co tady jde a co tady hrozí...neznalost historie

Realista (So, 21. 5. 2022 - 22:05)

Vlastně se vracíme oklikou ke kovidu. Informace, dezinformace, hysterie.

lalla1 (So, 21. 5. 2022 - 22:05)

Teď budou mít opičí vir, na podzim novou vlnu covidu, roušky atd a zase budou vykřikovat, jak se z dezinformace stala informace :))

Realista (So, 21. 5. 2022 - 22:05)

Ano, přesně. A dáme si to celé znovu, jen zapojí matky. A dokolečka dokola :). Dobrou noc.

Misanek (So, 21. 5. 2022 - 19:05)

ahojte, ja jsem taky tady. Byl jsem venku v kocarku

Miluna (So, 21. 5. 2022 - 19:05)

Ty si ale cvok:-) Nějak mam pocit že se plno lidí zbláznilo.

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 19:05)

Reakce pod Lubošovou výzvou :)): "Kde jsou horníci, kde jsou oceláři, kde jsou fandové fotbalu a hokeje? Když je nějaký zápas tak jsou plné stadiony, dokud jsou otevřené hospody, tak jsou plné, a když se koná nějaká akce, tak je tam malá skupinka lidí." Měl by tu demošku udělat v Ostravě

Miluna (So, 21. 5. 2022 - 19:05)

Mě by zajímalo co se stalo s Dyí a Pilsnerkou? Nějak sem si uvědomila že to jsou dvě které tady nejdýl nebyly.Jestli o nich neví Lalla z emailu? Kača taky dýl nebyla.Bianka se objevila dnes a Mia teď taky nějak ne.A Andy byla na výletě.Martina objevila.

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 19:05)

No tak všechny si je znechutila a vyhnala, tak se tady občas jenom mihnou, jestli tu někdo z nich není. To nechápeš? Ty už se nebojíš, že by jsi se jich štítila kvůli očkování? Podařili se ti rozbít s tvými lidmi výbornou partu zajímavých lidí.

Miluna (So, 21. 5. 2022 - 19:05)

Na očkování mam pořád stejnej názor,akorát už se nikoho neštítim.Teď se štítim už jen sama sebe protože mam pořád s pipčou problemy.

Návštěvník (So, 21. 5. 2022 - 20:05)

Jsi nakažená hifka, celej život na drogách, promiskuitní v sexu a prodělala jsi těžký covid před porodem. Buď ráda, že není hůř.

Miluna (So, 21. 5. 2022 - 20:05)

Žádný drogy nemam a Covid u mě proběhl jako běžná viroza.To sem byla hlídaná kvuli Míšovi.

Reklama

Přidat komentář