Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Pepa (Po, 16. 5. 2022 - 13:05)

Máš pravdu. Já bych také raději každého preventivně zavřel do Bohnic na uzavřené oddělení. Samozřejmě na doživotí.

☮✌ dřevěnej (Po, 16. 5. 2022 - 11:05)

Tak nevím...u mně to tak není. Když zatnu svěrače, tak neprojde nic! Ale taky jsem slyšel o jedincích, kterým když se to děre ven, musí pustit! Nedokáží zadržovat.

Standa (Po, 16. 5. 2022 - 17:05)

Bez šance. Při určitém tlaku a konzistenci ti svěrače povolí a je hotovo. Je to jen sval a jeho výdrž není nekonečná. Vlastně to je určitá ochrana. Jinak bys taky mohl skončit s perforací střev a sepsí dutiny břišní se všemi důsledky, co z toho plynou.

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 10:05)

Zatím tu druhé obtěžuješ především ty.

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 10:05)

To budeš mít v první řadě ty sám po prdeli s tím kradením nicku.

Pavkol (So, 14. 5. 2022 - 10:05)

To asi jo no.To bude blby

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 10:05)

Jsi velmi omezená osoba

Pavkol (So, 14. 5. 2022 - 10:05)

To vim,ty ale taky nejsi žádný inteligent

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 10:05)

Se za to nestyď, že jsi omezený a nevydavej se za někoho kým nejsi, stejně to budeš pořád ty ať to budeš házet na kohokoliv, pořád ten stejný jedinec s jeho vážnými problémy.

Pavkol (So, 14. 5. 2022 - 10:05)

Už sem to psal že to vim,ale co tebe nuti na me furt utočit a co tu hledáš když tě sraní nezajuma a ani nic kolem ?

Pavel (So, 14. 5. 2022 - 09:05)

já věděl že jsem sem neměl lézt ještě počkám na odpověď té co se mezi 4 a5 v noci ptala co by mě zajímalo a pak už opravdu sbohem na věčné časy

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 09:05)

A jak víš že to byla ONA a ne ON ?To si zase psal ty sám :-))

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 10:05)

nic jsem nepsal ale máš pravdu že jestli nevím zda to psala ONA ale třeba ON tak jsem měl zůstat zdekovanej Ok chápu rozumím nechám to bejt ale přesto vás prosím nevzpomínejte na mě ve zlém. Radši si budu užívat obyčejného života když vidím co jsem si touhou zažít něco zvláštního a hlavně tady se tím takhle blbě a pitomě chlubit natropil a způsobil. Jenže pak to může způsobit pravej opak pak se některá má budoucí třeba špatně schová až se bude chtít vyčůrat a já poučen chybami tady se slušně otočím místo toho abych toho využil

Pavel (So, 14. 5. 2022 - 09:05)

a jinak nějaké normální otázky jak vypadáš (štíhlá nebo baculatá) jaké máš vlasy? mohl bych se zeptat i na jiné věci ale tohle není fb ani twoo ani email takže to si asi netroufnu

Andrea (So, 14. 5. 2022 - 08:05)

Ty příspěvky včera večer jsem vůbec nepsala. To jsou jenom trapný fejky. No zkusila jsem to tu oživit, ale když je tu stav takový jaký je, tak kadit na to :( snad někdy příště...

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 08:05)

Kde na to budeš kadit ?

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 04:05)

A co by tě Pavle zajímalo konkrétně ?

Pavel (So, 14. 5. 2022 - 08:05)

už nic slíbil jsem že když mě chápe jen hrstka lidí že dám s otázkou typu kdy si naposledy kakala a jestli to bylo i s prděním aspoň o víkendu pokoj a když si to vyžádá situace tak i déle no a vidíš tím že tu jsem a odpovídám ti tak to už zase porušuju. ale zítra fakt ne zítra jsem na výletě

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 08:05)

takže když budeš chtít tak na danou otázku odpověz když ne pochopím to a nebudu zevlovat jen jsem myslel že mě chceš pochopit a že když tedy dodržím zásadu jednou a dost že ti ta otázka kterou jsem podal jako Pavkol dělat nebude

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 03:05)

Dobrý den. Zajímalo by mne, kdy a za jakých okolností jste se naposledy pozvraceli. Zda u toho někdo byl, a také jestli jste u toho zvracení krkali, případně jaké další zvuky jste u toho vydávali? Předem děkuji za mnoho podrobných odpovědí. S pozdravem Světu mír Váš Eulálius Blitek.

Reklama

Přidat komentář