Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

pozorovatelka (Út, 17. 5. 2022 - 18:05)

Řekla bych že už tady nemá příznivce ani v Miluně ani v Romanovi.

Návštěvník (Út, 17. 5. 2022 - 18:05)

Neboj na podzim další vlna covidu a zase to rozjedou.

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 20:05)

Je vidět, jak moc jim kovid chybí. Holubovi bych doporučila, aby si zjistil, co se děje s lidmi, kteří si v RF otevřou hubu

-Aleš- (Po, 16. 5. 2022 - 18:05)

Luboš natočil další burcující video začínající jeho už typickou hláškou "todlencto už mě fakt sere". Nemůže se pořád vyrovnat s faktem, že ačkoli má na fb 2000 přátel, tak na demonstrace chodí jenom pár lidí. A on by jich tam chtěl vidět aspoň 10 000. Na mě působí, že už mu to leze na mozek. Milunko, to jsi mě potěšila, že se ti o mně zdálo. Jseš první člověk od který ho to slyším. Navíc mám pro tebe slabost, tak mě to těší o to víc :-)

Ota (Po, 16. 5. 2022 - 13:05)

Prý bude Milu chleba stát až 60kč? To už se posrali?

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 14:05)

Ano, máš pravdu Oto, Rusové se posrali. Ukrajina byla největším vývozcem pšenice a teď je to v háji. Poděkuj Rusákům s Lubošovi.

Ota (Po, 16. 5. 2022 - 14:05)

S Lubošem ani já nesouhlasim. Nějak mě to hlava nebere že je na straně Ruska.Žije v přesvědčení že Rusko čistí a zachraňuje Ukrajinu od fašistů, jenže fašisti jsou všude.Pak nějaký kecy kolem laboratoří, to nevim co je na tom pravdy.No prostě s nim v tomhle nesouhlasim.Tak jedině kdyby od nás teď nevyváželi pšenici a vše jsme si pěstovali když se to takhle vše posralo.Za chvíli už si nebudeme moct dovolit ani studenou večeři s chlebem.

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 15:05)

Oto, máš pravdu. Luboš je hodně mimo, asi ani neví, co je SSSR. Myslí si, asi, že je to seskupení slovanských národů. Hodně se plete.

Ota (Po, 16. 5. 2022 - 15:05)

Jo taky bych řekl že si myslí že je to seskupení slovanských národů. Ale je v něm vidět jak ho všechno úplně žere. Ve videích už začíná i tak trochu křičet. Už mi připomíná tu ženskou jak natočila Milušku.

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 18:05)

Jo tak to je přesný. Hystericky se směje a i zvyšuje hlas. On by potřeboval, aby se vrátil kovid a začalo ho sledovat víc mamin, tam by mohl vyhrožovat očkováním. S Ruskem nemá na koho cílit. Normální lidi vědí, že lézt někomu na území, zabíjet, mučit, znásilňovat, krást...je zrůdnost. Co měly UA a RF spolu za problémy, to měli řešit prezidenti u stolu. Ale to, co tam Rusové dělají je nepřípustné. Luboš na fejsu vykřikuje nějaké hovadiny, že už to vypadá, že není psychicky v pořádku. A opět perlí, že Země je placka a všechno je podvod na lidi. A on to prokoukl :))

-Aleš- (Po, 16. 5. 2022 - 18:05)

Zrovna to píšu, že je čím dál víc vykolejenej. Zřejmě na něho doléhá vědomí, že s tím materiálem, kterej má v přátelích se nic podnikat nedá. Ti se zmůžou leda tak na papouškování v komentářích nebo posílání obrázků místo aby konečně zvedli prdele a šli do ulic, tak jak by si to Luboš představoval.

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 18:05)

No jo, člověk si říká, že si přečte i názory jeho přátel a jen samý obrázek. To je potom těžký. Jak má s tímhle materiálem pracovat :)? A jak si stěžoval, že mu posílají jeho vlastní příspěvky zpátky :)

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 20:05)

Tak někteří se pokusí i o názor, když je k čemu, ale jsou to nesmysly. Nebo spíš nadávky na systém. Ale jaký systém by si představovali, to netuším. Lubošovi jedna rada. Ať nesdílí příspěvky z anonymních profilů ;-)

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 20:05)

Jj, ještě nepochopil hodně věcí

Miluna (Ne, 15. 5. 2022 - 13:05)

Je tu Aleše? Dnes se mi zdál o něm živej sen.

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 10:05)

Dneska jsem viděl venku tobě podobnou, ale hodně ti byla podobná.Jen měla tetování.

zvědavá (So, 14. 5. 2022 - 10:05)

Taky by mě zajímalo, kde se stala chyba, že přes hranice pustili lidi bez dokladů.

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 11:05)

Co tohle. Když utíkáš před válkou, protože ti za zadkem bouchají bomby, nestačíš i vzít občanku. A tak se sem dostanou i ti, kteří to zneužijí, protože na hranicích to neumějí vyhodnotit v tom návalu.

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 12:05)

Ale to snad ne. Občanku, kartu a mobil mám v kabelce, tak to si vzít nezapomenu. Když jdu do cizí země, tak normální člověk ví, že doklad o totožnosti je základ.

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 13:05)

Ty jai utikla z Jugoslavie před válkou? Nebo odkud.

Reklama

Přidat komentář