Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Ota (Po, 16. 5. 2022 - 14:05)

S Lubošem ani já nesouhlasim. Nějak mě to hlava nebere že je na straně Ruska.Žije v přesvědčení že Rusko čistí a zachraňuje Ukrajinu od fašistů, jenže fašisti jsou všude.Pak nějaký kecy kolem laboratoří, to nevim co je na tom pravdy.No prostě s nim v tomhle nesouhlasim.Tak jedině kdyby od nás teď nevyváželi pšenici a vše jsme si pěstovali když se to takhle vše posralo.Za chvíli už si nebudeme moct dovolit ani studenou večeři s chlebem.

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 15:05)

Oto, máš pravdu. Luboš je hodně mimo, asi ani neví, co je SSSR. Myslí si, asi, že je to seskupení slovanských národů. Hodně se plete.

Ota (Po, 16. 5. 2022 - 15:05)

Jo taky bych řekl že si myslí že je to seskupení slovanských národů. Ale je v něm vidět jak ho všechno úplně žere. Ve videích už začíná i tak trochu křičet. Už mi připomíná tu ženskou jak natočila Milušku.

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 18:05)

Jo tak to je přesný. Hystericky se směje a i zvyšuje hlas. On by potřeboval, aby se vrátil kovid a začalo ho sledovat víc mamin, tam by mohl vyhrožovat očkováním. S Ruskem nemá na koho cílit. Normální lidi vědí, že lézt někomu na území, zabíjet, mučit, znásilňovat, krást...je zrůdnost. Co měly UA a RF spolu za problémy, to měli řešit prezidenti u stolu. Ale to, co tam Rusové dělají je nepřípustné. Luboš na fejsu vykřikuje nějaké hovadiny, že už to vypadá, že není psychicky v pořádku. A opět perlí, že Země je placka a všechno je podvod na lidi. A on to prokoukl :))

-Aleš- (Po, 16. 5. 2022 - 18:05)

Zrovna to píšu, že je čím dál víc vykolejenej. Zřejmě na něho doléhá vědomí, že s tím materiálem, kterej má v přátelích se nic podnikat nedá. Ti se zmůžou leda tak na papouškování v komentářích nebo posílání obrázků místo aby konečně zvedli prdele a šli do ulic, tak jak by si to Luboš představoval.

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 18:05)

No jo, člověk si říká, že si přečte i názory jeho přátel a jen samý obrázek. To je potom těžký. Jak má s tímhle materiálem pracovat :)? A jak si stěžoval, že mu posílají jeho vlastní příspěvky zpátky :)

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 20:05)

Tak někteří se pokusí i o názor, když je k čemu, ale jsou to nesmysly. Nebo spíš nadávky na systém. Ale jaký systém by si představovali, to netuším. Lubošovi jedna rada. Ať nesdílí příspěvky z anonymních profilů ;-)

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 20:05)

Jj, ještě nepochopil hodně věcí

Miluna (Ne, 15. 5. 2022 - 13:05)

Je tu Aleše? Dnes se mi zdál o něm živej sen.

Návštěvník (Po, 16. 5. 2022 - 10:05)

Dneska jsem viděl venku tobě podobnou, ale hodně ti byla podobná.Jen měla tetování.

zvědavá (So, 14. 5. 2022 - 10:05)

Taky by mě zajímalo, kde se stala chyba, že přes hranice pustili lidi bez dokladů.

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 11:05)

Co tohle. Když utíkáš před válkou, protože ti za zadkem bouchají bomby, nestačíš i vzít občanku. A tak se sem dostanou i ti, kteří to zneužijí, protože na hranicích to neumějí vyhodnotit v tom návalu.

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 12:05)

Ale to snad ne. Občanku, kartu a mobil mám v kabelce, tak to si vzít nezapomenu. Když jdu do cizí země, tak normální člověk ví, že doklad o totožnosti je základ.

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 13:05)

Ty jai utikla z Jugoslavie před válkou? Nebo odkud.

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 12:05)

Fakt?

Návštěvník (So, 14. 5. 2022 - 10:05)

Můžete mi příznivci Luboše napsat na co čeká? Píše, že jednou to přijde. Netuším co. Vláda Okamury? Asi nikdo není tak naivní, aby si myslel, že Okamura vyhostí uprchlíky za hranice. Oni by se jen tak nedali, a taky by to znamenalo velké diplomatické problémy se sousedy. A to bychom z EU rychle letěli. Navíc asi jeho firmy jsou provázané s EU, tak proč by dával dobrovolně hlavu na špalek...Ono se to kecá, ale kdyby vládl, tak by nanejvýš zavedl pracovní povinnost, což by se Lubošovi a jeho sympatizantům asi nelíbilo.

:) (Pá, 13. 5. 2022 - 13:05)

Tak jako jste neměli pravdu s vakcínama tak není důvod vám věřit že máte pravdu teď:) Prakticky jen opakujete co slyšíte v televizi.

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 17:05)

Patfik vysílá v TV?????

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 17:05)

Jasně, Patfik Prima News.

Návštěvník (Pá, 13. 5. 2022 - 18:05)

:))))

Reklama

Přidat komentář