Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Út, 26. 4. 2022 - 13:04)

Jak jednoduché. Hodíme všechny čuňárny na jednoho autora a nějak si nevšimneme, že se píše pod jinými nicky, že se příspěvky opisují, kopírují a vydávají za jiného. I toto zjednodušení je svého druhu mániíí. Starejme se sami o sebe a nehrajme si na mravokárce, protože to je také nemravné.

Zdena (Po, 25. 4. 2022 - 13:04)

Děkuji za odpovědi. Paní Martino u mě ve škole dobrý. Opět bude asi vyznamenání. Moc se těším na medinu. Kdyby máma nežárlila, tak jinak musím říct, že se o Míšu stará moc hezky. Ani nikam bez něj nechodí,akorát s ním ráda jezdí občas na chalupu. Sergej jí už včera řekl docela bizární věc, prý až půjde ze směn, že jí ho dá na kontrolu, aby mu věřila. Tak dala pokoj.Jinak teď má Míša za sebou první rýmu a musím říct, že asi tři noci se s ním nevyspala.Ale byla trpělivá.Sedla si do křesla a měla ho občas na sobě a jeho to uklidňovalo. Míša a máma to dostali od Ríši, jen já se Sergejem jsme to nechytili. A jak se máte vy?

Martina (Út, 26. 4. 2022 - 16:04)

Ahoj Zdeni, ty jsi opravdu na učení nadaná. Líbí se mi, že za tím jdeš. Medina je těžký obor. Celý život budeš studovat, vzdělávat se a k tomu poslouchat, jací jsou doktoři netvoři. Ale nad tím se povzneseš. :)
Těší mě, že Milča se tak hezky stará o Mišátko. To se mi krásně čte. Virózy přijdou a odejdou, s tím se nic nenadělá.
Se Sergejem a kontrolou penisu jsi mě pobavila, radši ani nechci vědět, co tou kontrolou myslí. Ale rozvádět to nebudu, hlavně, že je máma klidná.
Také trávím hodně času na chalupě, zdraví se mé rodiny nyní drží, tak jsem ráda. A hlavně první týden v červnu jedeme s partou na týden na kola, směr Františkovi Lázně a okolí. Tak se začínám strašně těšit.
Měj se moc hezky, jsem ráda, že ses ozvala.

Miluna (St, 27. 4. 2022 - 14:04)

Hezky si to napsala Zdenče,díky.Ona vlastně odpověděla za mě.Jo budem si to dole se Sergejem kontrolovat když bude nejhůř ale taky nechci aby mi to už chytalo ty žárlivosti.Vim že to jen ničí vztahy ale někdy to musí ze mě ven.No a teď mi zajímá jak vypadaji vaše zahrádky? To počasí mi nepřijde normální tak jestli nemáte na zahrádce něco jinak? Ani si nemůžu do teď posedět někde s kočárkem bez toho aby mi nebyla zima.

Návštěvník (Út, 26. 4. 2022 - 17:04)

Penis? Tak to jsem nepochopila.

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 15:04)

Koho jí dá na kontrolu?

Zdena (Ne, 24. 4. 2022 - 20:04)

Já napíšu místo mámy, tím odpovím paní Martině. Je to špatný doma. Pořád stejná situace Sergej a kolegyně. Máma si něco představuje co tam s ní v noci dělá a skoro po každý Sergejovo noční je dusno.Za poslední měsíce se nepovedlo nikomu jí uklidnit. Ať jí říká cokoliv tak stejně si řekne, že může lhát a začne to zase znova. Věrnost se nedá prokázat, takže je to špatný a on práci měnit nechce.

Martina (Ne, 24. 4. 2022 - 21:04)

Zdeni, děkuji za reakci. Je špatný, že se máma trápí představou. Všichni víme, že existují dvě možnosti. Máma by musela brát léky na uklidnění nebo by Sergej musel změnit práci. Jenomže ani jeden na to nepřistoupí a tak se budou trápit dál. Je to škoda, takový hezký období života a tak si ho ničit. Pozdravuj mámu. Pomalu se blíží konec ročníku, doufám, že jsi ve škole pořád úspěšná a studium tě baví. Měj se hezky.

Návštěvník (Ne, 24. 4. 2022 - 20:04)

Miluna je pořád stejná. Potřebuje harém a ten jí musí být věrný a šlapat jak ona chce. Přečti si diskuzi.

Návštěvník (Ne, 24. 4. 2022 - 20:04)

Zdeni i taková je láska a věř, že dělám vše, abych maminku uklidnil.

Misanek (Ne, 24. 4. 2022 - 19:04)

nebojte se, budu psat ja i kdyz jsem jeste nemluvne

Indi (Ne, 24. 4. 2022 - 18:04)

Vlastně to byla poslední živá diskuse, kde asi 12 lidí bylo opravdových, což byla zajímavost. Věděli něco o sobě, zajímali se o sebe. Teď jsem dočetl k létu 2021 a tam je zajímavé, že Miluna byla v Brně na místě kde to Aleš dobře zná, Martina byla v Písku v restauraci, kterou dobře zná Miluna a Luboš byl v Hradci Králové na koncertě, pár metrů od Kači, která byla na stejném místě taky na akci. Jak je ČR malá a lidi tady z diskuse vlastně párkrát kousek od sebe. Této diskuse bude škoda. A ať se mu to líbí nebo ne, poslední hřebík zatloukl do rakve Host. Jeho neschopnost diskutovat odradila poslední vytrvalce.

Martina (Ne, 24. 4. 2022 - 22:04)

Tohle mi uniklo. Mně to připadá jako před dvěma lety. A ono to není ani rok. Muselo to být začátkem června. Byli jsme na obědě u Reinerů v Písku. Za ten necelý rok se toho hodně stalo. Hlavně se narodil Míšánek. To je z těch šťastnějších událostí.

Návštěvník (Ne, 24. 4. 2022 - 23:04)

Martino, jsi hodná, ale tady se to nenosí.

sledujka (Po, 25. 4. 2022 - 00:04)

Mia, Bianka, Di, Sany, Lalla, Pils, Andrea, Kača, Fernando, Aleš, Ota,.....byli taky hodní. Každý svým způsobem, ale byli. Nebyli zahledění jen do sebe jako někdo

Host (Po, 25. 4. 2022 - 01:04)

Ten někdo, má raději druhé, než sebe sama. Vzpamatujte se vy superdokonalí. Chtěl se jen prezentovat, ale vy upřímnost trestáte svým naprosto neúprosným a pokryteckým egem. Vaše škoda. Já vás nepotřebuji. Jak snadné řešení.

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 01:04)

O tvoji prezentaci nikdo nestál. To tady není zvykem. Oni tě nepotřebují, dokonce ti několikrát řekli, že tě tu nechcou, ale ty tady jsi furt. Až vypadneš bude to výhra, protože jsi sem nic pozitivního nepřinesl

Host (Po, 25. 4. 2022 - 01:04)

Já se samozřejmě nevnucuji v normálních vztazích jsem poměrně hrdý, protože jsem nikomu neubližoval, nepomlouval, nenenáviděl, mám prostě pro ostatn í pochopení a taky zásadně nemluvím a nerozhoduji za ostatní. Totéž bych doporučil tobě. Věř, že budeš mnohem spokojenější a vyrovnanější. Chcešli porozumět druhým, musíš porozmět sám sobě. Pokud tomuto nerozumíš, měl bys vypadnout ty.

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 02:04)

Sem se pořád vnucuješ i když ti je pořád dokola psáno, že o tebe tady nestojí.

Host (Po, 25. 4. 2022 - 11:04)

Měl by jsi se naučit číst.

Reklama

Přidat komentář