Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Indi (Ne, 24. 4. 2022 - 18:04)

Vlastně to byla poslední živá diskuse, kde asi 12 lidí bylo opravdových, což byla zajímavost. Věděli něco o sobě, zajímali se o sebe. Teď jsem dočetl k létu 2021 a tam je zajímavé, že Miluna byla v Brně na místě kde to Aleš dobře zná, Martina byla v Písku v restauraci, kterou dobře zná Miluna a Luboš byl v Hradci Králové na koncertě, pár metrů od Kači, která byla na stejném místě taky na akci. Jak je ČR malá a lidi tady z diskuse vlastně párkrát kousek od sebe. Této diskuse bude škoda. A ať se mu to líbí nebo ne, poslední hřebík zatloukl do rakve Host. Jeho neschopnost diskutovat odradila poslední vytrvalce.

Martina (Ne, 24. 4. 2022 - 22:04)

Tohle mi uniklo. Mně to připadá jako před dvěma lety. A ono to není ani rok. Muselo to být začátkem června. Byli jsme na obědě u Reinerů v Písku. Za ten necelý rok se toho hodně stalo. Hlavně se narodil Míšánek. To je z těch šťastnějších událostí.

Návštěvník (Ne, 24. 4. 2022 - 23:04)

Martino, jsi hodná, ale tady se to nenosí.

sledujka (Po, 25. 4. 2022 - 00:04)

Mia, Bianka, Di, Sany, Lalla, Pils, Andrea, Kača, Fernando, Aleš, Ota,.....byli taky hodní. Každý svým způsobem, ale byli. Nebyli zahledění jen do sebe jako někdo

Host (Po, 25. 4. 2022 - 01:04)

Ten někdo, má raději druhé, než sebe sama. Vzpamatujte se vy superdokonalí. Chtěl se jen prezentovat, ale vy upřímnost trestáte svým naprosto neúprosným a pokryteckým egem. Vaše škoda. Já vás nepotřebuji. Jak snadné řešení.

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 01:04)

O tvoji prezentaci nikdo nestál. To tady není zvykem. Oni tě nepotřebují, dokonce ti několikrát řekli, že tě tu nechcou, ale ty tady jsi furt. Až vypadneš bude to výhra, protože jsi sem nic pozitivního nepřinesl

Host (Po, 25. 4. 2022 - 01:04)

Já se samozřejmě nevnucuji v normálních vztazích jsem poměrně hrdý, protože jsem nikomu neubližoval, nepomlouval, nenenáviděl, mám prostě pro ostatn í pochopení a taky zásadně nemluvím a nerozhoduji za ostatní. Totéž bych doporučil tobě. Věř, že budeš mnohem spokojenější a vyrovnanější. Chcešli porozumět druhým, musíš porozmět sám sobě. Pokud tomuto nerozumíš, měl bys vypadnout ty.

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 02:04)

Sem se pořád vnucuješ i když ti je pořád dokola psáno, že o tebe tady nestojí.

Host (Po, 25. 4. 2022 - 11:04)

Měl by jsi se naučit číst.

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 15:04)

Drobná chybka se ti vloudila. Nikoli- měl by jsi se. Správně je- měl by ses. Pokud už chceš kritizovat, jinak je to celkem jedno.

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 11:04)

A ty psát. Kdo tě tady chce? Nikdo.

Host (Po, 25. 4. 2022 - 12:04)

Ty máš evidentně s psaním potíže. Nikdo je synonymum pro nikoho. Správně by tedy mělo být: "Nechceme tě tady všichni". Mluvit ovšem za všechny, je hloupě naduté, ale splním i přání jednoho, protože mi za to stojí.

Návštěvník (Po, 25. 4. 2022 - 16:04)

Ty píšeš chujoviny, jen abys něco napsal. Nevíš ani co je synonymum. Nikdo není synonymum pro nikoho. Nikdo tě tu nechce, to je pravda. Možná tak Aleš, aby se bavil na tvůj účet. A už se nauč psát základní věci.

Host (Ne, 24. 4. 2022 - 19:04)

Je velice sadné to svést na jednoho. Diskusi jste si zkazili a nadále kazíte sami, protože sem už dlouho nepřispívám. Já s diskusí problém jinde nemám. Většina se se mou vesele baví a mám desítky lajků, a symptizujících příspěvků i od dam. Vždy jsem hledal problém hlavně u sebe. Zde jde mimo mne. A věřte, že půjde, pokud se nevzpamatujete.

Návštěvník (Ne, 24. 4. 2022 - 20:04)

A to píšeš komu?

Host (Ne, 24. 4. 2022 - 20:04)

Blbečkům ne.

Misanek (Ne, 24. 4. 2022 - 17:04)

dedecku abe,napis jak jse mas. ja cekam na novou plinu.ahoj

Misanek (Ne, 24. 4. 2022 - 17:04)

potrebuju vymenit plinu! cekam!

hurá na Letnou !!!!! (Ne, 24. 4. 2022 - 14:04)

už se chystá další demonstrace proti součastné vládě tak doufám že tam všichni budete )))

Návštěvník (Ne, 24. 4. 2022 - 15:04)

V Praze bydlí Pils a Lalla, ne? To budou mít radost. A možná dorazí i Důstojník s Milčou, Otomanem a čtenářkou. Kohout Tomáš zvaný Tuboš Luboš už tam stepuje.

Reklama

Přidat komentář