Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

:) (Čt, 12. 5. 2022 - 13:05)

Když jsem to četla, měla jsem záchvat smíchu. Jak si stěžuje:)) Kdy mu dojde, že svůj k svému?

Andrea (St, 11. 5. 2022 - 18:05)

Milu,jsem blíženec, myslím, že ty také.Míša je hodný,komu je podobný, tobě nebo Sergejovi?Já mám děti po roce,dokonce dvě děti do roka a všechny jsou si podobné.Hromadu let jsem jen kojila, hubená jak plot a mléka jsem měla pro regiment.Na mě je moc velké teplo, ještě že existují klimatizace.Užívej si počasí, které ti vyhovuje a miminka.Preju ti pěkný večer, já jdu na zahrádku zalévat.

Miluna (Čt, 12. 5. 2022 - 11:05)

Dnes mi Andy zase pokazily náladu zprávy.Je to strašný jak to dál pokračuje a vyskočili na mě opět články že kdyby ty zmrdi použili atomovky,tak by mohla nastat i na několik let nukleární zima a život v mrazu.No udělalo se mi z toho celkem zle.Já se zimy bojim jako čert kříže a když si představim trvalou zimní skázu a do toho vše zničený a radioaktivní zamoření.Vůbec nechápu co jsou lidi za zrůdy že si dokážou hrát s takovýma myšlenkama.Že vůbec válčí,zabíjí a ničí.Daří se to tobě to nečíst? Mě vždy pár dní a pak zas se tomu nějak nevyhnu.Jinak Míšánek je spíš podobný mě:-) Je to takovej malej já a má hnědý vlásky a modrý oči.Já sem zimouřivější takže provozní teplota bez klimatizace je pro mě teď. Počasim a miminkem sem teď šťastná ale tim co se děje ve světě absolutně rozsekaná.Jdu ven s Míšou.

Miluna (St, 11. 5. 2022 - 14:05)

Tak to je krásný Andy.Tak si vlastně býk a nebo taky blíženec? Máš dobrou partu jak takhle spolu podnikáte výlety.Míšánek je docela spáč a když se noc nepovede tak si to vynahradil dopoledne a já pak s nim.Teď se mu dost líbí venku bych řekla, asi jako mě.Jen je mi fakt pořád líto že tenhle teplotní luxus nemáme celý rok.Nebo je mi líto že patřim mezi ty lidi co takhle ovládá počasí.Otíku už sem tu kolegyni vypustila z hlavy protože ze Sergeje vylezlo a to sem se ho neptala že je plochá.Tak už sem se jí přestala zabývat.

Andrea (Út, 10. 5. 2022 - 14:05)

Milu,jsem ráda, že si se ozvala.Mile si mě překvapila,jak pěkně pečujes o Mišáčka.Jak v noci spinká?Venku je nádherně,budu slavit 40 cetiny,v práci,s rodinou,tak plánuju občerstvení,alkohol, dortíky.Začatkem června jedeme opět s partou holek na týden na dovču,to mám jen týden pro sebe.Ja se tak těším!!!

Ota (Út, 10. 5. 2022 - 14:05)

Aleši ten cvok měl několik účtů. Zablokoval jsem ho a psal zase z dalších,tak jsem musel blokovat všechny. Miluško konečně jsi se taky objevila.A co Sergej a kolegyně?

Miluna (Út, 10. 5. 2022 - 11:05)

Tak mi po nějaký době nejde mess..Je tu pomalejší internet ale tady se stránky zobrazily a mess.se zatim načítá jen z půlky.A začalo být venku konečně krásně tak nastalo psychický uklidnění.Nemůžem za to my co nás ovládá počasí.A jak se máte vy? Já mam ze Zdeny uplně kamarádku.Denně mi vypráví o škole, docela mi překvapilo když mi vyprávěla když se učili brát krev tak jedna spolužačka prý začla brečet a utekla ze třídy.Kluk ten má jít na dva týdny už do firmy na praxi.A Michálek už má za sebou první rýmu a jinak to zvládam a ukrajinci od nás už nedávno odešli.

! (Út, 10. 5. 2022 - 07:05)

Jo asi budou cestovat a všude brát podporu a žebrat. Oni nejsou zase tak negramotní
vědí kde co dostanou. Ale ten bordel kde táboří to je síla.

-Aleš- (Po, 9. 5. 2022 - 17:05)

Oto, jo, oblíbili si to u nás praví kočovníci. Dneska jsem je viděl na nádru. Teď už jich není tolik vidět, ale dva týdny zpátky se utábořili v centru. Byli všude, na zábradlí si sušili prádlo a spali i s dětmi na chodníku u nádraží. Když jsem to viděl, tak jsem si říkal zlatý český cigáni. Odvezli je do bývalých kasáren, ale tam je to nebavilo. Tady u nás je totiž ideální počasí pro bivakování venku, protože je teplo a skoro neprší. Taky si určitě něco vyžebrají. Pračka nápor cigaret přežila a co se týče úchyla, tak jsem si myslel, že ti píše na mess., ale asi už má zkušenosti, že si ho lidi blokli, tak využívá mail, kde to myslím nejde. Nebo jde někoho zablokovat na mailu?

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 21:05)

Na mailu jde nechtěného zablokovat. A docela lehce.

-Aleš- (Út, 10. 5. 2022 - 07:05)

Už jsem se díval že to jde. To by znamenalo, že Otovi není zájem onoho excentrika až tak moc nepříjemný a tady se tím chtěl především pochlubit. To já takový štěstí mít nebudu, mně nikdy žádnej úchyl nic nenapíše :-)

nona (Po, 9. 5. 2022 - 17:05)

Prej včera zmizeli a budou putovat po Schengenu. A vrátí se za měsíc pro dávky, Alesch, neboj

-Aleš- (Po, 9. 5. 2022 - 17:05)

Jim tenhle život vyhovuje, protože všude jim něco dají a když zjistí, že už pramen vyschl, tak zase odtáhnou. Dneska jsem na hlaváku viděl menší skupinu ženských a děcek. Je obdivuhodný že ačkoli jsou často negramotní, tak jak se dokážou rychle zorientovat v úplně cizí zemi aby z toho vytěžili pro sebe co nejvíc.

Misanek (Ne, 8. 5. 2022 - 17:05)

otiku, maminka se musi o mne porad starat, tak proto nepise. prave ted mluvim se Zdencou. ahojte

Návštěvník (Po, 9. 5. 2022 - 15:05)

Co ti na tom baví psát takový kraviny?

Ota (Ne, 8. 5. 2022 - 11:05)

Tak co Aleši nerozbila se ti z cigaret pračka? Já si dával voraz od internetu, tak jsem tady moc nebyl. Ale je mi líto že ani Miluška tady neni. Škoda že to tady tak usnulo.Ten úchyl se mi chytl sám a na emailu.Ale už snad dal pokoj.Prý máte v Brně po ulicích ukrajinský cikány co se nechtějí nechat ubytovat?

Návštěvník (Čt, 5. 5. 2022 - 23:05)

Když vidím Lubošova videa, myslím, že by v nich neměl mluvit. Jak začne mutovat, plést si slova, je lepší, kdyby jen ukazoval.

Dodon (Čt, 5. 5. 2022 - 22:05)

Jste všichni blázni! Chtějte v ČR potažmo v celé EU opravdovou americkou demokracii pod záštitou NATO a ten kdo bude chtít pracovat tak bude chrochtat blahem a nikdy se nebude mít lépe..

Návštěvník (Čt, 5. 5. 2022 - 23:05)

Co to je termín Americká demokracie? NATO mi velmi vyhovuje, asi by mne zachvátila nervozita, kdybychom v této situaci v NATO nebyli. Já chci pracovat, pracuji a mám se fajn. Nemusím žebrat peníze na fejsu.

Návštěvník (Čt, 5. 5. 2022 - 21:05)

To není holub, ale vůl. Může mi někdo z jeho příznivců osvětlit, jak by si představoval, co by vláda měla se světovou krizí dělat? A co by měla dělat s uprchlíky? Je krize, a bude hůř, ale na tu platí jedině práce. A tomu se zrovna Holub nejspíš vyhýbá jak čert kříži. Ale diskuse pod příspěvky pobavila. "UK mají do zoo vztup zdarma" "Píše se fstup". Tam už si lidi dělají z jeho obdivovatelů vyloženě srandu.

Reklama

Přidat komentář